PDA

View Full Version : За момичетата и противозачатъчните



roline
11-03-2011, 12:17
Здравейте, исках да попитам момичетата, които пият противозачатъчни колко време след като започнахте да приемате хапчетата започнахте да правите секс без презерватив?

mon4eto
11-03-2011, 15:42
Веднага , ама имаше малко страх, но постепенно отминаваше . Като мина един месец и цикълът си ми дойде в уреченото време се успокоих и повече страх не е имало. Така че спокойно , хапчетата започват да действат веднага.

roline
11-03-2011, 17:46
мерси :)

anonymous708973
11-03-2011, 19:02
Днес си мислех колко по-добър вариант ще е, щото с тия гуми винаги го има моментът на разсейване, докато го сложиш.
В момента обаче мисля, че презервативите са по-добър вариант за мен.

L31h4z
11-03-2011, 19:18
Абе, и аз напоследък си мисля да пробваме с булката този метод на контрацепция, ама леко ме притеснява, че ако стане някой гаф (все пак и противозачатъчните и презервативите са само 99% сигурни) човек няма как да се усети при противозачатъчните... поне не преди да е станало прекалено късно. А презервативите всеки път ги проверявам дали са здрави. :?

SisiStrange
11-03-2011, 20:23
Гаф няма как да стане, освен ако тя не изпусне хапче. Оттам идва това, че не е 100% - заради евентуално изпускане на хапчета. Попринцип идеята им е да подтискат овулацията => няма яйцеклетка = няма бебе. :)
Стига да си настроите някоя аларма всяка сутрин и да й напомняш от време на време и ти, няма да имате проблем с това.

anonymous708973
11-04-2011, 07:04
Ама аз не искам да си я потискам! Супер много си обичам овулацията, някво разгонено ми е 8-)

mon4eto
11-04-2011, 07:19
Ако искате да пиете тези хапчета , го правете само ако имате сериозна връзка . Гаф няма как да стане ако не се пропуска хапче. Всичко е сигурно и удоволствието е по-голямо разбира се .

BikerGirl
11-04-2011, 07:27
Момичета, противозачатъчните оказаха ли някакво влияние на теглото ви? А и един друг въпрос, приятелят ви св*ршва ли вътре или и с хапчета трябва отвън?
Това винаги съм се чудела.

Sh@d0w
11-04-2011, 07:32
Момичета, противозачатъчните оказаха ли някакво влияние на теглото ви? А и един друг въпрос, приятелят ви св*ршва ли вътре или и с хапчета трябва отвън?
Това винаги съм се чудела.

1.На моята приятелка въобще не и се отразиха. Все тъй слабичка си е 8-)
2.Няма проблем да се свършва вътре, въпрос на избор на момичето е.

gabsit000
11-04-2011, 07:53
на една моя съученичка супер кофти й повлияха,започна силно окосмяване,самото темпо се забърза,наддаде на килограми..но след като ги спря драстично отслабна ..може при всеки да е различно ...

Sh@d0w
11-04-2011, 07:58
^То зависи от човека (организма) и до това дали са ти предписали правилните.

bitchwolf
11-04-2011, 08:01
Що се тровите с лекарства бе? :? :?

BikerGirl
11-04-2011, 08:04
Уважавам решението на другите, но лично за себе си не бих пила. Първо, че това са хормони, а те се отразяват много зле на организма. Няма да изреждам 'вредите'.
Всеки месец на тръни дали ще ти дойде или не. А и никога не е 100% сигурно. Хубавото е, че другата година пускат в продажба противозачатъчни за мъже... нека малко се поблъскат и те... ама трябва да ги следим... че то като не е в тяхния корем... не се страхуват толкова!

anonymous708973
11-04-2011, 08:26
Хубавото е, че другата година пускат в продажба противозачатъчни за мъже... нека малко се поблъскат и те... ама трябва да ги следим... че то като не е в тяхния корем... не се страхуват толкова!

Да бе, представям си.
"Мило, пи ли си противозачатъчните?"
"Даа, мило" (Всъщност "не помня, мило, ама ми се прави секс като на животно").
И след 9 месеца - изненада. 8-)

BikerGirl
11-04-2011, 08:28
Хубавото е, че другата година пускат в продажба противозачатъчни за мъже... нека малко се поблъскат и те... ама трябва да ги следим... че то като не е в тяхния корем... не се страхуват толкова!

Да бе, представям си.
"Мило, пи ли си противозачатъчните?"
"Даа, мило" (Всъщност "не помня, мило, ама ми се прави секс като на животно").
И след 9 месеца - изненада. 8-)

:lol: даааа

mon4eto
11-04-2011, 14:24
Уважавам решението на другите, но лично за себе си не бих пила. Първо, че това са хормони, а те се отразяват много зле на организма. Няма да изреждам 'вредите'.
Всеки месец на тръни дали ще ти дойде или не. А и никога не е 100% сигурно. Хубавото е, че другата година пускат в продажба противозачатъчни за мъже... нека малко се поблъскат и те... ама трябва да ги следим... че то като не е в тяхния корем... не се страхуват толкова!
Много зависи дали се отразяват зле на организма. На някои хора им се налага да ги пият , независимо дали искат или не. На мен например ми се наложи защото цикълът ми беше много нередовен. Представяш ли си да нямаш цикъл 6 месеца? Е така беше при мен и се наложи да ги пия и не ми се отразиха зле , нямах и един страничен ефект.

SisiStrange
11-04-2011, 17:13
Не знам, но при мен има само положителни ефекти. Кожата ми стана още по-гладка, цикълът ми стана редовен, правим си уникален секс, килограмите ми са си същите, а либидото ми си хвърчи, както винаги.