PDA

View Full Version : Не мога да го разбера това момче



SallySun
11-03-2011, 19:10
Ходех с едно момче, но скъсахме и доста време не си говорехме или поне аз в началото не му обръщах внимание, но пък той ме търсеше, а аз определено не го бях забравила.Когато аз започнах да го търся той не ми обръщаше внимание.Преди два дена бяхме на кафе и най-добрия му прител ни предложи на двамата да излезем сами да си поговорим.Така и не се разбрахме кой е прав и кой е крив, но поне си припомнихме най-хубавите моменти.Проблема в цялата история е че когато се върнахме най-добрия му прител се държеше с мен вече по корено различен начин,като накрая стигнахме до караница и обвинения.И второто най-гадно нещо беше, че въпростите, които аз му зададох и ми отговори, зададени от неговия БФФ, той отговори със съвсем друг отговор.
Просто не знам какво да правя вече, мойте БФФ казват да правя точно това, което съм правила в началото, но съм много объркана.Знам че ще има полза от това държание, но вече нямам симул.

dream1707
11-03-2011, 19:14
БФФ .... фейспалм !!!!

kyon
11-03-2011, 19:16
Хубаво е да има такива игрички/гоненици, ама до определено време.
Седнете и се разберете.. остави ги тия БФФ.

cigarettekisses
11-03-2011, 19:57
Много объркано си го написала. Нищо не разбрах.

bitchwolf
11-03-2011, 19:59
3-ти разваля 2-ката ;) Вземете се разберете двамата! Другите ли живеят живота ти?

skandalenn
11-03-2011, 20:43
Доста детски написано обяснение .. бфф :lol: Както и да е .. по принцип той те е харесал в началото такава каквато си , тоест ти си била себе си => бъди себе си и това не е специално за него , ами винаги ..
Иначе след като една история е приключила , сигурна ли си , че искаш да се връщаш на нея ? Никога няма да е същото , нали знаеш .. той като разбере , че толкова ти липсва , ще се надуе .. замисляла ли си се ?
Според мен няма смисъл .. момчета има много ..
Второто нещо е че 3ти човек не се замесва .. от къде на къде той ще ви казва да излизате и т.н .. ако искаш да се разберете , поеми инициативата .. и от друга гледна точка си го заслужаваш сега да не те забелязва , защо в началото след като сте скъсали си го отбягвала ? Ако не беше можеше и да се помисли за 2ри шанс .. той е осъзнал , че няма смисъл да се бори за теб , след като си го отбягвала , разбираш ли .. продължил е напред :)

gabsit000
11-04-2011, 05:22
аха.. трябва да се събудя и пак да го прочета,наистина е написано супер сложно :-o :D

Sh@d0w
11-04-2011, 05:24
трябва да се събудя и пак да го прочета,наистина е написано супер сложно :-o :D

SisiStrange
11-04-2011, 05:32
И квоооооо? :-o

БФ! :smt007 (Биологически факултет)

anonymous708973
11-04-2011, 07:43
Не бе, Сиси.
БФФ - Биологически факултет форевър :lol:

IseeDEADbodies
11-04-2011, 07:47
Ъ ?
К'во ?...
Ама като гледам не съм единствения който не вдява за к'во иде реч.

gabsit000
11-04-2011, 07:57
е не.. закусвах,пих кафе ..определено съм будна,но тази тема си остава тъмна Индия за мен!! :( :D :D

IseeDEADbodies
11-04-2011, 08:05
Лафа е тъмна Индия :D (wasntme)


Колкото до темата - прочетох я 3 пъти.. продължавам да не зацепвам.
Карала си се с него, с приятеля му, пък той ви бил казал да излзиате, после к'во било.. Мега глупавото обяснение, srlsy !

pitfall
11-04-2011, 08:07
напиши го маааалко по-синтезирано, като гледам, не съм единствената неразбрала :lol:

skandalenn
11-04-2011, 08:11
тука опира до годинките , че да го е написала така .. :) разбира се , ако се сетиш какво ти е било детството .. :D

gabsit000
11-04-2011, 08:12
Лафа е тъмна Индия :D (wasntme)


Колкото до темата - прочетох я 3 пъти.. продължавам да не зацепвам.
Карала си се с него, с приятеля му, пък той ви бил казал да излзиате, после к'во било.. Мега глупавото обяснение, srlsy !


прав си оправих го :D явно не съм се събудила :D


аз разбрах,че се е скарала с приятеля си...после той я търсил тя него-не,после станало обратното и един ден излезли с най-добрия му приятел тримата и той им предложил да идат да говорят насаме и от там нататък кой какво питал ..как и защо..не мога да разбера :D :D :D

IseeDEADbodies
11-04-2011, 08:20
Е то ебаси обяснението... :lol: К'во няма.

Mi6inka
11-04-2011, 09:33
Ко каза, ко?

SallySun
11-04-2011, 11:34
Който разбрал, разбрал :D :-P

SallySun
11-04-2011, 11:37
Доста детски написано обяснение .. бфф :lol: Както и да е .. по принцип той те е харесал в началото такава каквато си , тоест ти си била себе си => бъди себе си и това не е специално за него , ами винаги ..
Иначе след като една история е приключила , сигурна ли си , че искаш да се връщаш на нея ? Никога няма да е същото , нали знаеш .. той като разбере , че толкова ти липсва , ще се надуе .. замисляла ли си се ?
Според мен няма смисъл .. момчета има много ..
Второто нещо е че 3ти човек не се замесва .. от къде на къде той ще ви казва да излизате и т.н .. ако искаш да се разберете , поеми инициативата .. и от друга гледна точка си го заслужаваш сега да не те забелязва , защо в началото след като сте скъсали си го отбягвала ? Ако не беше можеше и да се помисли за 2ри шанс .. той е осъзнал , че няма смисъл да се бори за теб , след като си го отбягвала , разбираш ли .. продължил е напред :)


Ами има нещо ново в цялата история.Той очаква от мен да се боря за него, ако продължавам все така да опитвам оправя старите грешки, определено бих върнала доверието му, поне така каза той.
И е прав, защото аз съм голяма егоистка с хората, които ме обичат.