PDA

View Full Version : The Thing 2011 ( Нещото ) <--- Не го гледайте! :X



BikerGirl
11-04-2011, 08:04
Ако не знаете кой е филма, ето ви трейлър ---> http://www.youtube.com/watch?v=Txjm94GnrPA <--- Става въпрос за извънземен организъм, който напада земята, клетките му имитират тези на човека и може да е във всеки един от екипажа... Но има един начин да се разбере кой е - изхвърля метала, обеци, пломби... Така те могат да се идентифицират.

Мое мнение:
Филмът е ужасно добър за жанра си! Просто страхотни актьори, страхотна игра, много добри ефекти и замисъл, но всичкото това... ми подкоси краката от страх и напрежение, а и има доста стряскащи моменти.
Много страх, хора! Честно!
Ако има фенове им го препоръчвам, но не е за хора със слаби сърца. :X

В кината...

Oldschool
11-04-2011, 08:14
Оригинала е най-добър.

BikerGirl
11-04-2011, 08:18
Бях объркала трейлъра с този на друг подобен филм. Сега вече го поправих и сложих този на филма, за който говоря.
А иначе ми направи впечатление, че има доста подобни, но не съм ги гледала и не смятам, понеже не ми издържа психиката.
Кой е оригиналния?

Oldschool
11-04-2011, 08:32
Пак се казва The Thing и е един от най-емблематичните сай-фай хоръри. Аз лично съм голям фен на Alien франчайза, но определено Нещото изправя косите много повече, ако изобщо можем да наречем Пришълеца хорър де.

И дам, не са за всички тези филми, защото целта им е да си играят с нервите на зрителя и да го плашат. Но пък ако си фен на такива неща - оригинала е задължителен. :)

BikerGirl
11-04-2011, 08:36
Добре е да го знам, аз си мислех че този си е one of a kind, а пък то виж какво излезе, че си има братчета и сестричета и то не какви, а близнета.
Мен много ме беше страх. Треперех през цялото време, накрая сърцето ми биеше лудо и като знах, че ще има страшна сцена (предусещах го) си взимах въздух, някак ми помага да не се стряскам толкова.
Много шубе, а и имам проблеми, падам си сумнамбул и нощем ходя и се плаша на сън и сънувам. Като отидох да гледам филма даже не знаех, че ще е такъв, просто влезнах :lol: <-- най - голямата ми грешка!

Mi6inka
11-04-2011, 10:31
Ще спреш ли да пускаш теми?