PDA

View Full Version : МАЛКО ПОМОЩ И РАЗБИРАНЕ



dirtylittlesecret
11-02-2011, 12:50
Здравейтееее.... преди да започна искам да помоля хората канещи се да напишат "мале колко си зле", "много си тъпа", "wtf??!!?!??!" и т.н. да ме разберат и да си го спестят защото доста се притесних заради този проблем.. и така.... от доста време мастурбирам (1 година примерно и съм момИче) но все пак умерено в началото беше горе-долу всеки ден по 1 път но сега е дори през 4-5 дни/1 седмица примерно... и последните два пъти оргазма ми беше все едно отслабнал и не напълно завършен и се притесних да не би за напред винаги така да става, и най-вече когато в бъдеще правя секс (девствена съм)... вероятно (и надявам се) притесненията ми са напразни но все пак ще се успкоя повече и ако споделяте същото мнение.... БЛАГОДАРЯ НА ХОРАТА КОИТО ЩЕ МЕ РАЗБЕРАТ И КОИТО ЩЕ МИ ПОМОГНАТ !!! :(

Shturrrche88
11-02-2011, 13:58
Ох...да ти имам проблемите...
Ако мастурбираш прекалено начесто, е нормално не всеки оргазъм да ти е така силен и разтърсващ.
Не се притеснявай. Няма да е всеки път така.
Направи си експеримент-не се пипай 2-3 дена и после да видиш как ще се разтърсиш. Но това е, ако нямаш прекалено много притеснения и проблеми на главата, защото и те много влияят на оргазмите.

batkodoki
11-02-2011, 19:01
Ох...да ти имам проблемите...
Ако мастурбираш прекалено начесто, е нормално не всеки оргазъм да ти е така силен и разтърсващ.
Не се притеснявай. Няма да е всеки път така.
Направи си експеримент-не се пипай 2-3 дена и после да видиш как ще се разтърсиш. Но това е, ако нямаш прекалено много притеснения и проблеми на главата, защото и те много влияят на оргазмите.

точно така! съгласен.

има един хубав стар афоризъм, който харесвам: "Любовта се ражда от Нищо и умира от Всичко!"

оргазмите са подчинени на реверсивният принцип: раждат се от Всичко-то (мисъл, действие, акт...) и умират от Нищо-то (всичко, което ти дойде на ум: стрес, грижи, скука, лекарства, цикъл, прекаленост, метеорология, храна, светлина, нивото на река Дунав, гръцката криза, собствените ти биоритми ...или каквото още се сетиш...). :)

но горното становище е емпирично проверено като вярно!
въздържанието води до натрупване на напрежения, взривно разрешавани в оргазменото преживяване по правило.