PDA

View Full Version : Всеки, който е зодия козирог...



ShtrudeL
11-03-2011, 17:19
...нека се изфука с плюсовете си (и минусите може)
точно...

СЕГА !

DaughterOftheDevil
11-03-2011, 17:21
СКОРПИОН :x

WaterLilly
11-03-2011, 17:24
СКОРПИОН :x
http://dreamerism.files.wordpress.com/2011/01/tumblr_l9qoeh6rrp1qzzud02.jpg

horacio
11-03-2011, 17:24
абе попринцип не съдя хората много, много по зодиите
обаче, от това което виждам козирозите са много добри приятели, ама са много тъпи (наистина тъпи) и са перверзни и постоянно се свалят с някой 8-) поне това съм забелязала най-вече от наи-добрият ми приятел и от... майка ми :shock:

Luidgie
11-03-2011, 17:24
Алкохолик! Злобар и заклет хейтър! <3 Рогати сме и сме много яки! :д Поне по-голямата част.

go71n
11-03-2011, 17:25
Ного голем пич 8) 8) ( козирог съм )

fear4o
11-03-2011, 17:26
Овен ftw!

StringTheoryPracticist
11-03-2011, 17:26
Posting in a confirmation bias thread.

Luidgie
11-03-2011, 17:27
абе попринцип не съдя хората много, много по зодиите
обаче, от това което виждам козирозите са много добри приятели, ама са много тъпи (наистина тъпи) и са перверзни и постоянно се свалят с някой 8-) поне това съм забелязала най-вече от наи-добрият ми приятел и от... майка ми :shock: Хора всякакви, не зависи от зодиите. Аз познавам много тъпи и прости козирози, ама има и много яки. :д И сме много яки! :oops:

Soraq
11-03-2011, 17:27
абе попринцип не съдя хората много, много по зодиите
обаче, от това което виждам козирозите са много добри приятели, ама са много тъпи (наистина тъпи) и са перверзни и постоянно се свалят с някой 8-) поне това съм забелязала най-вече от наи-добрият ми приятел и от... майка ми :shock:

Мммм не сме тъппи. Поне аз :D Това, че постоянно обичаме да сваляме някой е абсолютно вярно. И също така мнооого обичам мъжкото внимание :D :D Не ме мислете свга за долна к*рва, ама то пък кой, по дяволите, не обича? :D

ShtrudeL
11-03-2011, 17:28
СКОРПИОН :x

Да дее, да де, ного ясно. Скорпиончетата винаги ще са на първо място по харесване в класацията, зодиака, сърчицето, леглото, филмите и етц, но искам инфо за козирозите малко. =О За сега имам хубави впечатления.

needle
11-03-2011, 17:28
Щом е родено в края на годината за мен не е човек!

BladeDancer
11-03-2011, 17:29
СКОРПИОН :x

go71n
11-03-2011, 17:30
Щом е родено в края на годината за мен не е човек!

аз съм роден в началото на годината и пак съм козирог? човек ли съм? нещо ти куца логиката :? :? :?


Щруди аз съм козирог 8) как няма да имаш добри впечатления за нас :grin: :grin:

Luidgie
11-03-2011, 17:31
Или в началото на годината? Много сме си яки, то си зависи и от човека. Но повечето сме инати и държим на себе си и мнението си. Същото така много държим на приятелите си - а когато ни ядосат или наранят по някакъв начин - жална им майка. :lol:

ShtrudeL
11-03-2011, 17:33
go71n, душичкеееее, дечкоооо, нИ се бутай при батковците. :oops:

eatshitsfuckinbitchezhah
11-03-2011, 17:35
инат, огромен инат и мързел, ама тва не знам дали е от зодията
иначе като седна да правя нещо обичам да е докрай

needle
11-03-2011, 17:35
Щом е родено в края на годината за мен не е човек!

аз съм роден в началото на годината и пак съм козирог? човек ли съм? нещо ти куца логиката :? :? :?


Щруди аз съм козирог 8) как няма да имаш добри впечатления за нас :grin: :grin: Прабългарите които са били много добри астрономи са смятали, че годината започва в началото на март, което прави всички от везни до козирог неприятни за мене, водолейте и рибите са частни случай, тях мога да ги преживея.

ParadOx
11-03-2011, 17:35
Не вярвам в зодии и всичко свързано с тях! :?

Водолей...

dobeto
11-03-2011, 17:39
Хох, че сме инати, така е. Мхм, по принцип съм позитивно настроена и винаги усмихната. Готини хора сме, няма какво да се лъжем. Мхмм.. не всички сме родени в края на годината. Аз съм на 12 Януари и си харесвам много числото ;дд

Luidgie
11-03-2011, 17:40
Хох, че сме инати, така е. Мхм, по принцип съм позитивно настроена и винаги усмихната. Готини хора сме, няма какво да се лъжем. Мхмм.. не всички сме родени в края на годината. Аз съм на 12 Януари и си харесвам много числото ;дд ЕЕЕ и аз съм на 12. :shock:

fear4o
11-03-2011, 17:43
Къде се бутате при инатите вие бе?
Най-големите инати са:
1 Безспорния победител-Овена
2 Винаги завиждащия на първия-Лъв
3 Озлобения, че е на 3то място-Скорпион

Luidgie
11-03-2011, 17:45
Къде се бутате при инатите вие бе?
Най-големите инати са:
1 Безспорния победител-Овена
2 Винаги завиждащия на първия-Лъв
3 Озлобения, че е на 3то място-Скорпион
Пхахаха! Познавам хора от всичките тия зодии. Никой не може и на малкият пръст да ми стъпи. А с Овените се карам много и винаги има егати цупенето и егати сърденето, докато някой не ни накара да си оправим отношенията. :lol:

ledenakrasota
11-03-2011, 17:46
Здраво стъпили на земята хора са! Инати до дупка! Работливи и готини. :)

Много са злопаметни и не ги ядосвай никога. :oops:

ledenakrasota
11-03-2011, 17:47
Къде се бутате при инатите вие бе?
Най-големите инати са:
1 Безспорния победител-Овена
2 Винаги завиждащия на първия-Лъв
3 Озлобения, че е на 3то място-Скорпион


И стрелците, също! Раците сме особено големи инати. :oops:

fear4o
11-03-2011, 17:48
Къде се бутате при инатите вие бе?
Най-големите инати са:
1 Безспорния победител-Овена
2 Винаги завиждащия на първия-Лъв
3 Озлобения, че е на 3то място-Скорпион
Пхахаха! Познавам хора от всичките тия зодии. Никой не може и на малкият пръст да ми стъпи. А с Овените се карам много и винаги има егати цупенето и егати сърденето, докато някой не ни накара да си оправим отношенията. :lol:
Не си спорил/а с мен, за да ти докажа, че не си по-инатлив/а

fear4o
11-03-2011, 17:48
Къде се бутате при инатите вие бе?
Най-големите инати са:
1 Безспорния победител-Овена
2 Винаги завиждащия на първия-Лъв
3 Озлобения, че е на 3то място-Скорпион


И стрелците, също! Раците сме особено големи инати. :oops:
Стрелците не са инати, те са.. ох как да ги опиша.. те ще те накарат да се откажеш преди те да са се отказали :lol:

Luidgie
11-03-2011, 17:52
Къде се бутате при инатите вие бе?
Най-големите инати са:
1 Безспорния победител-Овена
2 Винаги завиждащия на първия-Лъв
3 Озлобения, че е на 3то място-Скорпион
Пхахаха! Познавам хора от всичките тия зодии. Никой не може и на малкият пръст да ми стъпи. А с Овените се карам много и винаги има егати цупенето и егати сърденето, докато някой не ни накара да си оправим отношенията. :lol:
Не си спорил/а с мен, за да ти докажа, че не си по-инатлив/а Хаха, аз ти казвам, че съм спорила с много хора, и никога не съм отстъпвала. За това и се стига до момента в който трябва някой да дойде да ни разтърве спора и да ни накара да престанем и да си останем приятели.

fear4o
11-03-2011, 17:54
Къде се бутате при инатите вие бе?
Най-големите инати са:
1 Безспорния победител-Овена
2 Винаги завиждащия на първия-Лъв
3 Озлобения, че е на 3то място-Скорпион
Пхахаха! Познавам хора от всичките тия зодии. Никой не може и на малкият пръст да ми стъпи. А с Овените се карам много и винаги има егати цупенето и егати сърденето, докато някой не ни накара да си оправим отношенията. :lol:
Не си спорил/а с мен, за да ти докажа, че не си по-инатлив/а Хаха, аз ти казвам, че съм спорила с много хора, и никога не съм отстъпвала. За това и се стига до момента в който трябва някой да дойде да ни разтърве спора и да ни накара да престанем и да си останем приятели.
Споря откакто се помня и досега имам точно един изгубен спор. Спорил съм с наще, с даскали, с рандъм хора, с психолози, с кой ли не и на какви ли не теми.
Отделно, че ако реша нещо да стане, то ще стане задължително и то моя начин!

dobeto
11-03-2011, 17:54
Хох, че сме инати, така е. Мхм, по принцип съм позитивно настроена и винаги усмихната. Готини хора сме, няма какво да се лъжем. Мхмм.. не всички сме родени в края на годината. Аз съм на 12 Януари и си харесвам много числото ;дд ЕЕЕ и аз съм на 12. :shock:

Хох, страхотно!! :grin: Трябва значи да ти честитя тогава ;дд :P

thegreenzombie
11-03-2011, 17:55
зодиите никога не са ме интересували... не, че не си чета хороскопа де :D ... и все пак, едва ли има някакво значение каква зодия си ..пфф 8-) мдаа... везни 8)

xxxbrokenhearthxxx
11-03-2011, 17:58
Аз съм раче :oops:

Luidgie
11-03-2011, 17:58
fear4o - Това и аз го мога, и го правя всеки ден. С лекота всеки прави каквото аз искам, а ако не стане така както аз искам - жестоко съжалява. Защото винаги го има момента "казах ти" и винаги съм права за всичко, което казвам.
dobeto - И аз ще ти честитя! 8-)

fear4o
11-03-2011, 18:00
fear4o - Това и аз го мога, и го правя всеки ден. С лекота всеки прави каквото аз искам, а ако не стане така както аз искам - жестоко съжалява. Защото винаги го има момента "казах ти" и винаги съм права за всичко, което казвам.
dobeto - И аз ще ти честитя! 8-)
Вече губиш спора срещу мен.
Познавам всякакви хора от всякакви зодии един единствен път съм загубил спор, защото нарочно започнах да отстоявам позиция, която знаех, че е грешна.

Luidgie
11-03-2011, 18:03
fear4o Аз пък нито един път, винаги съм твърдо на моето - дори и да греша. И винаги другият се отказва, защото не може да ми надвие. А за анализиране на човека и човешките взаимоотношения и мисли съм абсолютно винаги права. И когато ми кажат "Грешиш" аз им казвам да изчакат и да видят, че съм права. И накраят винаги идват и казват - о да беше права, защо не те послушах? Никой не може да ми надвие над ината.

fear4o
11-03-2011, 18:06
fear4o Аз пък нито един път, винаги съм твърдо на моето - дори и да греша. И винаги другият се отказва, защото не може да ми надвие. А за анализиране на човека и човешките взаимоотношения и мисли съм абсолютно винаги права. И когато ми кажат "Грешиш" аз им казвам да изчакат и да видят, че съм права. И накраят винаги идват и казват - о да беше права, защо не те послушах? Никой не може да ми надвие над ината.
Дали? :razz:
Колко хора са ми ги разправяли тия и всички след време са уговаряли следващите да не започват спор с мен, защото ще загубят.
Все пак спорила ли си, че Земята е плоска? Защото това беше моята теза във въпросния загубен спор.
Колкото до анализирането на хората аз също досега съм бил прав и хората също са се псували, че не са ме послушали.

Luidgie
11-03-2011, 18:13
fear4o Аз пък нито един път, винаги съм твърдо на моето - дори и да греша. И винаги другият се отказва, защото не може да ми надвие. А за анализиране на човека и човешките взаимоотношения и мисли съм абсолютно винаги права. И когато ми кажат "Грешиш" аз им казвам да изчакат и да видят, че съм права. И накраят винаги идват и казват - о да беше права, защо не те послушах? Никой не може да ми надвие над ината.
Дали? :razz:
Колко хора са ми ги разправяли тия и всички след време са уговаряли следващите да не започват спор с мен, защото ще загубят.
Все пак спорила ли си, че Земята е плоска? Защото това беше моята теза във въпросния загубен спор.
Колкото до анализирането на хората аз също досега съм бил прав и хората също са се псували, че не са ме послушали. За земята не съм спорила, но съм спорила с кифла за чалга. И като и разкрих мнението си и оборих всяко нейно твърдение - колко велика е чалгата. (а всички знаем как на чалгар не можеш да му набиеш в главата, че слуша боклуци) И тая взе, че спря да слуша чалга и да се допитва до мен, какво да слуша и да ме моли да и наливам акъл. И в повечето случаи защитавам някаква загубена кауза и пак печеля. Но това не зависи само то зодията, а и от това какъв човек си и до колко ставаш за диктатор.

thegreenzombie
11-03-2011, 18:17
fear4o Аз пък нито един път, винаги съм твърдо на моето - дори и да греша. И винаги другият се отказва, защото не може да ми надвие. А за анализиране на човека и човешките взаимоотношения и мисли съм абсолютно винаги права. И когато ми кажат "Грешиш" аз им казвам да изчакат и да видят, че съм права. И накраят винаги идват и казват - о да беше права, защо не те послушах? Никой не може да ми надвие над ината.
Дали? :razz:
Колко хора са ми ги разправяли тия и всички след време са уговаряли следващите да не започват спор с мен, защото ще загубят.
Все пак спорила ли си, че Земята е плоска? Защото това беше моята теза във въпросния загубен спор.
Колкото до анализирането на хората аз също досега съм бил прав и хората също са се псували, че не са ме послушали. За земята не съм спорила, но съм спорила с кифла за чалга. И като и разкрих мнението си и оборих всяко нейно твърдение - колко велика е чалгата. (а всички знаем как на чалгар не можеш да му набиеш в главата, че слуша боклуци) И тая взе, че спря да слуша чалга и да се допитва до мен, какво да слуша и да ме моли да и наливам акъл. И в повечето случаи защитавам някаква загубена кауза и пак печеля. Но това не зависи само то зодията, а и от това какъв човек си и до колко ставаш за диктатор.



спорите за това как спорите :D ... само аз ли не виждам смисъл в цялата ситуация :lol:

fear4o
11-03-2011, 18:17
Убеждавал съм хора, че са казвали нещо което не са казвали.
Спорил съм с даскала ми по право за правото и със същия за философия.
Спорил съм със старата ми класна по английски за английския.
Спорил съм с майка ми, която 15 години беше мед. сестра за медицина.
Не можеш да ме победиш в спора просто приеми тоя факт. Имам далеч по-голям инат и хиляди пъти по-голям опит.

WaterLilly
11-03-2011, 18:17
ITT: Нарциси, попаднали на някой, на който му е писнало да му дрънкат и е казал "ок, прав си"

fear4o
11-03-2011, 18:18
спорите за това как спорите :D ... само аз ли не виждам смисъл в цялата ситуация :lol:
Смисъл има! Този спор, ще покаже кой може да спори повече!

shadow4e
11-03-2011, 18:23
абе попринцип не съдя хората много, много по зодиите
обаче, от това което виждам козирозите са много добри приятели, ама са много тъпи (наистина тъпи) и са перверзни и постоянно се свалят с някой 8-) поне това съм забелязала най-вече от наи-добрият ми приятел и от... майка ми :shock:

Да, страхотно, майка ти и приятеля ти са тъпи и затова всички са тъпи.. Аз пък се сещам за трима козирози, които познавам и бих ги определила за едни от най-интелигентните и будни хора на нашата възраст.

Luidgie
11-03-2011, 18:25
Убеждавал съм хора, че са казвали нещо което не са казвали.
Спорил съм с даскала ми по право за правото и със същия за философия.
Спорил съм със старата ми класна по английски за английския.
Спорил съм с майка ми, която 15 години беше мед. сестра за медицина.
Не можеш да ме победиш в спора просто приеми тоя факт. Имам далеч по-голям инат и хиляди пъти по-голям опит.
Ахахаха! Мечтай си! :lol:
Спорила съм с учителката си по Пластична Анатоми, че черепът ми е анатомично верен, дори и аз знаех, че не е. И накрая тя сама каза "Какво ме убеждаваш, че е грешен. Та той си е верен." Убеждавала съм госпожата по Английски, че е напълно ненужно да ме изпитва по английски и да имам учебници и тетрадки защото си знам всичко перфектно - не ме е пипнала за нищо. Спорила съм с учителят си по Композиция, че работата ми не е закаляна и че е напълно живописна, пък той е най големият темерут на света, толкова убеден и вглабен в собствената си перфектност. А аз го убедих в това, че греши за моето знание и моите възможности. След тези спорове тича след мен, за да ми се хареса, докато всички останали тичат след него, за да ги хареса. :д

fear4o
11-03-2011, 18:33
Ахахаха! Мечтай си! :lol:
Спорила съм с учителката си по Пластична Анатоми, че черепът ми е анатомично верен, дори и аз знаех, че не е. И накрая тя сама каза "Какво ме убеждаваш, че е грешен. Та той си е верен." Убеждавала съм госпожата по Английски, че е напълно ненужно да ме изпитва по английски и да имам учебници и тетрадки защото си знам всичко перфектно - не ме е пипнала за нищо. Спорила съм с учителят си по Композиция, че работата ми не е закаляна и че е напълно живописна, пък той е най големият темерут на света, толкова убеден и вглабен в собствената си перфектност. А аз го убедих в това, че греши за моето знание и моите възможности. След тези спорове тича след мен, за да ми се хареса, докато всички останали тичат след него, за да ги хареса. :д
Най-големия темерут е даскала ми по География. Контролното при него е нарисуването на цялата железопътна мрежа на България за 40 минути. Да възхищавам се от знанията му по история и география, но тоя дебил иска да знаем колкото него. (все още не съм спорил с него, но и това ще се случи)

По дяволите убеждавал съм хора, че Хари Потър 4 е хубав филм(нищо, че е най-големия боклук от поредицата)

Luidgie
11-03-2011, 18:37
Аз пък съм убеждавала хора, че "Люлката на страха" е страхотен филм и че е страшен и с идеи. (изобщо не е вярно) Абе много ми е яко да споря с тебе, ама не съм изтрезняла още. :д За това ще оставя спора за сега, докато не ми се проясни главата. :д

Naive
11-03-2011, 18:38
омг, Сашко...

fear4o
11-03-2011, 18:39
Аз пък съм убеждавала хора, че "Люлката на страха" е страхотен филм и че е страшен и с идеи. (изобщо не е вярно) Абе много ми е яко да споря с тебе, ама не съм изтрезняла още. :д За това ще оставя спора за сега, докато не ми се проясни главата. :д
Аре бе. Тъкмо приех като предизвикателство да споря с 2ма човека едновременно на сериозни теми и в същото време да си пиша текста.

fear4o
11-03-2011, 18:40
омг, Сашко...
Кажи бе Нели :lol:

ohluv
11-03-2011, 18:40
добитък

Naive
11-03-2011, 18:41
омг, Сашко...
Кажи бе Нели :lol:изглеждаш малоумен с постовете ти в тази тема

fear4o
11-03-2011, 18:44
омг, Сашко...
Кажи бе Нели :lol:изглеждаш малоумен с постовете ти в тази тема
Знам, но къде се е чуло и видяло Овен да се остави да го победят?

Naive
11-03-2011, 18:48
омг, Сашко...
Кажи бе Нели :lol:изглеждаш малоумен с постовете ти в тази тема
Знам, но къде се е чуло и видяло Овен да се остави да го победят?смешно е т'ва съперничество между зодиите
А: Не, аз съм овен! Значи съм най-големият инат!
Б: Аз пък съм козирог и смея да твърдя, че съм по-голям инат от теб!
А: Аз съм убеждавал човек, че Хари Потър 4 е много добър филм!
Б: Аз пък съм убеждавала, че *еди кой си филм* е добър и смислен!

Oh, God... :lol:

Luidgie
11-03-2011, 18:48
Аз пък съм убеждавала хора, че "Люлката на страха" е страхотен филм и че е страшен и с идеи. (изобщо не е вярно) Абе много ми е яко да споря с тебе, ама не съм изтрезняла още. :д За това ще оставя спора за сега, докато не ми се проясни главата. :д
Аре бе. Тъкмо приех като предизвикателство да споря с 2ма човека едновременно на сериозни теми и в същото време да си пиша текста. Sorry too drunk...

Jaune
11-03-2011, 18:51
довършвам изречението без да чета темата и да съм козирог
...са сродните ми души!

fear4o
11-03-2011, 18:57
Аз пък съм убеждавала хора, че "Люлката на страха" е страхотен филм и че е страшен и с идеи. (изобщо не е вярно) Абе много ми е яко да споря с тебе, ама не съм изтрезняла още. :д За това ще оставя спора за сега, докато не ми се проясни главата. :д
Аре бе. Тъкмо приех като предизвикателство да споря с 2ма човека едновременно на сериозни теми и в същото време да си пиша текста. Sorry too drunk...
Което доказва, че не можеш да спориш толкова добре.
И пиян съм печелил спорове!

Thrombocyte
11-03-2011, 18:59
Интелект над средното, способност за манипулиране, арогантност, нарцисизъм.

fear4o
11-03-2011, 18:59
омг, Сашко...
Кажи бе Нели :lol:изглеждаш малоумен с постовете ти в тази тема
Знам, но къде се е чуло и видяло Овен да се остави да го победят?смешно е т'ва съперничество между зодиите
А: Не, аз съм овен! Значи съм най-големият инат!
Б: Аз пък съм козирог и смея да твърдя, че съм по-голям инат от теб!
А: Аз съм убеждавал човек, че Хари Потър 4 е много добър филм!
Б: Аз пък съм убеждавала, че *еди кой си филм* е добър и смислен!

Oh, God... :lol:
Ама засягам се лично някой като ми каже, че е по-голям инат от мен!

Luidgie
11-03-2011, 19:03
Аз пък съм убеждавала хора, че "Люлката на страха" е страхотен филм и че е страшен и с идеи. (изобщо не е вярно) Абе много ми е яко да споря с тебе, ама не съм изтрезняла още. :д За това ще оставя спора за сега, докато не ми се проясни главата. :д
Аре бе. Тъкмо приех като предизвикателство да споря с 2ма човека едновременно на сериозни теми и в същото време да си пиша текста. Sorry too drunk...
Което доказва, че не можеш да спориш толкова добре.
И пиян съм печелил спорове! Не! Доказва, че съм повече алкохолик отколкото инат. Не искам да доказвам, какъв алкохолик съм. Ще се примиря с опитите ти да ме надвиеше и ще се насладя на прекрасното пиянство.

fear4o
11-03-2011, 19:04
Което доказва и, че не си по-голям инат от мен.

Luidgie
11-03-2011, 19:07
Което доказва и, че не си по-голям инат от мен. Напротив, доказва, че ценя алкохола повече от безсмислените спорове. Дай да спорим за техника с бои, за художници за актьори и техите способности и за музика, та да видим к'во ще се получи. А в момента съм прекрасно пияна, и примирието ми се дължи на мързел - не ми се натискат бутончета.

StringTheoryPracticist
11-03-2011, 19:07
омг, Сашко...
Кажи бе Нели :lol:изглеждаш малоумен с постовете ти в тази тема
Това е интересно. Ще те държа под око.



(лолз колко съм крийпи)

fear4o
11-03-2011, 19:08
Което доказва и, че не си по-голям инат от мен. Напротив, доказва, че ценя алкохола повече от безсмислените спорове. Дай да спорим за техника с бои, за художници за актьори и техите способности и за музика, та да видим к'во ще се получи. А в момента съм прекрасно пияна, и примирието ми се дължи на мързел - не ми се натискат бутончета.
Инат>мързел
Спор>алкохол.

All other arguments are invalid!

Naive
11-03-2011, 19:09
омг, Сашко...
Кажи бе Нели :lol:изглеждаш малоумен с постовете ти в тази тема
Знам, но къде се е чуло и видяло Овен да се остави да го победят?смешно е т'ва съперничество между зодиите
А: Не, аз съм овен! Значи съм най-големият инат!
Б: Аз пък съм козирог и смея да твърдя, че съм по-голям инат от теб!
А: Аз съм убеждавал човек, че Хари Потър 4 е много добър филм!
Б: Аз пък съм убеждавала, че *еди кой си филм* е добър и смислен!

Oh, God... :lol:
Ама засягам се лично някой като ми каже, че е по-голям инат от мен!в момента по-скоро имаш вид на инфантил, отколкото на инатест човек

Luidgie
11-03-2011, 19:10
Което доказва и, че не си по-голям инат от мен. Напротив, доказва, че ценя алкохола повече от безсмислените спорове. Дай да спорим за техника с бои, за художници за актьори и техите способности и за музика, та да видим к'во ще се получи. А в момента съм прекрасно пияна, и примирието ми се дължи на мързел - не ми се натискат бутончета.
Инат>мързел
Спор>алкохол.

All other arguments are invalid! Различни хора - различни ценности. А и ти казах, дай да спорим за нещо смислено и ще пренебрегна алкохолизъм си. Но според моите виждания, алкохолът е над всичко. Останалите неща са под него. А ти като човек, който не го оценява така, както заслужава и трябва. Не си достоен за смислени спорове с мен.

fear4o
11-03-2011, 19:13
Което доказва и, че не си по-голям инат от мен. Напротив, доказва, че ценя алкохола повече от безсмислените спорове. Дай да спорим за техника с бои, за художници за актьори и техите способности и за музика, та да видим к'во ще се получи. А в момента съм прекрасно пияна, и примирието ми се дължи на мързел - не ми се натискат бутончета.
Инат>мързел
Спор>алкохол.

All other arguments are invalid! Различни хора - различни ценности. А и ти казах, дай да спорим за нещо смислено и ще пренебрегна алкохолизъм си. Но според моите виждания, алкохолът е над всичко. Останалите неща са под него. А ти като човек, който не го оценява така, както заслужава и трябва. Не си достоен за смислени спорове с мен.

Оценявам алкохола, но като истински Овен за мен спора е начин на живот.

Окей нека спорим за психология, спорт, политика, икономика, жени, секс, алкохол, философия, астрология.

Naive
11-03-2011, 19:14
омг, Сашко...
Кажи бе Нели :lol:изглеждаш малоумен с постовете ти в тази тема
Това е интересно. Ще те държа под око.



(лолз колко съм крийпи)добре, Зарко

fear4o
11-03-2011, 19:15
Нели знам как изглеждам споко ама ми е забавно

Luidgie
11-03-2011, 19:15
Което доказва и, че не си по-голям инат от мен. Напротив, доказва, че ценя алкохола повече от безсмислените спорове. Дай да спорим за техника с бои, за художници за актьори и техите способности и за музика, та да видим к'во ще се получи. А в момента съм прекрасно пияна, и примирието ми се дължи на мързел - не ми се натискат бутончета.
Инат>мързел
Спор>алкохол.

All other arguments are invalid! Различни хора - различни ценности. А и ти казах, дай да спорим за нещо смислено и ще пренебрегна алкохолизъм си. Но според моите виждания, алкохолът е над всичко. Останалите неща са под него. А ти като човек, който не го оценява така, както заслужава и трябва. Не си достоен за смислени спорове с мен.

Оценявам алкохола, но като истински Овен за мен спора е начин на живот.

Окей нека спорим за психология, спорт, политика, икономика, жени, секс, алкохол, философия, астрология.
Според мен не е до зодията. Аз например слагам алкохолът пред всичко. Когато ти е кофти - алкохол. Когато си щастлив - алкохол. Когато не знаеш какво да правиш - алкохол. когато ти е скучно - алкохол. Когато животът те мачка - алкохол. Да не говорим, че най-прекрасните ми и мили спомени са от моменти на пиянство. Когато имаш бутилка до себе си, всичко друго е без значение.

StringTheoryPracticist
11-03-2011, 19:16
Окей нека спорим за психология, спорт, политика, икономика, жени, секс, алкохол, философия, астрология.
Мисля, че начина, по който жените-депутати с големи бицепси управляват парите си зависи от това колко секс правят с пияници от огнена зодия, защото им е заложено в психиката, но дали това е смисъла на живота им?

fear4o
11-03-2011, 19:16
Не знам дали са ти го казвали, но си алкохоличка.

Luidgie
11-03-2011, 19:19
Не знам дали са ти го казвали, но си алкохоличка. Това какъв аргумент е? :lol:

fear4o
11-03-2011, 19:20
Не знам дали са ти го казвали, но си алкохоличка. Това какъв аргумент е? :lol:
Никакъв :lol: Просто трябва да надвиеш алкохола и да преосмислиш живота си.

Luidgie
11-03-2011, 19:23
Не знам дали са ти го казвали, но си алкохоличка. Това какъв аргумент е? :lol:
Никакъв :lol: Просто трябва да надвиеш алкохола и да преосмислиш живота си. Не, не трябва. Харесвам си животът такъв какъвто е. Ти трябва да преосмислиш своят. :lol:

fear4o
11-03-2011, 19:24
Не знам дали са ти го казвали, но си алкохоличка. Това какъв аргумент е? :lol:
Никакъв :lol: Просто трябва да надвиеш алкохола и да преосмислиш живота си. Не, не трябва. Харесвам си животът такъв какъвто е. Ти трябва да преосмислиш своят. :lol:
Моя си е преосмислен(като изключим прекомерното висене във форума и глупаво заяждане с тъпи индивиди)

Luidgie
11-03-2011, 19:26
Не знам дали са ти го казвали, но си алкохоличка. Това какъв аргумент е? :lol:
Никакъв :lol: Просто трябва да надвиеш алкохола и да преосмислиш живота си. Не, не трябва. Харесвам си животът такъв какъвто е. Ти трябва да преосмислиш своят. :lol:
Моя си е преосмислен(като изключим прекомерното висене във форума и глупаво заяждане с тъпи индивиди) Хаха. Аз си почивам в този форум от сериозността на реалният свят, и се заяждам с хората, защото е забавно и защото ги виждам к'ви са всеки ден. Какво по хубаво от това?

TheShoah
11-03-2011, 19:26
Познавам трима, които са зодия козирог:
Първият е баща ми. Само хубави неща. Супер интелигентен, изобретателен, самостоятелен, обича природата, обича деца... Може би е мааалко досаден понякога.
Вторият е един приятел. Много интелигентен, много логичен, горделив, инат, егоист, рядко показва емоции, общо взето малко е гаден.
Третият е един бивш. Романтик, не особено умен, но пък е хитър, умее да се оправя в живота, отмъстителен до крайност.

^ Това показва, че зодиите са глупост.

fear4o
11-03-2011, 19:27
Не знам дали са ти го казвали, но си алкохоличка. Това какъв аргумент е? :lol:
Никакъв :lol: Просто трябва да надвиеш алкохола и да преосмислиш живота си. Не, не трябва. Харесвам си животът такъв какъвто е. Ти трябва да преосмислиш своят. :lol:
Моя си е преосмислен(като изключим прекомерното висене във форума и глупаво заяждане с тъпи индивиди) Хаха. Аз си почивам в този форум от сериозността на реалният свят, и се заяждам с хората, защото е забавно и защото ги виждам к'ви са всеки ден. Какво по хубаво от това?
Стига да не се превърне в основното ти занимание и да започнеш да страдаш когато нещо се случи всичко е точно

Luidgie
11-03-2011, 19:30
за какво да страдам? :lol: Каквото и да се случва си е лично мой проблем и лично моя травма, не мисля, че светът трябва да знае за емоционалните ми проблеми. Супер тъпо е да изказваш чувства и емоции пред хората. Ясно е че никой не може да изпита твоята болка и да разбере какво ти е на теб. Един вид велика безсмислица. А това, че обичам алкохола няма нищо общо с останалите неща - поне при мен.

fear4o
11-03-2011, 19:31
за какво да страдам? :lol: Каквото и да се случва си е лично мой проблем и лично моя травма, не мисля, че светът трябва да знае за емоционалните ми проблеми. Супер тъпо е да изказваш чувства и емоции пред хората. Ясно е че никой не може да изпита твоята болка и да разбере какво ти е на теб. Един вид велика безсмислица. А това, че обичам алкохола няма нищо общо с останалите неща - поне при мен.
Имах в предвид да ти е тъпо, че форума не ти се отваря или нещо такова...

Luidgie
11-03-2011, 19:34
Да много ще се садна, ако не ми се отваря форума. Животът извън него е толкова...реален. И не мога да кликам на спирките за да ги местя по наблизо - много е страшно. :lol: Просто се възползвам от възможността да сея омраза където мога. А и когато човек си няма друга работа има нужда да спори и хейтва - така се поддържа иронията и цинизма у човека.

fear4o
11-03-2011, 19:35
Да много ще се садна, ако не ми се отваря форума. Животът извън него е толкова...реален. И не мога да кликам на спирките за да ги местя по наблизо - много е страшно. :lol: Просто се възползвам от възможността да сея омраза където мога. А и когато човек си няма друга работа има нужда да спори и хейтва - така се поддържа иронията и цинизма у човека.
Да точно това казвах и аз. Можеш отново да прочетеш поста ми и ще разбереш :lol:

Greennight
11-03-2011, 20:04
Братовчедка ми май е козирог 8-)

CR0W
11-03-2011, 20:08
И аз съм шибан козирог....
Като цяло съм отнесен,живея си в мои свят и не се интересувам от другите.Маниполатор за добра кауза (за моята).Леко самовлюбен (ЛЕКО).Досаден съм на моменти.Изобретатален,само стоятелен,понякога егоист и гадняр.Не показвам много чуства...Инат съм въпреки че не обичам да споря....просто не ми се занимава.И все пак 99% от случаите става това което искам.Добър приятел съм и съм търпелив.Като цяло сме готини хора ако ни влезеш под кожата.




Леле.... колко е подредено

cweeet
11-03-2011, 20:29
Втората по якост зодия.
Като цяло невероятен инат, винаги държа да е на моето, обожавам да налагам мнението си, макар че се ограничавам, просто трябва да е на моето. Обожавам да споря, да говоря по много, може и безсмислени неща да са, но обожавам да развивам теми,тези и пр. Хуморът ми е силна черта, но това май е строго индивидуално, понеже познавам много други козироци, на които им липсва тази черта. Като цяло да, яка зодия е, само хубави впечатления трябва да имаш.