PDA

View Full Version : Ревност от най-добрата му приятелка!



bluerose98
11-03-2011, 20:58
Преди около 2 месеца се запознах с едно момче, с което имаме страшно много общо ии го харесах страшно много.. Та така .. започнахме да си говорим по скайп всяка вечер ии понякога ми затваря изведнъж без да ми каже нищо ии нито да ме предупреди по чата, че отива някъдее и се обажда на най-добрата му приятелка .. Говорят си .. добре нямам нищо против, но съм го харесала до такава степен, че когато тя или той и направи комплимент започвам страшно да ревнувам.. Чудя се какво да правя, дали да му кажа, че го харесвам .. макар и да не мога но да се опитам.. или да го оставя да прави каквото иска ..

DragonLady
11-03-2011, 21:12
Абе мацка вие заедно ли сте с това момче, че да го ревнуваш от най-добрата му приятелка ( само приятелка ) ?

skandalenn
11-03-2011, 21:31
Дори и да не е само приятелка , вместо да се чудиш какво да правиш , отидете някъде 2мата , дали ще е кафе или просто разходка и просто действай .. ако се отдръпне отговора е ясен , но ако не ще спреш да се чудиш и да ревнуваш /което е глупаво/ .. ако се отдръпне не се бутай повече , поне да не си развалите отношенията .. :)
Другия вариант е да говориш с него , но на дали така ще се получат нещата .. в днешно време с разкриване на чувствата не стават нещата ... поне според моя опит :)

Sh@d0w
11-04-2011, 06:26
Само по скайп ли общувате? Ако е така, започнете първо да излизате по - често заедно и след време му признай. Ама така по скайп да му го изцепиш... nah :?

gabsit000
11-04-2011, 06:29
тъпо е че го ревнуваш от негова приятелка,те могат и да се държат и за ръка и пак да са си само приятели (личен опит казвам) ,както ти каза и Sh@d0w ...задвижи така нещата да излезете заедно да поговорите,така по скайп е супер детско да го направиш ...

Mi6inka
11-04-2011, 10:35
От сега щом го ревнуваш, представям си ако тръгнете...

IseeDEADbodies
11-04-2011, 10:59
Ако всичко е на основа skype много ми е чудно ти как разбра, че ти затваря за да си говори с нея? Той ли ти каза? И как пък разбра, че си правят комплименти ? Отново той ли ти каза? Или просто си ги решаваш тия неща. Като толкова си премряла, казвай му и т'ва е. Ама не.. то т'ва е равно на да умреш, не става. Емиии няма спасение за теб в такъв случай. Сори :(

bluerose98
11-04-2011, 13:50
тъпо е че го ревнуваш от негова приятелка,те могат и да се държат и за ръка и пак да са си само приятели (личен опит казвам) ,както ти каза и Sh@d0w ...задвижи така нещата да излезете заедно да поговорите,така по скайп е супер детско да го направиш ...

Той е от друг град .. ии знам че е тъпо, но просто така стоят нещата .. ии IseeDEADbodies .. аз съм си говорила с тях в конферентен и когато тя затвори той и се обажда отделно, защото тя се дразни, когато той добави мен в тяхния разговор.. Много оплетена работа :(

Hilary_
11-04-2011, 14:14
Приятелство между момиче и момче за мен НЯМА!! Случаите изключения са 1 на милион и в този случай определено не е от тях ..

и за да ти стане по - ясно ще ти го кажа така:
"Където са двама, третия е излишен" и в случая за въпросната му приятелка ти си излишната .. ;)
Нормално е да го ревнуваш, но ако не пренесете общуването си извън скайп изобщо не излагай претенциите си ..

bluerose98
11-04-2011, 16:18
Приятелство между момиче и момче за мен НЯМА!! Случаите изключения са 1 на милион и в този случай определено не е от тях ..

и за да ти стане по - ясно ще ти го кажа така:
"Където са двама, третия е излишен" и в случая за въпросната му приятелка ти си излишната .. ;)
Нормално е да го ревнуваш, но ако не пренесете общуването си извън скайп изобщо не излагай претенциите си ..

Силно се замислих върху мнението ти.. и може и да си права.. но аз не се отказвам лесно, но ако видя че е невъзможно тогава може и да те послушам.. :)

IseeDEADbodies
11-04-2011, 21:23
:lol: дерзай от всезнаещите.. :D


Колкото да не е без хич :

Не се занимавай, загуба на време.

Limitless
11-04-2011, 22:08
Чао и следващия! :)