PDA

View Full Version : Препоръчайте ми книга



quattrooo
11-02-2011, 20:54
Здравейте всички !
Казвам се Денис на 17 години съм . Трябва да си призная, не си падам по четенето на книги, даже изобщо , но напоследък ме е обхванала такава мания :) Искам книгата която ми препоръчате да е нещо може би романтично ? Гледам един сериал в момента някой може да го знаят OTH ( One Tree Hill ) там понякога цитират някой неща от различни книги . Искам книга която да е поучителна, или да има нещо, което да науча от нея, любовни съвети,(така да го кажа) нещата от живота :) Не мога да се изразя правилно, може би беден речник :o Надявам се да ме ориентирате на някъде, както казах не съм запознат с творчеството .

Поздрави, ;-)

ledenakrasota
11-03-2011, 10:14
"Война и мир" или "Анна Каренина" на Лев Толстой. За момче не мисля, че ще си паднеш по Джейн Остин :lol: :lol:

gandalfepi4
11-12-2011, 08:21
"Война и мир" или "Анна Каренина" на Лев Толстой. За момче не мисля, че ще си паднеш по Джейн Остин :lol: :lol:

classy troll is classy

ledenakrasota
11-12-2011, 08:57
"Война и мир" или "Анна Каренина" на Лев Толстой. За момче не мисля, че ще си паднеш по Джейн Остин :lol: :lol:

classy troll is classy



Ие, как ме подсети сега.



Авторе, Никълъс Спарк е автор на "Последната песен"( филма с Майли Сайръс), "Писмо в бутилка", "Тетрадката" и др.

Избери си негова книга. Почти всички са филмирани, но не гледай това.
Има романтика и много житейски уроци. :)

DarkKiller16jp
11-13-2011, 18:50
Подсъзнанието може всичко.

thegreenzombie
11-13-2011, 18:59
аз реших да започна да чета Шекспир... макар че със сигурност ще спра да чета на 10-тата страница, понеже не ми допадат лигавите любовни истори, съм твърдо решена да поема този риск :lol: .... прочети нещо на Шекспир, за да не съм сама 8-)

DarkKiller16jp
11-13-2011, 19:58
аз реших да започна да чета Шекспир... макар че със сигурност ще спра да чета на 10-тата страница, понеже не ми допадат лигавите любовни истори, съм твърдо решена да поема този риск :lol: .... прочети нещо на Шекспир, за да не съм сама 8-)

Шекспир - Хамлет, накрая всички умират, любовта не е главен елемент. Сигурно, заради това я прочетох. :д

LosingMyWay
11-14-2011, 16:55
Подсъзнанието може всичко.


+ 1

В случай, че се зарибяваш по психологически книги.

Ако искаш нещо романтично "Любов по време на холера".
Ако искаш нещо забавно и фентъзи: книгите от "Света на диска" на Тери Пратчет.
Прочети "Под игото", там има и романтична история. :}}
Пауло Коелю пише много хубави книги.


...и т.н.

bodomchild45
11-20-2011, 09:56
Александро Барико: Океан море.. велика е
.. (:

ledenakrasota
11-20-2011, 17:52
"Подсъзнанието може всичко" не е художествена литература. Води се за модерна психология/езотерика. :)

Luidgie
12-03-2011, 20:37
Най-дългият годеж - толкова е хубава! Разплаках се даже изпаднах в паника.