PDA

View Full Version : Един въпрос към момчетата !



melina88
11-03-2011, 16:49
Какъв е вашият начин да спечелите едно момиче ?Коя според вас е най-добрата свалка ?Имате ли някои специални реплики когато сваляте мацки ? На какво най-много според вас се кефят момичетата ?

Sh@d0w
11-03-2011, 16:54
Приближавам се с един аквариум с рибка вътре към момичето. Привличам вниманието и, вадя рибката в ръка и казвам:

-Ей, малката!

И те така 8-)


ПП. Само някои знаят за какво говоря

robles
11-03-2011, 16:58
Само приятелката ти, явно...

Не ви ли писна тва парадиране ? :-o

Нищо лично.

Sh@d0w
11-03-2011, 17:00
ви ли писна тва парадиране ? :-o

http://prikachi.com/images/13/4000013Y.jpg

bloodyF
11-03-2011, 17:33
мен пък сте ми много сладки, не го слушайте :-P :-)

melina88
11-03-2011, 17:38
мен пък сте ми много сладки, не го слушайте :-P :-)

И все пак наистина няма секс без емоция иначе е чиста симулация :D

LeprikonA
11-03-2011, 17:40
мен пък сте ми много сладки, не го слушайте :-P :-)

И все пак наистина няма секс без емоция иначе е чиста симулация :D

ако кажеш как едното се върже с другото...

melina88
11-03-2011, 17:46
мен пък сте ми много сладки, не го слушайте :-P :-)

И все пак наистина няма секс без емоция иначе е чиста симулация :D

ако кажеш как едното се върже с другото...

Самия секс си е емоция ако не изпиташ удоволствие е все едно да не си правил секс ако нямаше емоция хората не биха го правили освен като начин за възпроизвеждане ..

SisiStrange
11-03-2011, 17:53
^ И аз не зацепих. :-o

Sh@d0w
11-03-2011, 17:54
^ И аз не зацепих. :-o

You are not alone :D

melina88
11-03-2011, 17:56
^ И аз не зацепих. :-o

Кое по-точно не зацепи ?

SisiStrange
11-03-2011, 17:56
^ И аз не зацепих. :-o

Кое по-точно не зацепи ?
В каква връзка го казваш.

melina88
11-03-2011, 17:59
^ И аз не зацепих. :-o

Кое по-точно не зацепи ?
В каква връзка го казваш.

Във връзка с един цитат който видях малко по-нагоре ..!

LeprikonA
11-03-2011, 18:09
аз още не виждам, баси :lol: :lol: :lol:

NambyPamby
11-03-2011, 18:10
На какво най-много според вас се кефят момичетата ?

на големи пишки

sToyAncHo
11-03-2011, 19:14
На какво най-много според вас се кефят момичетата ?

на големи пишки
1-вия коментар, който не е офф :razz: Значи, ако има някаква надежда,че момичето има някви признаци на привличане ще започна да я закачам по често, да се прибирам с нея, а по пътя да разказвам някакви тъпотии или ЛЕКИ шеги на неин гръб, ще и пиша по-често и така нещата си стават сами :)

sunman
11-03-2011, 19:36
-Excuse me!!
-.......????!!!
-TROLOLOLOLO!!
-FUCK OFF!!!!

bloodyF
11-04-2011, 12:19
цитата който коментира е от подписа ми, на тузаро (:

bodomchild
11-04-2011, 16:16
не схващам :-o :-o :o :oops: 8-)

Sh@d0w
11-04-2011, 16:59
цитата който коментира е от подписа ми, на тузаро (:

Разгеле, чак сега ми просветна за какво говори 8-)

umri
11-04-2011, 19:08
Приближавам се с един аквариум с рибка вътре към момичето. Привличам вниманието и, вадя рибката в ръка и казвам:

-Ей, малката!

И те така 8-)


ПП. Само някои знаят за какво говоря
Така ли свали Сисито?

Sh@d0w
11-04-2011, 19:12
Приближавам се с един аквариум с рибка вътре към момичето. Привличам вниманието и, вадя рибката в ръка и казвам:

-Ей, малката!

И те така 8-)


ПП. Само някои знаят за какво говоря
Така ли свали Сисито?

Не тва е финт от един филм :D

Boyman
11-04-2011, 19:35
Аре, малко по темата, а! :o
Ами на какво, защо мислиш, че момичетата се кефят на едни и същи неща? Всяко е строга индивидуалност. Няма формула за това. Зависи от характера й, от настроението й, от целта й, от очакванията й, от намеренията ти, от подхода ти, от характера ти също... Още да изброявам ли? Да предположим, че си схванал, че няма константа за това от какво се впечатляват момиченцата. 8)

IseeDEADbodies
11-04-2011, 20:42
Аз за сваляне на момичета изпозлвам тухли, чукове, бухалки.. етц.
Също така някои ги свалям и от интернет. Right click "save target as".
И двата метода работят БЕЗОТКАЗНО !!!

Limitless
11-04-2011, 20:55
ви ли писна тва парадиране ? :-o

http://prikachi.com/images/13/4000013Y.jpg

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

awil
11-04-2011, 21:59
ca$ha действа най безотказно! Няма реплики,няма убеждаване ... ;)

Star1ight
11-04-2011, 22:40
Какъв е вашият начин да спечелите едно момиче ?Коя според вас е най-добрата свалка ?Имате ли някои специални реплики когато сваляте мацки ? На какво най-много според вас се кефят момичетата ?
Моят е този http://progresiray.me/za-nas.html :)
Всъщност заради оплаквания от момичета, че ги тормозят идиоти или мъже, които не разбират какво да правят - и е бил създаден самият проект. :)
Много е добър към момичета и развива момчетата да стават по-интересни. Момичета го оценяват).

umri
11-05-2011, 06:57
Моят е този http://progresiray.me/za-nas.html :)
Всъщност заради оплаквания от момичета, че ги тормозят идиоти или мъже, които не разбират какво да правят - и е бил създаден самият проект. :)
Много е добър към момичета и развива момчетата да стават по-интересни. Момичета го оценяват).
Навсякъде си с тоя смешен сайт, бе... сайт, който те учи как да сваляш жени. Толкова е нелепо като го видях, че няма накъде. Самият ти си пример за това. Залагам си черния дроб, че слива на живо (освен на майка ти) не си виждал. Спри да спамиш сайта с тая глупост, щото дразниш вече.

Star1ight
11-05-2011, 09:38
Моят е този http://progresiray.me/za-nas.html :)
Всъщност заради оплаквания от момичета, че ги тормозят идиоти или мъже, които не разбират какво да правят - и е бил създаден самият проект. :)
Много е добър към момичета и развива момчетата да стават по-интересни. Момичета го оценяват).
Навсякъде си с тоя смешен сайт, бе... сайт, който те учи как да сваляш жени. Толкова е нелепо като го видях, че няма накъде. Самият ти си пример за това. Залагам си черния дроб, че слива на живо (освен на майка ти) не си виждал. Спри да спамиш сайта с тая глупост, щото дразниш вече.
Това е блога ми bms-starlight.livejournal.com - вътре има и снимки.
Ако някой го интересува може да разгледа.
Черния дроб можеш да подариш на някой бездомен, поне да се нахрани с него.
Сайта те учи как да бъдеш по-стойностен мъж.
С твоето държание, което си показал досега се чудя, дали си имал нормална приятелка за повече от 1 година? Но, въпроса е по-скоро риторичен.
Моята работа е за сайта да разберат мах хора, в него има полезна информация, както за стил, така и за женските сигнали и за много неща още.
Ако нещо не те устройва - не гледай.

umri
11-05-2011, 09:42
Ти що не си баннат, ве?

anonymous708973
11-05-2011, 15:15
Моят е този http://progresiray.me/za-nas.html :)
Всъщност заради оплаквания от момичета, че ги тормозят идиоти или мъже, които не разбират какво да правят - и е бил създаден самият проект. :)
Много е добър към момичета и развива момчетата да стават по-интересни. Момичета го оценяват).
Навсякъде си с тоя смешен сайт, бе... сайт, който те учи как да сваляш жени. Толкова е нелепо като го видях, че няма накъде. Самият ти си пример за това. Залагам си черния дроб, че слива на живо (освен на майка ти) не си виждал. Спри да спамиш сайта с тая глупост, щото дразниш вече.

Бали му майката, ве.
Погледни ей тая тъпня (http://progresiray.me/osnova/stil/glasut.html) - сериозно ли си вярваш, че някой ще седне да го чете?!

Star1ight
11-05-2011, 17:31
Ако нещо не ви устройва - никой не ви кара да го четете.
Този сайт не е за хората, които нямат уважение към чужд труд и някакви минимални обноски в общуването. Независимо дали е в интернет или реалният свят.