PDA

View Full Version : Не усещам студ...



xXxAngerfisTxXx
11-03-2011, 09:49
Така ето го и моя въпрос. Нормално ли е никога да не ми е студено дори през зимата и да се разхождам по тениски? Нито съм слаб, нито дебел среден съм... а и винаги ми е топло. Просто на студ държа, бил съм няколко часа навън по тениска докато вали сняг и нищо не ми е ставало, а топлото направо не го понасям... що става така ? Ако ми е топло просто не издържам... трябва да е студено за да ми е добре :-o

TheSickSickIrony
11-03-2011, 10:36
Спокойно пич и аз съм така.
Не понасям жеги! Лятото направо се побърквам и постоянно ходя в планината на хладно, а зимата се кефя като хъски на сняг.

ZeroPoinT
11-03-2011, 14:00
Не. Нормален си. Прости си кален.

Mi6inka
11-03-2011, 14:31
Ти си полярна мечка.

Red_Hair
11-03-2011, 15:34
Congenital insensitivity to pain with anhidrosis - CIPA или Вродена липса на чувствителност към болка.Това е много рядко наследствено заболяване на нервната система, което се характеризира с липса на чувствителност към болка, студ, горещина, както неспособност да се потиш и липса на чувство за нужда от уриниране. :P :-P :lol: :grin: :-D :---) :smt006 :smt117 :smt111 :smt041 :smt039 :smt031 :smt033

xXxAngerfisTxXx
11-03-2011, 15:59
Congenital insensitivity to pain with anhidrosis - CIPA или Вродена липса на чувствителност към болка.Това е много рядко наследствено заболяване на нервната система, което се характеризира с липса на чувствителност към болка, студ, горещина, както неспособност да се потиш и липса на чувство за нужда от уриниране. :P :-P :lol: :grin: :-D :---) :smt006 :smt117 :smt111 :smt041 :smt039 :smt031 :smt033
абе усещам много неща, лятото направо пукам от жега яко се потя, а зимата вънка по горници и тениски без якета и нито ми е студено нито се разболявам... лошото е че другите ме гледат като 3 лева на цяло

ForzaFelipe
11-03-2011, 17:09
Нормално е и аз съм понякога така.Мога през зимата да ходя по къси гащи,да не кажа че още съм по тениска и къси гащи из къщи :lol:

bloodyF
11-03-2011, 17:12
ами аз съм имала познат, който зимата гореще от жега и ходеше по маратонки, къси гащи и тениски на най-големия сняг където аз съм с по 3 пуловера, чорапогащници, ботуши, шалове глупости..той по тениски...честна дума..
трябва да се изследваш, защото може да е някаква аномалия, която да ти играе лоша шега в последствие (:

NambyPamby
11-03-2011, 18:20
Red_Hair, не те знам медицина ли следваш, или го удряш на познания от медицински сериали, ама на моменти такива глупости пишеш, опитвайки се да бъдеш полезен/интересен, че чак е комично.

Кален си, тва е, казаха ти го, радвай се.
И на мен напоследък ми е супер топло(при все, че цял живот си ходя с вечно студените ръце и крачета) - хората треперят от студ, облечени с пуловери, зимни якета, шалове, шапки и ботуши, пък аз вися по къс ръкав, правя си вятър и мрънкам да се отварят прозорците. 8-)

darkPaladin
11-03-2011, 19:51
а като излизаш от топло на студено как е?

понякога случвало ли ти се като пиеш нещо студено да те заболят венци зъби и тн

xXxAngerfisTxXx
11-03-2011, 20:12
а като излизаш от топло на студено как е?

понякога случвало ли ти се като пиеш нещо студено да те заболят венци зъби и тн
ми сутрин като ставам и отида на терасата да запаля една цигара ми е студено и то доста... докато я изпуша ми е нормално и като вляза в стаята ми става жега 8-) и си пия ледени неща (вода от хладилника, бира) и нищо ми няма

darkPaladin
11-03-2011, 20:37
а като излизаш от топло на студено как е?

понякога случвало ли ти се като пиеш нещо студено да те заболят венци зъби и тн
ми сутрин като ставам и отида на терасата да запаля една цигара ми е студено и то доста... докато я изпуша ми е нормално и като вляза в стаята ми става жега 8-) и си пия ледени неща (вода от хладилника, бира) и нищо ми няма

ами в такъв случай просто имаш бърз метаболизъм или си кален

горните диагнози отпадат

imamkrasivouho
11-03-2011, 20:50
Това е щото си канадец.

Red_Hair
11-03-2011, 22:34
NambyPamby, не те знам дали разбираш, но на тези които мога да помогна го правя и донякъде успявам.Но, е прекалено скучно само сериозни неща, не мислиш ли?На въпроси като този и подобни не мога да дам адекватен отговор и давам такива.Всеки има различно мнение за хората, а аз не давам пет пари за твоето, така че не си прави труда да ми анализираш коментарите, нито ще ме трогнеш, нито ще се самоубия, за това, че те дразня.Винаги съм го казвал, ако можеш да дадеш по-добър съвет или отговор заповядай, ако не понякога е по-добре да замълчиш. :) take care

darkPaladin
11-04-2011, 17:57
Red_Hair
се опитва да помогне не го нападайте толкова...