PDA

View Full Version : Някакви идеи ...?



tit
11-03-2011, 18:42
Здравейте
И преди да почнете да ме упреквате, че има много такива теми искам да кажа, че не искам да е нещо материално. ДА приятеля ми скоро има рожден ден и да ще измисля какво да му взема. Но искам да му подаря и нещо различно нещо специално на което ще се зарадва. Попринцип той не е материалист и знам, че ще се зарадва на нещо по-различно. Помня бях гледала в един сериал май беше този "Мечтатели" където едно от момичетата беше подарила на приятеля си някакви листчета ли какво беше, на които беше написала някакви желания, които тя всеки ден щяла да му изпълнява. Проблема е, че не помня точно как беше направено и т.н. А нищо не мога да измисля, заедно сме от 1 месец не е много и наистина съм притеснена. Искам да е нещо романтично нещо което определено ще му направи вчпечатление и ще разбере колко много значи за мен. Имаше едно "101 причини поради които те обичам", но не смятам че съм готова да му го кажа все още. Който има идеи, бих се радвала, ако ги сподели каквито и да са те.

anonymous708973
11-03-2011, 18:46
Прецени си дали момчето ти е такъв тип, че да се израдва на листчета.
Лично аз не съм голяма фенка на идеята, вижда ми се захаросано. Иначе за 8 месеца съм правила списък (типично в мой стил) с причини, поради които го обичам :Д Трогнат беше, понеже беше тооолкова мен и точките от списъка бяха наши общи преживявания... така де, отнесох се.

Нематериално нещо. Хъм, хъм. Не е ли по-добре да е подарък? Все пак рожденият ден е ЛИЧЕН празник, не общ. Няма логика да му подаряваш нещо, което да му напомня за вас двамата.
Няма значение от колко време сте заедно, ако избираш подарък за близък човек, направи го като хората.
Ако ще е гарга, да е рошава. :)

kyon
11-03-2011, 18:47
- 365 пожелания, ръчно написани от теб естествено
- голямо плюшено сърце
- запалка (ако пуши)
- колан, портфейл
- козметика (ако му е свършила)


не е важно да е като от филм, а да си забелязала нещо малко, от което би се трогнал

anonymous708973
11-03-2011, 18:49
а да си забелязала нещо малко, от което би се трогнал


Най-доброто! Показва, че познаваш човека, че забелязваш нещата, които казва (и иска) и че искаш да го зарадваш. Примерно... ако е решил, че му трябват нови ръкавици за фитнеса, БАМ - подаряваш му ги. 2 куршума с 1 заек... оф, де. Обратното :lol:

slimbo
11-05-2011, 10:30
Здравейте
И преди да почнете да ме упреквате, че има много такива теми искам да кажа, че не искам да е нещо материално. ДА приятеля ми скоро има рожден ден и да ще измисля какво да му взема. Но искам да му подаря и нещо различно нещо специално на което ще се зарадва. Попринцип той не е материалист и знам, че ще се зарадва на нещо по-различно. Помня бях гледала в един сериал май беше този "Мечтатели" където едно от момичетата беше подарила на приятеля си някакви листчета ли какво беше, на които беше написала някакви желания, които тя всеки ден щяла да му изпълнява. Проблема е, че не помня точно как беше направено и т.н. А нищо не мога да измисля, заедно сме от 1 месец не е много и наистина съм притеснена. Искам да е нещо романтично нещо което определено ще му направи вчпечатление и ще разбере колко много значи за мен. Имаше едно "101 причини поради които те обичам", но не смятам че съм готова да му го кажа все още. Който има идеи, бих се радвала, ако ги сподели каквито и да са те.


купи му сърце с надпис "i love you"

musS
11-06-2011, 08:00
- 365 пожелания, ръчно написани от теб естествено
- голямо плюшено сърце
- запалка (ако пуши)
- колан, портфейл
- козметика (ако му е свършила)

не е важно да е като от филм, а да си забелязала нещо малко, от което би се трогнал



купи му сърце с надпис "i love you"
най-детското и най-тъпо.. [/quote]

IseeDEADbodies
11-06-2011, 08:03
Спретни му нещо изработено от теб, или е прекалено сложно ?

sh3_1s_7h3_0n3
11-06-2011, 10:13
Като се замисля ние момичетата колко се тръшкаме да правим романтични жестове и прочие... а те даже не се сещат едно цвете да ти поднесат. ;)
Я зарежи тези неща и го остави той да бъде Мъжът и да се опитва да те сваля. ;) Нека той поема инициативата, какво се натискаш ти. ;)

slimbo
11-06-2011, 10:31
- 365 пожелания, ръчно написани от теб естествено
- голямо плюшено сърце
- запалка (ако пуши)
- колан, портфейл
- козметика (ако му е свършила)

не е важно да е като от филм, а да си забелязала нещо малко, от което би се трогнал



купи му сърце с надпис "i love you"
най-детското и най-тъпо.. [/quote]

а ти защо мислиш че го предложих :lol: добрия стар сарказъм :grin: ама вий сериозно ли мислехте че говоря :razz:

kalpazanka
11-06-2011, 10:42
Като се замисля ние момичетата колко се тръшкаме да правим романтични жестове и прочие... а те даже не се сещат едно цвете да ти поднесат. ;)

Саксия с цвете брои ли се? :D Шегувам се. :)

Запалката, колана и портфейла ми допаднаха като предложения. За портфейл, ако решиш да подаряваш, трябва да знаеш, че вътре е редно да има паричка и тази паричка не е редно да се харчи. Предупреди си момченцето.
Защо не му вземеш някоя грабваща окото ризка или пък пухкаво пуловерче/шапка+ръкавици?
Накити носи ли?

2miss4sixty8
11-06-2011, 12:10
ами аз бих подарила нещо което ще му напомня за мен или нещо което може винаги да е с него..

svodnika
11-06-2011, 12:17
курбан чорба , жълта каруца без колело , луканка с мед , рамазан сърмички много идеи за подаръци има