PDA

View Full Version : Отслабване, помооооооощ



ggoulart
11-02-2011, 23:36
моля ви, помогнете ми, аз съм на 13 и тежа 43кг. не харесвам тялото си.. играя 3 пъти седм. активно тенис и искам да отсабна в областа на корема и краката, по-скоро в краката, защото корема нем е притеснява толкова.. Моля, някой да ми каже с какво да го постигна, но не ми препоръчвайте коремни преси и тем подобни, защото аз нескам да си стягам мусколите на корема и на краката, а искам да остлабна в тази зона.. ако ще ме разберете, искам да си премахна ,бутчетата, на краката :lol: :D .. а и изпуснах да кажа, на диета съм до колкото мога де ;д не ям много калолични неща,г-д по 600-700 понякога 800 каларии на ден. Това нормално ли е или трябва по-малко калории да приемам? Благодаря ви предварително :-)

divacheee
11-03-2011, 00:57
Ти си болна ! :D

pitfall
11-03-2011, 04:20
ти си още дете, + това сега навлизаш в пубертета, как ще караш с 800 калории? Осъзнай се малко, вече всички взехте да се вманиачавате и не усещате кога от слаби станете грозни ...

annie2
11-03-2011, 04:41
И аз съм на 13 и съм 53 килограма хайде де...сега да почвам да приемам по 100 калории на ден ли? Спрете да се излагате като искаш да отслабнеш яж си нормално и ходи да тичаш или се разхождай повечко и тези калории не са достатъчни :)

wiiwa
11-03-2011, 06:26
Колко си висока ?

tjgirl
11-03-2011, 06:42
И аз съм на 13 и съм 53 килограма хайде де...сега да почвам да приемам по 100 калории на ден ли? Спрете да се излагате като искаш да отслабнеш яж си нормално и ходи да тичаш или се разхождай повечко и тези калории не са достатъчни :)

Евала!! =D>
Колкото до авторката - ти си едва на 13, момиче! Тези килограми дори бих казала са ти малко. Анорексичка ли се стремиш да станеш?? Щом не харесваш тялото си, тогава се движи, но започнеш ли още сега с такива нечовешки лишения, не искам да си представам по-натам какво ще правиш. Сега точно тялото ти има най-голяма нужда от енергия и разнообразна храна. Надявам се да се осъзнаеш, защото сама не си правиш услуга по този начин. :-)

Mi6inka
11-03-2011, 07:03
http://www.helifreak.com/images/smilies/facepalm_smiley.gif

Schtefito
11-03-2011, 07:19
600-800 калории са твърде малко.За осигуряването на енергия за минималните нужди на организма са ти нужни около 1200-1300.Отделно,че тренираш и ти трябва повече енергия.
Приемайки толкова малко калории организмът ти се пренастройва и при следващо по-нормално/стабилно хапване ще започне да складира енергията под формата на мазнини,за да се подсигури за следващия период на "глад".

LoveYou95
11-03-2011, 07:45
мм .. НЕ ГЛАДУВАЙ! Спортувай, храни се здравословно с малки порции. :)

VampireLover3
11-03-2011, 08:34
ТИ ЛУДА ЛИ СИ? Я си сядай на гъза и стига си мислила за такива глупости. 43 кг ти 20 ли искаш да станеш?????????? :-x

Bonbonkataaa
11-03-2011, 09:04
Лелее какви прости хора ималоо :shock: Ти добре ли си тежиш 43 килограма 23 ли искаш да станеш тези килограми за ужасно малко пък и не ти пречи да напишеш колко си висока аз също съм на 13 висока съм 1и 66 и тежа около 60килограма! 8-)

dream1707
11-03-2011, 10:21
Не си брой калориите !! .. а просто яж здравословно, ограничи до колкото можеш газираното, сладкото, тестяното и прочие.. с НЕядене нищо няма да постигнеш, освен някоя болест, което повярвай, хич не е хубаво...

Ходи да бягаш ако можеш ... А и все пак спортуваш... с по-здравословно хранене всичко ще ти се нормализира.

А пък вие спрете да съдите за човек колко е слаб по килограмите ... аз съм на 16 и съм 45 килограма... а имам приятелки по 55 кила, които са по-слаби от мен..

xxxbrokenhearthxxx
11-03-2011, 10:25
http://failheap-challenge.com/images/smilies/facepalm.gif

VampireLover3
11-03-2011, 12:45
Тя е на 13 за Бога, какви диети какво здравословно хранене.. кви чудисисии и говорите??? СЕГА ТЯ СЕ РАЗВИВА, най-малкото което може да прави за да се развие нормално е да ЯДЕ, а не да се ограничава няма значение, че яде сладко или мазни пържоли, бял хляб или пък пие газирано!! НИЩО НЕ СПИРАЙ, повярвай ми в момента минавам през такъв период не съм много по-голяма от теб, но изпитах достатъчно и вече знам, че на нашата възраст ТРЯБВА да се яде!!

musicbaby
11-03-2011, 14:15
аз пък тъпча на воля и съм си слаба. Сега тялото ти се развива и трябва да ядеш много и да спортуваш

dream1707
11-03-2011, 14:59
Тя е на 13 за Бога, какви диети какво здравословно хранене.. кви чудисисии и говорите??? СЕГА ТЯ СЕ РАЗВИВА, най-малкото което може да прави за да се развие нормално е да ЯДЕ, а не да се ограничава няма значение, че яде сладко или мазни пържоли, бял хляб или пък пие газирано!! НИЩО НЕ СПИРАЙ, повярвай ми в момента минавам през такъв период не съм много по-голяма от теб, но изпитах достатъчно и вече знам, че на нашата възраст ТРЯБВА да се яде!!

Аха.. аз на 12-13 се тъпчех само с чипсове и пиех спрайт... ядях нон стоп пици и мазни банички .... това много по-полезно ли е за нея ? .... Щото аз на 13 бях 60 кила... даже да не съм била и повече ... После не искаш да знаеш с какво съм ги сваляла :)
Здравословното хранене няма нищо общо с развитието ... тя може да се развива напълно нормално и пак да я де като хората, даже е в пъти по-полезно ...

VampireLover3
11-03-2011, 18:38
Да, но дори когато се храним здравословно пак се отказваме от някой храни..аз не казвам да се тъпче като за последно, а да яде всичко без да се ограничава. Оф не няма да споря тя си има глава на раменете сама да си решава, но по добре да не се вманиачава от сега. ;)