PDA

View Full Version : Любовен проблем



starknet
11-03-2011, 06:21
Здравейте. Имам голям проблем имах 2 годишна връзка с едно момиче, много ме обичаше и аз я обичах и още я обичам, но се разделихме. Загубих и доверието, осъзнах си грешката, но вече не сме заедно искам да си я върна, но не знам как опитах да говоря с нея да и кажа, че съм се променил, но всеки път когато искам да говорим имам чувството, че я губя повече. Не мисля, че ме е преживяла ей така. Обичам я истински и ще се радвам някой да ми даде някаква идея мога ли направя нещо, готов съм на всичко.

gabsit000
11-03-2011, 06:23
според мен по-добре е да не правиш нищо,като се съберете всичко ще е добре и след известно време пак ще се появят проблемите,може би раздялата ви е за добро.. това е моят съвет и моето лично мнение..без да засягаш ..

Sh@d0w
11-03-2011, 06:28
опитах да говоря с нея да и кажа, че съм се променил

Това ти е грешката. Сигурно се е наслушала на приказки. В случая на изгубено доверие, думите нямат стойност, трябва да и покажеш, че наистина си се променил.

anonymous708973
11-03-2011, 06:29
От колко време не сте заедно?
Не си се променил, мислиш, че си, но след време ще започнеш да се държиш или да мислиш по същия начин. Мисленето не е равно на промяна.

starknet
11-03-2011, 06:41
Sh@d0w
Това ти е грешката. Сигурно се е наслушала на приказки. В случая на изгубено доверие, думите нямат стойност, трябва да и покажеш, че наистина си се променил.



Добре как да и го покажа имам чувството, че иска никога да не ме види опитах да карам по - полека т.е. почти нищо, да не и се натрапвам, но нищо не се промени знам, че на думи няма как да ми повярва, но какво да направя. Знам, че доверие се печели трудно и може би позицията ми е безнадеждна, но не съм загубил още надеждата, че може отново да сме заедно

Mi6inka
11-03-2011, 06:42
опитах да говоря с нея да и кажа, че съм се променил

Това ти е грешката. Сигурно се е наслушала на приказки. В случая на изгубено доверие, думите нямат стойност, трябва да и покажеш, че наистина си се променил.

Много съм съгласна. Това 'Промених се' ...след като вече си успял да загубиш доверието и са си само думи. Постарай се да и го покажеш, ти си я познаваш ( би трябвало ) и трябва да знаеш как да подходиш към нея.

SmilezZz
11-03-2011, 06:45
Доверието веднъж загубено ли е , трудно се връща. Не искам да те отчайвам / разочаровам , но просто дори и нещата да се оправят , тя все ще си има едно наум и нищо няма да е както е било преди. Може би наистина в този случай раздялата е най - доброто решение.

LeprikonA
11-03-2011, 06:52
а мислиш ли, че наистина си се променил? а да ти кажа ли, била съм в положението на момичето и нито исках да чувам, нито да виждам, нищо. просто край понякога (в повечето случаи) наистина значи край.

Sh@d0w
11-03-2011, 06:56
Sh@d0w
Това ти е грешката. Сигурно се е наслушала на приказки. В случая на изгубено доверие, думите нямат стойност, трябва да и покажеш, че наистина си се променил.



Добре как да и го покажа имам чувството, че иска никога да не ме види опитах да карам по - полека т.е. почти нищо, да не и се натрапвам, но нищо не се промени знам, че на думи няма как да ми повярва, но какво да направя. Знам, че доверие се печели трудно и може би позицията ми е безнадеждна, но не съм загубил още надеждата, че може отново да сме заедно

Правилно си започнал, но не очаквай да стане бързо. Изисква се търпение - доверие се печели трудно и още по - трудно се връща загубено такова. Не винаги, но в случая 2 годишна връзка не е малко, така че има надежда стига да не насилваш нещата и да бъдеш търпелив.

LeprikonA
11-03-2011, 07:02
^много зависи как точно е изгубено доверието. всеки си има граници, може тя въобще да не желае нищо.

Sh@d0w
11-03-2011, 07:06
^много зависи как точно е изгубено доверието. всеки си има граници, може тя въобще да не желае нищо.

Да така е.

starknet
11-03-2011, 07:23
^много зависи как точно е изгубено доверието. всеки си има граници, може тя въобще да не желае нищо.



ами не знам дали е така или просто се опитва да изглежда така, че сам да се откажа. Въпроса е в това, че наистина осъзнавам положението макар и късно и не искам да си я върна защото съм сам или просто да я вкарам в леглото, а защото наистина държа на нея, защото не беше връзка на "доизкарване " не знам какъв е бил твоя случай със ситуацията, която казваш е била подобна, но има хора които заслужават втори шанс и такива които просто нараняват тези около себе си и не им пука. Не казвам, че заслужавам шанс, просто искам по добрата ми половинка.

IseeDEADbodies
11-03-2011, 07:25
Deeds > words, my mate. Иначе казано - не говори, а действай !

umri
11-03-2011, 17:56
Защо да ти дава шанс? Защо не си мислил преди да я отрежеш. Щом си си позволил да я зарежеш, значи любовта ти към нея не е била кой знае кво. Да кажеш веднъж 'край' и след това да се събираш.. тва са пълни глупости. Няма да е същото.

Намери си нова, ако можеш. Май тва е и основната причина да искаш да се върнеш при момичето, което ТИ си скъсал, че не можеш да си намериш нова. Така ми изглежда на мен. Отчаяна работа.

LeprikonA
11-03-2011, 18:11
ами не знам дали е така или просто се опитва да изглежда така, че сам да се откажа.

за да го прави, че да се откажеш най-вероятно го иска (отказването).
не ти казвам да се отказваш, но просто не се надявай на кой знае какво.

starknet
11-03-2011, 19:02
Защо да ти дава шанс? Защо не си мислил преди да я отрежеш. Щом си си позволил да я зарежеш, значи любовта ти към нея не е била кой знае кво. Да кажеш веднъж 'край' и след това да се събираш.. тва са пълни глупости. Няма да е същото.

Намери си нова, ако можеш. Май тва е и основната причина да искаш да се върнеш при момичето, което ТИ си скъсал, че не можеш да си намериш нова. Така ми изглежда на мен. Отчаяна работа.


е принципно тя ме отряза, иначе би било супер тъпо аз да я зарежа и после да искам съвет да си я върна

angelskodqvol4e
11-03-2011, 19:03
Аз съм в почти същото положение...С него бяхме заедно 2 години,той поиска да се разделим..
Различното при нас,е че сме от различни градове..
Блокирал ме е на всякъде и му е изкл/телефона :(
Искам да стане чудо,ама едва ли :( :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

starknet
11-03-2011, 19:10
Аз съм в почти същото положение...С него бяхме заедно 2 години,той поиска да се разделим..
Различното при нас,е че сме от различни градове..
Блокирал ме е на всякъде и му е изкл/телефона :(
Искам да стане чудо,ама едва ли :( :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#



Неприятно, а и мога да си представя какво ти е въпреки, че не знам при теб какъв е проблема може да е по - поправим

starknet
11-04-2011, 06:37
Благодаря на хората до момента, за честните отговори. Честно казано не пиша във форуми често бях искал съвет от приятелите ми, но те ми казаха да не бързам но мина време и като не правя почти нищо имам чувството, че става по - зле, по скоро исках да видя дали някой друг се е сблъсквал с подобна ситуация и да измисля нещо, което да ми помогне.

umri
11-04-2011, 11:19
Защо да ти дава шанс? Защо не си мислил преди да я отрежеш. Щом си си позволил да я зарежеш, значи любовта ти към нея не е била кой знае кво. Да кажеш веднъж 'край' и след това да се събираш.. тва са пълни глупости. Няма да е същото.

Намери си нова, ако можеш. Май тва е и основната причина да искаш да се върнеш при момичето, което ТИ си скъсал, че не можеш да си намериш нова. Така ми изглежда на мен. Отчаяна работа.


е принципно тя ме отряза, иначе би било супер тъпо аз да я зарежа и после да искам съвет да си я върна
Щом тя те е отрязала, то още по-лошо. Ако ти си я зарязал може и да има някакъв, дори малък, смисъл да се опиташ да си я върнеш, но щом ТЯ теб е зарязала... отписвай я от живота си.

Limitless
11-04-2011, 21:16
Ако толкова значи за теб ... отиваш и правиш всичко въможно а да бъде с теб! ТОЧКА!

fenkaaa
11-04-2011, 21:21
опитах да говоря с нея да и кажа, че съм се променил

Това ти е грешката. Сигурно се е наслушала на приказки. В случая на изгубено доверие, думите нямат стойност, трябва да и покажеш, че наистина си се променил.

Точно.

DeaD_SouL
11-04-2011, 21:31
Какво си направил?

Покажи й, че си се променил. Това е. И малко мили жестове пак ще са от полза :) Ама гледай да не заприличаш на преследвач, че ще станеш и досадник и работата много ще затъне .. :)

starknet
11-04-2011, 21:35
да има нещо такова даже напоследък имам чувството че ме мисли за такъв :(

Star1ight
11-04-2011, 22:28
Думите са нещо хубаво, но нямат стойност в подобна ситуация.
В момента я остави на мира и и дай време да го забрави. След това с действията си и докажи, че си друг, по-добър. Това е единственния ти шанс да я върнеш.

starknet
11-04-2011, 22:31
ок но то мина малко време още ли трябва да чакам :-#

Star1ight
11-04-2011, 22:54
ок но то мина малко време още ли трябва да чакам :-#
Според теб тя ще го забрави за "малко" време? Не ставай смешен.
Като минат най-малко 2-3-4 месеца - тогава вече ще има смисал.
Колкото е по-голям гафа - толкова повече време минава.
От друга страна, това време е идеално, защото е точно достатъчно за да можеш да подобриш себе си и вече да и се покажеш като по-различен и по-добър човек.
Успех!)

starknet
11-04-2011, 23:32
Е може би не се изразих правилно. Под малко имах предвид 2 месеца някъде.