PDA

View Full Version : Купонн..... ?!



stephaniexx
11-02-2011, 15:52
Значи, канят ме на един купон и се чудя дали да ходя, защото момчето, което скоро може да ми е гадже ще е там и ще се напие (100 %) и една фр ме предупреди, че може да започне да говори простотии и така да се каже да ме нарани xD много искам да отидаааа ! но това ме притеснява.. та искам мнение : ) на вас случвало ли ви се е ?? : )))

ThroughStruggle
11-02-2011, 16:01
Ако говори простотии и те "наранява ", тогава за какви гаджета говорим?

CoNviCt
11-02-2011, 16:10
ем напий се и ти като мастия и заедно си говорете простотии

IlovEmyPuffYToY
11-02-2011, 16:21
ем напий се и ти като мастия и заедно си говорете простотии :lol:
Какво ти пука нали ще знаеш, че се е напил? Ако знаеш, че това, което ще говори не го мисли и не е истина, тогава какво? Или може би се притесняваш, че ще са истини :D

DesireToFire
11-02-2011, 16:35
На 13 ли си?! Първо има неписани правила относно пиенето - Не помня ли, не се е случвало 8-) Друго че какво ще правиш с него ако говори простотии, които биха те наранили, ако ще и пиян да е. А и какви са тези теории, ако това, ако онова. Не отидеш ли - няма да разбереш..

stephaniexx
11-02-2011, 16:36
ем напий се и ти като мастия и заедно си говорете простотии и аз за тва си мислех :D не знам, сигурна съм че няма да го мисли, но ще ми стане гадно .. . .

ZeroPoinT
11-02-2011, 17:34
Има един трик. Когато се напие и почне да говори простотии, независимо за кого, ставаш и си тръгваш. Защото ако не го направиш, той няма да се чувства ок с теб и няма да има развитие. Отиди! Аз поне така мисля.

bloodyF
11-02-2011, 18:15
Ако говори простотии и те "наранява ", тогава за какви гаджета говорим?



абсолютно.
дай всеки мъж като се напие, да почне да псува и да бие жена си..
ако прави подобно нещо, си прави сама изводи дали те харесва или не..

CoNviCt
11-02-2011, 18:28
Ако говори простотии и те "наранява ", тогава за какви гаджета говорим?



абсолютно.
дай всеки мъж като се напие, да почне да псува и да бие жена си..
ако прави подобно нещо, си прави сама изводи дали те харесва или не..
е ти кво мислиш?Че не го правим ли? :lol:

Biskfitka
11-02-2011, 21:04
Пияните устни изричат трезвени желания 8-)

psychopath
11-02-2011, 23:17
младото поколение да се закрие...
толкова семенна течност фира :<

antineutral
11-04-2011, 06:13
На 13 ли си?! Първо има неписани правила относно пиенето - Не помня ли, не се е случвало 8-) Друго че какво ще правиш с него ако говори простотии, които биха те наранили, ако ще и пиян да е. А и какви са тези теории, ако това, ако онова. Не отидеш ли - няма да разбереш..
+1 :Д И още- пие ли ти се с някого, значи е готин :Д