PDA

View Full Version : Интересно защо...



Salom
11-03-2011, 08:59
Не знам дали ви прави впечатление, но когато аз се загледам в раздела, основното, което виждам, са теми със заглавие тип: "Харесва ли ме?"
И се питам: Добре де, не е ли очевидно, когато някой те харесва?!
Ами не, не е!
Все по-често ми се случва приятелка да каже "Оле, той те харесва! Как може да не го забележиш?! Гледа те толкова настойчиво, а ти не му обръщаш внимание!" и прочие.
Та въпросът ми е:

Защо в повечето случаи отстрани е много по-лесно да разбереш дали някой харесва някого, а не знаеш какво да правиш със собствения си любовен живот?

IseeDEADbodies
11-03-2011, 09:01
Добър въпрос, на който като се замисля не мога да си отговоря :D Ще следя темата с интерес да видя хорските мнения. Имам едно на ум, ама ще изчакам преди да го споделя ;д

Sh@d0w
11-03-2011, 09:02
Щото си пристрастен и може да си внушаваш.

Примерно Пешка харесва Пешо и и се иска и той да я харесва. Тълкува думите "дай да си препиша домашното от теб", като намек че е заинтересуван от нея, а всъщност не е така. Както и обратния случай.

gabsit000
11-03-2011, 09:21
да точно,че ти си обзет от чувства и емоции,които те карат да не мислиш трезво,а човек който е безпристрастен и гледа отстрани действията на теб или на другият показват дали те харесва или не..

IseeDEADbodies
11-03-2011, 09:23
Е то по тая логика, ако на теб ти е все едно за другия би трябвало да виждаш, че примерно те харесва. Ама и това рядко е така :D

burpp
11-03-2011, 09:25
Ами на мен много често ми се случва да си мисля за храната, която ми предстой или искам да погълна и някак занемарявам чуждите впечетления.

gabsit000
11-03-2011, 09:26
Е то по тая логика, ако на теб ти е все едно за другия би трябвало да виждаш, че примерно те харесва. Ама и това рядко е така :D


м мал шанс да се случи :D :D тогава няма да ме интересува,често казано :D

IseeDEADbodies
11-03-2011, 09:32
Е то по тая логика, ако на теб ти е все едно за другия би трябвало да виждаш, че примерно те харесва. Ама и това рядко е така :D


м мал шанс да се случи :D :D тогава няма да ме интересува,често казано :D

Е това казвам, то не ти пука.. ама пак би следвало да ти направи впечатление. Щото мен някой, ако ми каже "брат тая те харесва" отговора ми ще е, "бе тоз' пък, к'во ти става?" ;д. Мисля че е нормално де.. или явно аз просто съм толкова захлупен :lol:

gabsit000
11-03-2011, 09:34
Е то по тая логика, ако на теб ти е все едно за другия би трябвало да виждаш, че примерно те харесва. Ама и това рядко е така :D


м мал шанс да се случи :D :D тогава няма да ме интересува,често казано :D

Е това казвам, то не ти пука.. ама пак би следвало да ти направи впечатление. Щото мен някой, ако ми каже "брат тая те харесва" отговора ми ще е, "бе тоз' пък, к'во ти става?" ;д. Мисля че е нормално де.. или явно аз просто съм толкова захлупен :lol:


в прав си..може да не ти е направило впечатление просто ... (че тя примерно има симпатии към теб) ..така е :)

IseeDEADbodies
11-03-2011, 09:37
Е има и случаи в които просто най-явно ти бива показвано в лицето, но това са много редки случаи, и ако просто не ти пука (както ти даде пример), не правиш нищо :D

ledenakrasota
11-03-2011, 10:47
Защото, когато не си подвластен на емоциите имаш по-трезва преценка. Малко хора могат да надраснат настоящата си обърканост, несигурност, вътрешна борба, за да вземат най-правилното решение. :)

Mi6inka
11-03-2011, 13:21
на 90% от случаите съм усещала, когато някой ме харесва. Друг е въпроса, че повечето пъти се правя на луда, за да видя колко ще е настоятелен.

robles
11-03-2011, 16:12
на 90% от случаите съм усещала, когато някой ме харесва. Друг е въпроса, че повечето пъти се правя на луда, за да видя колко ще е настоятелен.

И аз така, само че не си мисля, че е сериозен, ами че иска само да ме чука.
Рядко ми се е случвало наистина да не доловя нищо, защото момчето се е прикривало доста добре. От което следва, че момчето явно наистина ме харесва и се притеснява как ще го приема.

cigarettekisses
11-03-2011, 17:00
Защото не можеш обективно да прецениш ситуацията и отношението му към теб,може би.

Hilary_
11-03-2011, 17:18
Примерно Пешка харесва Пешо ..
Пешка .. :lol: :lol: дано няма реално момиче казващо се така .. :(


По темата: при мен всичко опира до интереса ..
Ако харесвам някой ще обръщам внимание на жестовете/разговорите с него. Ако не го харесвам ще ми е все тая и съответно не бих забелязала ..

kyon
11-03-2011, 18:50
Фацебоок се появи и хората забравиха истинската комуникация.

elysunny
11-03-2011, 20:09
глупости когато един човек те харесва истински, винаги се разбира. търси вниманието ти, гледа те, интересува се от теб. такива нещичка