PDA

View Full Version : Ако може малко съветчета...



aleks07
11-02-2011, 16:02
Както ви разказах скоро направих такава каша..и сегас си сърбам попарата.На 14 съм...Просто не можах да му кажа смао, че го харесвам и приятелката ми го направи вместо мен..да супер тъпо е осъзнавам го...но няма връщане назад..той каза, че не ме харесва..въпреки, че бях обедена,ч е има нещо към мен макар и малко да е... Днес бе първият ден, в който се видяхме след това, въпреки, че той мисли, че аз не знам, че той знае, се държа странно, не си гооврихме, нито ми каза обичайното "чао" след училище, само ем гледаше в очите..дуълбоко в тях и веднага щом забелязвашем, че и а го гледах отдръпваше погледа си..много съъм срамежлива и ме е страх дори да отида да го заговоря след тази случка..много го харесвам наистина и мисля, че има нещо към мен, въпреки, че е казал обратното..или поне така ми се ска..моля ви дайте съвети...

Sh@d0w
11-02-2011, 16:06
мисля, че има нещо към мен, въпреки, че е казал обратното..или поне така ми се ска..моля ви дайте съвети...

Човек като каже не, значи не. А и с този глупав подход, ако беше говорила с него не четири очи и му беше признала, поне сега щяхте да сте наясно, не да се гледате тъпо.

На 14 още не сте готови за такива работи.

IseeDEADbodies
11-02-2011, 16:08
Т'ва е заблуда... :lol:

Доста казват не, но всъщност си е чисто да ... не е истина прсото ;д

aleks07
11-02-2011, 16:14
Т'ва е заблуда... :lol:

Доста казват не, но всъщност си е чисто да ... не е истина прсото ;д
Това какво значи, че мислиш, че ме харесва или ? :)

anonymous708973
11-02-2011, 16:20
Дръж се на положение. Направила си своята крачка (макар и безумно глупава), сега е негов ред. Флиртът е игра. За да е интересна, играчите се редуват с ходовете.
Ще го научиш, има време.

Enchanting
11-02-2011, 16:55
Събери смелост и поговорете. Изяснете се, както казаха по- горе трябвало е ти сама да отидеш и да му признаеш. :)

Но според мен.. момчето не е заинтересовано.

ledenakrasota
11-02-2011, 17:08
Да не се отказваш! Това нищо не означава. Приеми го като проба при такова държание. :)



Когато ти го каже в лицето, тогава важи. Стегни се и действай. :)

nepowtorima
11-02-2011, 18:10
Т'ва е заблуда... :lol:

Доста казват не, но всъщност си е чисто да ... не е истина прсото ;д
Това какво значи, че мислиш, че ме харесва или ? :)

Ей сега ще взема картите и стъклената топка и ще ти кажа :-o :?

SmilezZz
11-02-2011, 18:40
Момиче , време е да събереш мислите си и да ни кажеш всичко в смислен ред , ако ме разбираш ! Какво е казала приятелката ти , че го харесваш ? Детска постъпка - доказателство,че не сте готови или поне ти не си готова за връзка. Пък и ти е казал - чисто и ясно , че няма симпатии към теб, не изпитва нищо - какъв е смисъла да продължаваш да се изяждаш отвътре ?

IseeDEADbodies
11-02-2011, 18:42
Т'ва е заблуда... :lol:

Доста казват не, но всъщност си е чисто да ... не е истина прсото ;д
Това какво значи, че мислиш, че ме харесва или ? :)


Боже.. от къде мога да знам :lol: Просто го отчитах като факт, щото има много такива случаи. Нищо конкретно не съм казвал ;д

Luidgie
11-02-2011, 18:43
С всяка тема постната от 14 годишно момиче си мисля... по-добре да си замълча.http://a2.twimg.com/profile_images/57299498/homer-facepalm-icon_normal.jpg

gabsit000
11-03-2011, 05:53
малеее и аз ли съм била толкова заблудена на 14??? :-o :-o

..както и да е..



По темата: Щом е казал,че не иска да е с теб,значи е така,недей да си въобразяваш,че те гледал,отмествал погледи и всички тия филми в главата ти си ги изтрий и погледи реално над нещата,просто се откажи продължавай напред,колко още момчета ще срещнеш и колко още има да видиш ...сама си нямаш на представа.. а и твоята приятелка не е постъпила много умно като е отишла тя да му казва както и да е било...но все пак все още има време да ги разберете тия неща..айде щастливо детство ..

aleks07
11-04-2011, 10:32
малеее и аз ли съм била толкова заблудена на 14??? :-o :-o

..както и да е..



По темата: Щом е казал,че не иска да е с теб,значи е така,недей да си въобразяваш,че те гледал,отмествал погледи и всички тия филми в главата ти си ги изтрий и погледи реално над нещата,просто се откажи продължавай напред,колко още момчета ще срещнеш и колко още има да видиш ...сама си нямаш на представа.. а и твоята приятелка не е постъпила много умно като е отишла тя да му казва както и да е било...но все пак все още има време да ги разберете тия неща..айде щастливо детство ..

Не става въпрос за въобразване, от начало когато го погледнех с периферното си зрение и виждах, че ме гледа си мислех, че си въобразявам, но се уверих, гледам го в очите както и той мен..днес за пръв път от както знае, че го харесвам ми каза нещо, макар да беше "чао" не твърдя, че ме харесва..просто сподлеям, че наистина съм вл=бена в него..и ви моля да ми дадете подходящ съвет какво да му кажа...или направя...

Hilary_
11-04-2011, 10:39
Някои хора просто не знаят значението на "Не!" ..
Защо изобщо си правиш труда да се убеждаваш сама, че всъщност е "Да!", само си усложняваш нещата .. :?

aleks07
11-04-2011, 10:56
Някои хора просто не знаят значението на "Не!" ..
Защо изобщо си правиш труда да се убеждаваш сама, че всъщност е "Да!", само си усложняваш нещата .. :?


Никъде не съм казала, че смятам, че е 'ДА" .. даже казах точно обратното...но искам да сме приятели да си говорим, а от както той знае за чувствата ми, не си говорим изобщо..

Hilary_
11-04-2011, 11:18
Никъде не съм казала, че смятам, че е 'ДА" ..
мм не, изобщо не си го казала ..

и мисля, че има нещо към мен, въпреки, че е казал обратното..


След като не ти говори сама си направи изводите дали той иска приятелство с теб .. :?

aleks07
11-04-2011, 11:41
много го харесвам наистина и мисля, че има нещо към мен, въпреки, че е казал обратното..или поне така ми се ска..моля ви дайте съвети...

antifashionshit
11-04-2011, 19:26
КЛАДА ЗА 14ГОДИШНИТЕ, ИЗТРЕБЕТЕ ГИ ДО КРАК, ЗАЩОТО СА НЕОПИТНИ

dakelsum69
11-04-2011, 19:40
Т'ва е заблуда... :lol:

Доста казват не, но всъщност си е чисто да ... не е истина прсото ;д
http://prikachi.com/images/36/4004036O.jpg