PDA

View Full Version : facebook (99)



DespicableMe
11-03-2011, 18:06
случвало ли ви се е?

dirtyyy
11-03-2011, 18:07
Дап

Bianc0
11-03-2011, 18:08
Не повече от 3.

ShtrudeL
11-03-2011, 18:11
Не, но всеки божи ден един ми се включва и разговора ни е следния:

-kvo pravish?
-Нищо.
-Kak si?
-Добре.

на следващия ден:
-Kvo pravish?
-*измислям си нещо скучно*
-koga shte te vidq
-*няма ме*

На следващия ден:
-kvo pravish?
-zashto ne mi pishesh veche?
-lipsva mi da si pishem
-eho

и тъй =О

DespicableMe
11-03-2011, 18:16
:razz:

cigarettekisses
11-03-2011, 18:17
Дап

NaOH
11-03-2011, 18:17
2-3 макс на ден

NaOH
11-03-2011, 18:19
На следващия ден:
-kvo pravish?
-zashto ne mi pishesh veche?
-lipsva mi da si pishem
-eho

и тъй =О
знаеш ли, много плюя надути путки като теб, които правят така
ебахти тъпото същество, честно
за нещо повече ли се мислиш, като не му отговаряш?

DespicableMe
11-03-2011, 18:20
2-3 макс на дени то са все някви покани за игри нали
или ти показва че един кой си е коментирал снимката на един кой си

YoungBloodZ
11-03-2011, 18:21
На следващия ден:
-kvo pravish?
-zashto ne mi pishesh veche?
-lipsva mi da si pishem
-eho

и тъй =О
знаеш ли, много плюя надути п**** като теб, които правят така
ебахти тъпото същество, честно
за нещо повече ли се мислиш, като не му отговаряш?

+1 бил съм на мястото на човека който и е писал...

ShtrudeL
11-03-2011, 18:22
На следващия ден:
-kvo pravish?
-zashto ne mi pishesh veche?
-lipsva mi da si pishem
-eho

и тъй =О
знаеш ли, много плюя надути п**** като теб, които правят така
ебахти тъпото същество, честно
за нещо повече ли се мислиш, като не му отговаряш?

Не разбира се. И понеже не съм надута п****, ще ти отговоря съвсем човешки.
Отговаряла съм му достатъчно много пъти с привиден неинтерес. (скучно ми е, не мога да се насилвам) Логично е да се досети, че няма химия между нас. =О

pitfall
11-03-2011, 18:22
повече от 2-3 не съм имала ...
а днес имах 3 съобщения, учудих се много, това никога не ми се беше случвало :lol:

sifon4o
11-03-2011, 18:24
принципно имам по 3-4, ама последните 2-3 дена съм получил поне 100 известия :D

WhiteGuardian
11-03-2011, 18:24
имал съм 100 покани за игри







форевер а геймър ;/

eatshitsfuckinbitchezhah
11-03-2011, 18:25
На следващия ден:
-kvo pravish?
-zashto ne mi pishesh veche?
-lipsva mi da si pishem
-eho

и тъй =О
знаеш ли, много плюя надути п**** като теб, които правят така
ебахти тъпото същество, честно
за нещо повече ли се мислиш, като не му отговаряш?не, просто те са тъпи и скучни, и ти пишат някви пълни простотии... или са някви 40годишни турци, които пишат на съобщения или са някои... 40годишни

DespicableMe
11-03-2011, 18:26
То си нещо нормално едно момиче да има в пъти повече известия от едно момче

Soraq
11-03-2011, 18:33
То си нещо нормално едно момиче да има в пъти повече известия от едно момче

Много зависи. :D Ако искаш пример мога да ти дам. :D :D

NaOH
11-03-2011, 18:37
Не разбира се. И понеже не съм надута п****, ще ти отговоря съвсем човешки.
Отговаряла съм му достатъчно много пъти с привиден неинтерес. (скучно ми е, не мога да се насилвам) Логично е да се досети, че няма химия между нас. =О
Виж сега.
Щом си му дала шанс да вярва, че нещо може да се получи, ти си си виновната. В случая ти си шибаната надута путка, а той просто иска да си пише с теб. И си мислиш, че е по-добре да го игнорираш, отколкото да му кажеш, че няма да стане?
Умирай. Бахти тъпото животно си.


Моно, твой си проблем, че се обличаш като малолетна курва и добавяш всякакви педофили в профила си, сеш се?

ledenakrasota
11-03-2011, 18:40
На мен ми пишат и някакви на арабски. :-o Искат и приятелство, но не пускам. :lol:

ShtrudeL
11-03-2011, 18:43
Не разбира се. И понеже не съм надута п****, ще ти отговоря съвсем човешки.
Отговаряла съм му достатъчно много пъти с привиден неинтерес. (скучно ми е, не мога да се насилвам) Логично е да се досети, че няма химия между нас. =О
Виж сега.
Щом си му дала шанс да вярва, че нещо може да се получи, ти си си виновната. В случая ти си шибаната надута п***а, а той просто иска да си пише с теб. И си мислиш, че е по-добре да го игнорираш, отколкото да му кажеш, че няма да стане?
Умирай. Бахти тъпото животно си.


Моно, твой си проблем, че се обличаш като малолетна к***а и добавяш всякакви педофили в профила си, сеш се?

Никога не съм се държала по-различно от това. =О Това е мило. Мога да съм страшно отвратителна. Може дори да се радва, че му пиша. Нищо му няма на момчето, ама не е моето момче. =О А ти си тъпичък. =О

11-03-2011, 18:44
http://www.kaldata.com/65520/%D0%A1%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%B0%D1%82-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D 0%B2%D0%B0-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D 0%B8%D1%8F-%D0%BE%D1%82-Facebook.html

От ботове няма други съобщения да получиш

NaOH
11-03-2011, 18:51
Може дори да се радва, че му пиша.
Официално ти казвам - дано да се омъжиш за някой, който да те бие на лягане и на ставане и да не можеш да си кажеш името от толкова бой. :)

WhiteGuardian
11-03-2011, 18:53
Може дори да се радва, че му пиша.
Официално ти казвам - дано да се омъжиш за някой, който да те бие на лягане и на ставане и да не можеш да си кажеш името от толкова бой. :)
като цяло в спора бях за щрудел, защото реално, когато видя, че някой не проявява интерес не продължавам да упорствам, ами се отказвам след 2 3 съобщения





но това последното ме разби
не може да му пишеш и да викаш да се радва, че му пиша
ти глупава ли си, каква си..

eatshitsfuckinbitchezhah
11-03-2011, 18:54
ти да не се засегна?

Joc
11-03-2011, 19:27
На следващия ден:
-kvo pravish?
-zashto ne mi pishesh veche?
-lipsva mi da si pishem
-eho

и тъй =О
знаеш ли, много плюя надути п**** като теб, които правят така
ебахти тъпото същество, честно
за нещо повече ли се мислиш, като не му отговаряш?

просто не го харесва.. кво толкова, всеки има такива

shadow4e
11-03-2011, 19:33
И аз не отговарям на няколко човека. Щом не му отговарям десет пъти и съм отказвала да се видим 20 пъти, вече игнор. Писна ми да се обяснявам и да се напрягам.

Аз сега имам проблем с един, днес ме чакаше пред факултета, а се запознах с него в градския и си дадох фб-ка преди да разбера, че е скучен и един от най-глупавите хора, които съм срещала. /а работи в бан/ Май трябва да мисля повече дори и когато ми е депресирано.

xJawz
11-03-2011, 19:35
Ни ми се е получавало

ohluv
11-03-2011, 19:38
Понякога се събират по 7-8(за цял ден) зависи колко са спамили по групите в които съм 8-)

TheShoah
11-03-2011, 20:33
NaOH май е бил игнориран доста пъти. :(

DespicableMe
11-03-2011, 20:34
аз съм съгласен с него

dream1707
11-03-2011, 20:37
Дам ](*,) Някой идиот беше решил, че трябва да ми хареса всички снимки и да коментира повечето от тях о.О

TheShoah
11-03-2011, 20:38
Аз пък мисля, че ако Щрудел беше му казала направо "не ми пиши повече, не ме кефиш" той щеше да каже, че е гадна кучка и не щади чувствата на момче, което просто я е харесало.
Сега когато ги щади тя е п**ка.
Между другото, хора, живеем в общество, в което трябва да се спазва добрият тон, особено при разговор с полу-непознати. Не знам дали сте забелязали, че когато отказваш на някого, то винаги го правиш заобиколно, с намеци. Това, че някои схващат бавно или схващат бързо, ама са досадни е за тяхна сметка.

Ashenvale
11-03-2011, 20:39
Ся се сетих да проверя, не бях влизал от 4 месеца. Е ... нула :lol:

Thrombocyte
11-03-2011, 20:40
Преди като членувах в някви групи ми се събираха по 15-20 за час, сега максумум 10-15 дневно и то най-вече са снимки, на които съм отбелязан или покани за игри.

UpSurd
11-03-2011, 20:44
Честно казано е заради такива п-*-*и дето или не ми отговарят или ми отговарят на 30-те реда със да/не загубих чувството за мъжки и женски пол и вече слагам с черпака на всички, и цент не ме е*е дали са се почувствали наранени и колко губя от това

он: аз съм зарибен по фейсбук, тъй че няма как да се съберат толкова, няма такъв момент в който поне 3 дена да не влизам във фейсбук

AdellaD
11-03-2011, 20:48
случва се,ако не влизам 1-2 даже и повече
8-)

Passi0n
11-03-2011, 20:52
2-3 на всяко влизане

cweeet
11-03-2011, 20:56
Да, но примерно разгова след това се изчерпва до
-голяма си сладурана
- мерси
- кога ще ходим на кафе?
-не знам
- а кога ще знаеш сладурано иии хиляда :P:P:P:P

и вече някои такива, като се повтори 3-4 пъти вече праскам игнора, но пък ако видя, че човека насреща се старае да завържи някакъв разговор, дори да ми е антипатичен - уважавам усилията, които полага и отговарям или и аз му задавам някакъв рандом въпрос.
Не е надута Щрудел.

AdellaD
11-03-2011, 20:57
Да, но примерно разгова след това се изчерпва до
-голяма си сладурана
- мерси
- кога ще ходим на кафе?
-не знам
- а кога ще знаеш сладурано иии хиляда :P:P:P:P

и вече някои такива, като се повтори 3-4 пъти вече праскам игнора, но пък ако видя, че човека насреща се старае да завържи някакъв разговор, дори да ми е антипатичен - уважавам усилията, които полага и отговарям или и аз му задавам някакъв рандом въпрос.
Не е надута Щрудел.
а защо изобщо ги приемате такива;о

sToyAncHo
11-03-2011, 20:59
да, когато хакнах монстъруърлд и си пращах тъпотии :lol:

machoka
11-03-2011, 21:01
Основата пак се проказа простичък като планински камък, ама сега излизам да запивам и ако ми се е направил на интересен, после ще отговарям.

FuckedUp
11-03-2011, 21:31
На следващия ден:
-kvo pravish?
-zashto ne mi pishesh veche?
-lipsva mi da si pishem
-eho

и тъй =О
знаеш ли, много плюя надути п**** като теб, които правят така
ебахти тъпото същество, честно
за нещо повече ли се мислиш, като не му отговаряш?

+1 бил съм на мястото на човека който и е писал...
lmao

NaOH
11-03-2011, 21:44
Основата пак се проказа простичък като планински камък, ама сега излизам да запивам и ако ми се е направил на интересен, после ще отговарям.
Слушам как ще успееш да я обориш, че не е поредната надута пикла?
Щото поведението ѝ е същото, като това да се опитваш да говориш с някое момиче, а то да те гледа надменно и да ти се смее.
На ей такива като нея съм писал във фейса и като ги видя, че почват да игнорират, изобщо не се занимавам. Да кажат, че не искат, а не да се надуват, тъпи пикли. И с цялото си нахалство една от тях ми искаше да ѝ правя разни глупости. Не знаеш как я нахраних стабилно преди да я блокирам.
Просто с такова надуто поведение ще си изпросят някоя храчка най-много.
Да умират. Тва че имат една путка не значи, че са нещо повече от мъжете и могат да се държат надуто.

ledenakrasota
11-03-2011, 21:51
оле :shock:

Нека има и надувки! :lol: Аз такива не познавам. Съчувствам ви! :lol:

От това, обаче печелим ние слънчевите момичета. така поне има кой да ни оцени, а не да ни приема за даденост. :)

Grell
11-03-2011, 21:54
Ми на ден най-много съм получавала до 30-40 известия. След 2 седмици без да влизам във фейсбук имах към 300+ известия, няколко съобщения и към 13 мисля че покани за приятелство. 8-)
Иначе вече съм го зарязала тотално тоя фейсбук.

MarkKnight
11-03-2011, 21:56
може да не се имаме много с Данчо,ама го подкрепям тук!

NaOH
11-03-2011, 21:59
От това, обаче печелим ние слънчевите момичета. така поне има кой да ни оцени, а не да ни приема за даденост. :)
Някои момичета просто заслужават да им се отдадеш изцяло и да им се радваш винаги когато можеш 8-) 8-)

ledenakrasota
11-03-2011, 22:03
Еми къде ще ходите иначе?! :lol:

NaOH
11-03-2011, 22:06
Пф, има жени и жени 8-)

ShtrudeL
11-04-2011, 04:25
Скъпи NaOH-чо, ако не бях толкова мила и любезна, щях да се държа отвратително. Но понеже не мога да режа хората и да се държа грубо си правя труда поне да съм в добри отношения и с тези, които не харесвам.
Това момченце ми е бииииивш съученик, много бивш и най-малкото ми е странно, че се държи чак сега така, не че има нещо лошо. Та добро си е, печено си е, но не ме привлича с нищо, нямаме общ език и т.н. Писали сме си съвсеем, съвсем повърхностни неща като от моя страна не е имало кой знае какъв интерес, никога не съм му отвръщала на ъъм намеците, че да съм му давала изобщо някакви шансове.

Ще ти дам тъп пример, но на теб точно такъв ти трябва, че да разбереш.
Представи си, че ти пише момиче, което ти е навито, но ти се вижда тъпичко, грозничко и досадно. (макар, че в моя случай не е така плачебно). Ще си говориш ли с нея така, както с някоя мацка, която харесваш?

11-04-2011, 06:13
От вас разбирам, че във фейса можеш да намериш някоя за чукане, а започнете да мислите с главите, защото само се излагате.
Това е нета, а не реалният живот, където можеш и да имаш основателна причина да не виждаш някой.Така обсъждате нещата, че си мисля дали правите разлика между двете или като се ожените за някой във фейса късате и с гаджето, за да не ви се сърди, че му изневерявате.

Oy7ofCon7roL
11-04-2011, 06:48
Аз съм съгласен с ShtrudeL *не вярва, че го казва*
И аз да съм и аз така ще постъпя
Не говоря само за момичета , а като цяло за хора които постоянно досаждат и като те видят, че светиш в скайп почват да пишат и тва ако е всеки ден след време почва да ти писва.
Аз лично много мразя някой да ме занимава с глупости и за тва скайпчето ми е винаги офлайн, рядко пиша на някой освен ако той не ми пише или ми е мн скучно, просто не обичам да досаждам.
На всеки му се е случвало да даде скайп/фейсбук на някви хора и след това едва ли не да се крие от тях, така че NaOH с цялото ми уважение не си прав

Oldschool
11-04-2011, 07:29
Хората заслужават да чуват истината, дори и да не е особено лицеприятна.
По-добре е веднъж да нараниш някой леко, отколкото надменно да не му отговаряш и да потъпкваш системно самочувствието му.


Второ, време е да се научите и да подбирате контактите си, които получават достъп до по-лично пространство, каквото е фейсбук. Едно е в този форум, друго е там - дори и да са ви познати.

DespicableMe
11-04-2011, 08:21
Второ, време е да се научите и да подбирате контактите си, които получават достъп до по-лично пространство, каквото е фейсбук. Едно е в този форум, друго е там - дори и да са ви познати.проблема е там,че искат да имат 4цифрено число "приятели"

NaOH
11-04-2011, 08:28
Щруделинке, тогава как игнорирането го смяташ за любезно, защото според мен изобщо не е? Казваш му директно "виждам какво се опитваш да направиш, но няма да стане, защото бла, бла, бла и бла" и това е. Това за мен е любезно. Твоето е просто надувщина.
Момченцето е решил, че е време да се държи така и го прави. Ти не го харесваш - окей, няма абсолютно нищо лошо - но това ли е начина - да се отнасяш с него като с някакъв долен циганин?
И ти отговарям на тъпия пример - дори да реша, че въпросното момиче изглежда тъпичко (защото лично за мен останалите 2 не са от значение), бих ѝ дал шанс да я опозная и да разбера дали реално е такава, или се заблуждавам. Красотата е субективна, а досадата може да се дължи на това, че тя ме харесва. От 2 думи не мога да си изградя обективно мнение за някой. Никой не може.

Така че отново излезе повърхностна надувка, колкото и да се опита да докажеш обратното.

sifon4o
11-04-2011, 08:47
Явно и аз съм като щрудел тогава... Като някой не ме кефи, просто не отговарям и тва е... На мене ми се беше случвало преди, няква 12 дни подред ми пише всеки ден 'hi' 'tuka li si' и подобни, а аз нито веднъж не и отговарях, ама не се отказваше :D Преди повече контролирах кой добавям, ама вече не толкова и като почнаха да ми пишат разни... Няква 98ми набор от видин, е за кво си ми братче, как може въобще да очаква да и отговоря нещо :lol: И явно се падам надут, щото не ги отбичвам, а удрям игнор? Не знам, вижда ми се странно като ми пише един път и директно - грозна си/малка си/далече си ми, не те искам, чао. Тва е по-добро решение на проблема според мене 8-)

А иначе тва дето обяснявате за надутите пички е истина малко или много, но с времето съм установил, че зарибявките по фб/скайп/сайтове някви нямат много бъдеще, затва отдавна вече не се занимавам да пиша на разни путки, само на живо може да стане работата 8-)

gabsit000
11-04-2011, 09:01
От: ...
До: gabsit000
Пуснато на: Вто Сеп 27, 2011 5:58 pm
Заглавие: hi kak si mom4e na 18 sam devstven :S

От: gabsit000
До: ..... Пуснато на: Вто Сеп 27, 2011 6:23 pm
Заглавие: еми добре съм ...та какво мен трябва да ме засяга че си девствен

От: ....
До: gabsit000
Пуснато на: Вто Сеп 27, 2011 6:24 pm
Заглавие: em ako imash merak za sex s devstven... da napraim neshto

От: gabsit000
До: KriSkYY Пуснато на: Вто Сеп 27, 2011 6:30 pm
Заглавие: ами нямам.. имам си приятел

От: ....
До: gabsit000 Пуснато на: Вто Сеп 27, 2011 8:19 pm



:D :D :D :D
Заглавие: si4ki vse si imat cql jivot shte sam devstven :S

sifon4o
11-04-2011, 09:04
детствен

Спрях да чета там.

gabsit000
11-04-2011, 09:08
детствен

Спрях да чета там.


грешка сори :) :)

Soraq
11-04-2011, 09:09
детствен

Спрях да чета там. :razz: :razz:

Concussion
11-04-2011, 09:32
Не, но всеки божи ден един ми се включва и разговора ни е следния:

-kvo pravish?
-Нищо.
-Kak si?
-Добре.

на следващия ден:
-Kvo pravish?
-*измислям си нещо скучно*
-koga shte te vidq
-*няма ме*

На следващия ден:
-kvo pravish?
-zashto ne mi pishesh veche?
-lipsva mi da si pishem
-eho

и тъй =О

Оф, много мразя такива досадници, "защо не ми пишеш", ми щот' не искам. :? Един го блокирах вече, при положение че знае че е 100 години по-голям от мен не спира да досажда. Ама не става въпрос за сайт за запознанства нещо, занимава ме с абсолютно обсебващи глупости, дето изобщо не ме бъркат.

horacio
11-04-2011, 09:45
NaOH го настъпиха по мазола :lol:

NaOH
11-04-2011, 10:45
Що реши, че е мазол, а не просто елементарно уважение?
По-добре е и е по-уважително да кажеш "не, няма да стане", отколкото да игнорираш...

BrokenKnight
11-04-2011, 10:49
де а знам, различно .. :D

частта с надутите ми хареса много , голям фЮм го обърнахте :D
подкрепям НаОХ от една страна, че има много надути путки, които си подбират момчетата според това колко пари има, ква кола кара и т.н (най - често това е критерия)

но изказването на Щруделче, наистина прозвуча грубо някакси
в такъв случай или не го приемаш, или му казваш в прав текст така и така , а не да го отлагаш

от двамата по прав в НаОХ според мен :)

не знам защо се включих в разговора, просто исках да си кажа мнението един вид като арбитър :lol:

Oy7ofCon7roL
11-04-2011, 10:52
Колко тъп трябва да си за да разбереш,че едно момиче няма интерес към тебе, че да ти го казва в прав текст :?

BrokenKnight
11-04-2011, 11:22
Колко тъп трябва да си за да разбереш,че едно момиче няма интерес към тебе, че да ти го казва в прав текст :?

така би трябвало да се постъпи, ако имаш елементарна култура ..

защо трябва нещата да стават все с намеци ?

YoungBloodZ
11-04-2011, 12:13
от двамата по прав в НаОХ според мен :)


+1

yorabbitt
11-04-2011, 12:22
детствен

Спрях да чета там.

:D :D :D :D :D

DespicableMe
11-04-2011, 20:30
вижте за какво стаа на въпрос
http://prikachi.com/images/999/4003999j.jpg

YoungBloodZ
11-04-2011, 20:31
ам тва са фб звезди бе :lol:

тя бтв и Павлина е нещо подобно 8-)

DespicableMe
11-04-2011, 20:33
тая не е фб звезда