PDA

View Full Version : Първа среща с "кифла".



Maniak45
11-03-2011, 17:59
Утре ми предстои среща с не толкова интелигентно момиче,коета не харсвам.Ако трябва да си го кажа в прав текст-просто много ми харесва как изглежда.Излизал съм на няколко срещи с момичета,които харесвам и са доста по-умни от тази и работата е там,че не знам за какво да си говорим.Едва ли е типа човек,който питаш каква музика харесва или дали гледа анимета :D :D :D Така,че ако някой има някакви идеи как да не мълча като пън да казва :D

NambyPamby
11-03-2011, 18:02
Едва ли е типа човек,който питаш какво музика харесва или дали гледа анимета

е ти, ако така поддържаш разговора с интелигентно момиче... *facepalm*

няма кво да си говориш с нея, налитай й направо.
въпреки, че имам някакви подозрения, че си 13-годишен и надали знаеш как да си поискаш.

Sh@d0w
11-03-2011, 18:02
Верно ли ще излизаш с

http://www.teenproblem.net/i/25487/1784_1294178265_m.jpg

:shock:

GOODNESS
11-03-2011, 18:03
Снимайте се в нечия баня.
ОНтопик : Няма как да знаем какво и харесва :( просто импровизирай

DragonLady
11-03-2011, 18:03
Щом е кифла говори и за молове и дискотеки :D И без това само за това си мисли

SisiStrange
11-03-2011, 18:04
Еми... прави и комплименти. :-o

umri
11-03-2011, 18:05
Защо ти е да си губиш времето, парите и нервите да излизаш с човек, който не харесваш? Каква ти е целта?

Maniak45
11-03-2011, 18:05
Едва ли е типа човек,който питаш какво музика харесва или дали гледа анимета

е ти, ако така поддържаш разговора с интелигентно момиче... *facepalm*

няма кво да си говориш с нея, налитай й направо.
въпреки, че имам някакви подозрения, че си 13-годишен и надали знаеш как да си поискаш.
Феминистка или злобарка си? :D

SisiStrange
11-03-2011, 18:07
Едва ли е типа човек,който питаш какво музика харесва или дали гледа анимета

е ти, ако така поддържаш разговора с интелигентно момиче... *facepalm*

няма кво да си говориш с нея, налитай й направо.
въпреки, че имам някакви подозрения, че си 13-годишен и надали знаеш как да си поискаш.
Феминистка или злобарка си? :D
Реалистка е.

LeprikonA
11-03-2011, 18:07
http://ichigo69.mayulive.com/images/misc/Facepalm/Hikari_Facepalm.png

someonerandom
11-03-2011, 18:10
Защо ти е да си губиш времето, парите и нервите да излизаш с човек, който не харесваш? Каква ти е целта?

Sh@d0w
11-03-2011, 18:12
Защо ти е да си губиш времето, парите и нервите да излизаш с човек, който не харесваш? Каква ти е целта?

http://yoursmiles.org/tsmile/sex/t1507.gif

nepowtorima
11-03-2011, 18:13
И каква ще ти е ползата като излезеш с нея? По як ще станеш или нещо друго?

dream1707
11-03-2011, 18:16
http://www.myfacewhen.net/uploads/714-epic-facepalm.jpg

Maniak45
11-03-2011, 18:16
Едва ли е типа човек,който питаш какво музика харесва или дали гледа анимета

е ти, ако така поддържаш разговора с интелигентно момиче... *facepalm*

няма кво да си говориш с нея, налитай й направо.
въпреки, че имам някакви подозрения, че си 13-годишен и надали знаеш как да си поискаш.
Феминистка или злобарка си? :D
Реалистка е.
Не знам обаче кой е 13 годишния тук.Аз,който задавам тъпи въпроси или вие,които не разбирате от елементарен майтап и се взимате на сериозно.Ако нямате какво да напишете по темата,излезте навън на чист въздух и оставете малко клавиатурата да почине.

Sh@d0w
11-03-2011, 18:20
вие,които не разбирате от елементарен майтап

http://prikachi.com/images/283/3809283Z.jpg

Последвай собствения си съвет.

IseeDEADbodies
11-03-2011, 18:27
Миии лек...

anonymous708973
11-03-2011, 18:30
Защо ти е да си губиш времето, парите и нервите да излизаш с човек, който не харесваш? Каква ти е целта?

Тва е много закономерен въпрос.

IlovEmyPuffYToY
11-03-2011, 18:38
Извинявай, ама к'о е "лек"? ^ :D
Както и да е, разбирам те, имала съм много такива приятелки...(ама само френдове, щот съм момиче :D едно и също е обаче) и единстввените неща, за които говорехме, бяха колко струва онази лъскава чанта, дали си носят фдт-то, каква е поредната клюка, как например на онова момиче му е мазна косата и такива (а повярвай ми, аз не съм кифла, затова ми беше мн трудно...), нно ти не си гей и тези теми на разговор не те задоволяват, тъй че не мога да ти помогна, освен ако не се опиташ да поддържаш нейните "теми" за разговор :) И тъй като аз не знам каква точно "кифла" е и какво ще й е интересно, постът следователно ми беше безполезен и ти следователно си изгуби времето да го четеш, защото не съм врачка :)

i4o96
11-03-2011, 18:40
Защо ти е да си губиш времето, парите и нервите да излизаш с човек, който не харесваш? Каква ти е целта?
+1

sToyAncHo
11-03-2011, 19:03
Еми... прави и комплименти. :-o
"Толкова си сладка! Не си като другите кифли.. имаш повече шоколад" 8-)

CR0W
11-03-2011, 19:27
FUCK AND RUN....DON'T TALK

zooyork
11-03-2011, 19:28
Верно ли ще излизаш с

http://www.teenproblem.net/i/25487/1784_1294178265_m.jpg

:shock:
РОФЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ НЕ ИЗДЪРЖАМ МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХАХХАХААХАХА*(...987239359936...І

sunman
11-03-2011, 19:29
TROLOLOLOLOLOLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

balu4ka
11-03-2011, 19:34
^Защо пък да са смотаняци,защото гледат анимета?!Аз например също гледам и се интересувам ,дори искам да се занимавам с това..Но ,не се ограничавам до толкова да заговарям човек с това ,и да определям какъв е по тези критерии.Това ,че този е някакъв 13 годишен дрисльо,който е забравил за какво е влязъл в теен-а.Има две причини или се опитва да бъде забавен ,или е някакъв трол без социален живот -.-"
ПС:Като за начало,започни да се интересуваш от по- съществени неща.Ако си повърхностен, излез с нея,не очаквай чудеса ...някой момичвета стават само за лашкане>.<.Или ако не ти изнася,намери това което търсиш ама в някоя с нещо между ушите ,нали?

Maniak45
11-03-2011, 20:08
1-во тва за аниметата беше шега,ако все още не сте го схванали с вашите умни главици (все пак аз съм тъпия).
2-ро като ви гледам повечето сте с по 2-3 хиляди мнения,а това се постига с доста дремане пред компа.Кой е без социален живот?
3-то аз не съм ви псувал,обиждал или хранил,за да го правите и вие.
4-то си ебете майката всички.Наистина не знам що изобщо съм в тоя деградирал форум пълен с хейтъри.Защо ще изляза с тая ли?Ами,защото 90% са курви и накрая се примирих.Не съм излизал с момиче от месеци и ми трябва някакво развлечение.Не съм на 13,на 17 съм.
П.П.И аз ви обичам :D

CR0W
11-03-2011, 20:11
1-во тва за аниметата беше шега,ако все още не сте го схванали с вашите умни главици (все пак аз съм тъпия).
2-ро като ви гледам повечето сте с по 2-3 хиляди мнения,а това се постига с доста дремане пред компа.Кой е без социален живот?
3-то аз не съм ви псувал,обиждал или хранил,за да го правите и вие.
4-то си ебете майката всички.Наистина не знам що изобщо съм в тоя деградирал форум пълен с хейтъри.Защо ще изляза с тая ли?Ами,защото 90% са к**ви и накрая се примирих.Не съм излизал с момиче от месеци и ми трябва някакво развлечение.Не съм на 13,на 17 съм.
П.П.И аз ви обичам :D

http://images.cheezburger.com/completestore/2009/6/7/128888970306928141.jpg

fenkaaa
11-03-2011, 20:16
Верно ли ще излизаш с

http://www.teenproblem.net/i/25487/1784_1294178265_m.jpg

:shock:

:razz:

sunman
11-03-2011, 20:48
1-во тва за аниметата беше шега,ако все още не сте го схванали с вашите умни главици (все пак аз съм тъпия).
2-ро като ви гледам повечето сте с по 2-3 хиляди мнения,а това се постига с доста дремане пред компа.Кой е без социален живот?
3-то аз не съм ви псувал,обиждал или хранил,за да го правите и вие.
4-то си ебете майката всички.Наистина не знам що изобщо съм в тоя деградирал форум пълен с хейтъри.Защо ще изляза с тая ли?Ами,защото 90% са к**ви и накрая се примирих.Не съм излизал с момиче от месеци и ми трябва някакво развлечение.Не съм на 13,на 17 съм.
П.П.И аз ви обичам :D

Толкова си отчаян,майна!!
EPIC FAIL!!

Azoria
11-03-2011, 21:47
Верно ли ще излизаш с

http://www.teenproblem.net/i/25487/1784_1294178265_m.jpg

:shock:

Еее не :lol: :lol: :lol: :razz:

balu4ka
11-04-2011, 02:44
1-во тва за аниметата беше шега,ако все още не сте го схванали с вашите умни главици (все пак аз съм тъпия).
2-ро като ви гледам повечето сте с по 2-3 хиляди мнения,а това се постига с доста дремане пред компа.Кой е без социален живот?
3-то аз не съм ви псувал,обиждал или хранил,за да го правите и вие.
4-то си ебете майката всички.Наистина не знам що изобщо съм в тоя деградирал форум пълен с хейтъри.Защо ще изляза с тая ли?Ами,защото 90% са к**ви и накрая се примирих.Не съм излизал с момиче от месеци и ми трябва някакво развлечение.Не съм на 13,на 17 съм.
П.П.И аз ви обичам :D


Хъх,то при теб е да се чудиш да се смееш ли,да плачеш ли...>.>Само се чудя ,дали наистина осъзнаваш колко си личи раздразнението ти.Ти си този ,който слага хората под общ знаменател и този ,който няма да изплува от помията ,защото е негативист.Айде ходи си пляскай с "курвите " ,убивай времето си нейде другаде.

gabsit000
11-04-2011, 05:15
е ти си този който ще излиза с някаква тъпа кифла,която сам каза,че е такава,с нея няма говорене,свалиш и 5-10-15 звездии и ти е в леглото и да се свършва...

Cvetii95
11-04-2011, 05:40
Намери с кой да излизаш :D Е все пак можеш да откриеш някакъв положителен коефициент на интелигентност за което дълбоко се съмнявам :D :D иначе и аз винаги съм се чудила какво може да се говори с една кифла и стигам до извода - само за парцалки , токчета , за двата тона грим който си слагат и за тъпата непоносима чалга , е успех с кифлата и дано не се отекчиш бързо :D

GossipGirl89
11-04-2011, 06:09
Щом е кифла говори й за Галена, Преслава, Малина, Версай, Син Сити, Биад и концерта на телевизия Планета, който м/у другото май е скоро - идеално, ще й купиш билетче и ще ходите заедно ;)

extreme16
11-04-2011, 06:33
Тук всички май са полудели, кой от кой по-остроумен...
Един пита някакъв елементарен въпрос и всички останали си мислят, че като започнат да се правят на велики с надъханите си коментарчета са нещо повече от другите...както и да е.
"Maniak45" темата ти е напълно излишна, като не я харесваш защо изобщо си тръгнал да се занимаваш, ако си мислиш, че на нея ще й пука след 1-2 дни за теб, жестоко се лъжеш.
Не разбирам защо трябва да се примиряваш с лесното, но както се казва: Жената с характер плаши слабите мъже.

anonymous708973
11-04-2011, 06:39
1-во тва за аниметата беше шега,ако все още не сте го схванали с вашите умни главици (все пак аз съм тъпия).
2-ро като ви гледам повечето сте с по 2-3 хиляди мнения,а това се постига с доста дремане пред компа.Кой е без социален живот?
3-то аз не съм ви псувал,обиждал или хранил,за да го правите и вие.
4-то си ебете майката всички.Наистина не знам що изобщо съм в тоя деградирал форум пълен с хейтъри.Защо ще изляза с тая ли?Ами,защото 90% са к**ви и накрая се примирих.Не съм излизал с момиче от месеци и ми трябва някакво развлечение.Не съм на 13,на 17 съм.
П.П.И аз ви обичам :D

Слушай ся. Ти си зле, щот ти си тоя, който излиза с едно момиче, което става на външен вид, но е мега зле, и при това го осъзнава напълно.

Като си правиш шега и 100% от хората не я схванат, кой е виновен?

Точно тия, дето са (сме) с по 2-3 хиляди мнения, не само си имаме социален живот, но и отдавна сме си свалили гаджетата и не пишем тъпи теми във форумите. Точно ние сме тия, дето дават акъл, капиш? :)

Не си ни хранил и би било доста нагло да го правиш, предвид факта колко си зле ти самият, но след като си пуснал тема, трябва да си готов да бъдеш хранен.

90% са курви, дръжки. Тва, че ти си загубен пубер и не знаеш къде да търсиш свестни момичета, си е твой проблем.

И впрочем, на 17 съм :)

umri
11-04-2011, 07:08
И впрочем, на 17 съм :) [/i]

Не я слушай.. лъже. На 27 е. 84 набор.

Въпросите ми бяха сериозни, и ако ми беше отговорил, щях да ти дам адекватен съвет какво да правиш. Няма нищо срамно да искаш да блъснеш някоя тъпа.

anonymous708973
11-04-2011, 07:27
Абе ей :lol:

'Ма той не иска да я блъска.
Пък и да искаше, мислиш ли, че ще може да я ... ъ.. придума?

umri
11-04-2011, 07:33
Не знам, кака.., не вярвам. Отивам у влако.

jghgh
11-04-2011, 07:34
Тук всички май са полудели, кой от кой по-остроумен...
Един пита някакъв елементарен въпрос и всички останали си мислят, че като започнат да се правят на велики с надъханите си коментарчета са нещо повече от другите...както и да е.
Не мога да съм по-съгласна.
Масово си избиват агресията в интернетО.
Аз пък не виждам какво му е толкова жалкото и на автора, и на темата - всезнайковци.
Не е единственото момче, което излиза с красиво момиче с намерение да я ... или просто защото е нещо като трофей да върви до теб красавица.

За темите не знам как да помогна. Пробвай за хобитата й, за филми. Като цяло намирам за тъпо генерализирането, че щом е наконтена, значи е куха и тъпа и за нищо не може да се говори с нея. Поне опитай пък каквото стане.

pnevmoniq
11-04-2011, 08:16
Като цяло намирам за тъпо генерализирането, че щом е наконтена, значи е куха и тъпа и за нищо не може да се говори с нея.

Генерализирането попринцип си е тъпо, независимо за к'во става въпрос. Ама не виждам как 'някво девойче - типичната чалга тупалка, ше има нещо между ушите. Тъпото не е в 'контенето', всяко момиче иска да е привлекателно, тъпото е в шаблонността и сляпото следване на стереотип.

SheDevil
11-04-2011, 08:42
оф топик : като прочетох заглавието и ми се прияде кифла уффф...


а по темата: така набързо видях че си един повърхностен човек, а не извинявай момченце... успех с момичето...

NqkfaNikakva21
11-04-2011, 08:42
абе, не се подвизавам в тоя раздел, ама тази тема няма да я подмина
към автора:
пич, кой е по-смотаният - ние, дето по твои думи живеем на столовете си с ръце на клавиатурите, или ти, тоя дето пита същите тия хора, пак по твое мнение, нямащи живот и опит?
мога да ти разясня въпроса, ако не си хванал (само питам де, хаха)

dPa3HuTeJl
11-04-2011, 13:51
Здравей! Щом не знаеш за какво да говориш с нея,не говори.Остави я тя да говори,задавай въпроси,ако наистина е глупава изобщо няма да и направи впечатление,ако те попита нещо и отговори и и задай друг въпрос.Успех с момичето и дано постигнеш това което целиш.

SUNinTHEsunset
11-04-2011, 15:57
Така като за начало още като се видите трябва да възкликнеш колко хубава и е косата и да я попиташ фризьор ли я е правил(това е много важно,защото т.н ''кифли'' отделят много време в направа на прическите си и на въпросната ще и стане яко като я похвалиш)Основната ви тема може да бъде къде с кого и с какво сте се напили,като от време на време може да отклоняваш темата към това колко отсъствия има в даскало,как се ебавате с даскалите и т.н.Много е важно през определен период от време да и напомняш колко е красива,тука вече можеш сам да развинтиш въображенито си.Айде и да пишеш к'во е станало. 8)

adidaskataWE
11-04-2011, 16:03
Под харесва ми "на външен вид" разбирам само едно .. Просто не излизай с нея.

bodomchild
11-04-2011, 16:12
Защо ти е да си губиш времето, парите и нервите да излизаш с човек, който не харесваш? Каква ти е целта?

http://yoursmiles.org/tsmile/sex/t1507.gif


няма за какво друго :grin:

lubovvv
11-04-2011, 16:21
Щом е кифличка й налитай направо :D

sashko705
11-04-2011, 16:32
Aбе тъпите са лесни... Бъркаш и в гащите и е твоя.. :D

skate
11-04-2011, 16:38
за секс си говорете

againstyou
11-04-2011, 18:16
Тук всички май са полудели, кой от кой по-остроумен...
Един пита някакъв елементарен въпрос и всички останали си мислят, че като започнат да се правят на велики с надъханите си коментарчета са нещо повече от другите...както и да е.
"Maniak45" темата ти е напълно излишна, като не я харесваш защо изобщо си тръгнал да се занимаваш, ако си мислиш, че на нея ще й пука след 1-2 дни за теб, жестоко се лъжеш.
Не разбирам защо трябва да се примиряваш с лесното, но както се казва: Жената с характер плаши слабите мъже.

Biskfitka
11-04-2011, 23:17
Май не тя,а ти си глупавия.

Auriss
11-04-2011, 23:24
Lol'd

Ти си смот.
НЕ ,ти си смот.
Не ,не ,ТИ! си смот.

Извод : .......... ??? :lol:

IlovEmyPuffYToY
11-04-2011, 23:37
Май не тя,а ти си глупавия.
И защо да е глупав?