PDA

View Full Version : Изоставена съм от всички!!!



ninavenkova94
11-03-2011, 16:58
Здравейте скъпи съфорумници! Аз съм момиче от 8-ми клас. Справям се много добре в училище, не се карам с родителите си... Не пуша, не взимам дрога, пия само на купони, но не се напивам като мотика и после да не помня нищо. Дотук добре, ама имам проблеми със съученичките си. #-o Ето и цялата история: От 8-ми клас сме много добри приятелки с още две-три момичета. Постоянно бяхме заедно, във всеки един момент се подкрепяхме. И изведнъж...тази година всичко започна наобратно още от 15-ти септември. Тези две-три момичета (''приятелките'' ми) ми казаха, че нямало да ходят никъде след като свърши онзи процес за посрещане на осмокласниците. А само аз живея в обратна посока и се разделихме като те казаха, че си отиват у тях. Оказа се обаче, че са ме излъгали и трябваше да науча истината не от тях, а от други хора. ''Приятелките'' ми започнаха да се оправдават обаче после си признаха. Оттогава нещата станаха още по-сериозни. Сякаш те се бяха настроили срещу мен. После се оказа, че наистина е така. Обидите започнаха. Не знаех какво да правя. Един път дори се сбихме и едно от момичетата ми удари шамар. После аз отвърнах по същия начин и така се скарахме. Най-лошото беше, че всички от класа се бяха настроили срещу мен. И сега е така... Не мога да кажа на никого. :-o Най-добре е да го споделя пред вас. Моля ви, помогнете!... Не си говорим вече от почти месец. Чакам отговора ви...

Sunshinegirl95
11-03-2011, 17:24
Първо щом като те лъжат, значи не са ти приятелки. Второ не се показвай, че ти е мъчно и че страдаш, защото те може би ще се радват на това. Опитай да си намериш нови приятели и докажи на "приятелките", че не са единствени. Намери някой на който вярваш и ще може да те подкрепя във ситуации дори по тежки и от тази. Успех и не сломявай глава заради такива хора НИКОГА!!!

flower757
11-03-2011, 17:27
Защо няма отговор да се сприятелиш и с момИчетата ;д
Не е края на света като не се имаш вече с тея двете момичета-явно, че не са ти били приятели .. за настройването на класа-може пък и за голяма част да си въобразяваш , а какво да направиш по въпроса-ами дръж си се приятелски с тези , които заслужават, опитай да се сприятелиш с когото можеш и не забравяй , че те първа ще срещаш много нови хора и характери.. ! :)

brutaLxxbunny
11-03-2011, 17:41
Тъпо е,да.За неприязънта на класа ти или ти си го предизвикала,или твоите пикли са лъгали и са ги настроили те.И в двата случая е кофти.
Намери си приятелки от другите класове.Може да намериш приятели,които не си очаквала :)

i4o96
11-03-2011, 18:46
Хвани си гадже което да ги сложи на мястото им и си намери нави приятелки едва ли си на 5 и трябва мама да те запознава

antineutral
11-04-2011, 06:18
Да ти помогнем ние не можем. Не сме ти в положението, а сит на гладен вяра не фаща. Варианти бол- много повече от тези от анкетата. Като за начало не се сили да си търсиш приятелства- те сами ще те намерят. Другото самичка ще наредиш :)

ZeroPoinT
11-04-2011, 14:14
Съжалявам да ти го кажа, но е ОЧЕИЗВАДНО, че са пожелали да излязат БЕЗ теб, а ти си им вдигнала джангър. Подкрепям приятелките ти напълно!

xILoveMyselfx
11-04-2011, 15:56
Още преди да прочета какво си написала, като видях анкетата и отговорите ми стана ясно колко глупаво решаваш проблемите. :shock:
Бихте се сприятелили с момчетата. - И какво?Ще си говориш с тях за прически, гримове, приятелки?
Бихте казали на родителите си. - Съмнявам се ТЕ нещо да променят, освен училището ти. :)
Бихте си намерили гадже, което да ви защитава. - О - М - Г . Не можеш просто така да си хващаш гадже бе момиче, не разбираш ли? По-зле си и от момичетата които познавам - гаджета за 1 седмица, променен статус в фейсбук обвързани. Не знам какво да ти кажа. Честно. о.О

brutaLxxbunny
11-04-2011, 18:35
^^ А на мен ми е много интересно,за това ли е то приятелството да си говорим за гримчета :shock: Разби ми представите...