PDA

View Full Version : Имам проблем! Погледнете темата моля !



denkatar
11-04-2011, 08:34
Така.Имам един прозблем който незнам с какво е свързън дали със Файла от Замунда или със торент програмата ...

Ето и проблема:
-Когато цъкна някой торент да го сваля той започва да се сваля , но след малко ми дава Грешка в торента ?? Свалих си уТорент , Бит Комет и нищо не става :( :( Искам някоя игричка , я филмче да си сваля че съм с нов компютър(лаптоп) Пробвал съм и в др. торент сайтове , но пак не става :(

Аз съм на Уиндолс 7 , но едва ли проблема ще е в Уиндолса :(

Моля помогнете ??

Wax
11-04-2011, 09:05
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=441554

Приложи това и постни резултатите.

11-04-2011, 09:15
На теб не ти ли омръзна да разглеждаш по 50мб текстови файлове, а дори Universal Viewer започна да ми забива след отварянето на последният постнат тук.
Трябва да си оправиш настройките в utorrent, защото при свалянето не ти записва или не ги проверява.Не помня точно как беше, но след започване на сваляне и прекъсване/грешка без да си ръчкал ти, е това причината.
Освен ако ти дава грешка в тракера, което означава, че са махнали торента от тях, но това не те спира да сваляш ако има сийдъри.
Пробвай при излизане, че има грешка да спреш торента и пак да го пуснеш, а при мен се получава като замествам някои файлове с други от моят хард.

denkatar
11-04-2011, 09:55
На теб не ти ли омръзна да разглеждаш по 50мб текстови файлове, а дори Universal Viewer започна да ми забива след отварянето на последният постнат тук.
Трябва да си оправиш настройките в utorrent, защото при свалянето не ти записва или не ги проверява.Не помня точно как беше, но след започване на сваляне и прекъсване/грешка без да си ръчкал ти, е това причината.
Освен ако ти дава грешка в тракера, което означава, че са махнали торента от тях, но това не те спира да сваляш ако има сийдъри.
Пробвай при излизане, че има грешка да спреш торента и пак да го пуснеш, а при мен се получава като замествам някои файлове с други от моят хард.

Не мога нещо да те разбера ?

Wax
11-04-2011, 10:28
На теб не ти ли омръзна да разглеждаш по 50мб текстови файлове, а дори Universal Viewer започна да ми забива след отварянето на последният постнат тук.


Просто компютърът ми не е антика, пък и така разбирам по-лесно проблема и може да съобщим на автора за евентуални бъдещи такива. :)

11-04-2011, 10:40
И какво значение има дали е антика, а точно с Universal съм отварял по 1гб текстови файлове без проблем, но с тия HTML зацикля

Wax
11-04-2011, 13:55
И какво значение има дали е антика, а точно с Universal съм отварял по 1гб текстови файлове без проблем, но с тия HTML зацикля

Има значение, защото HTML е по-сбито и подредено и не се изисква толкова време преглед...

yana0404
11-05-2011, 18:35
Явно нямаш програми който са необходими за свалянето на филма/играта.