PDA

View Full Version : Пъпка на пениса



bbtram
11-04-2011, 09:51
Здравейте!
Аз съм момче на 21 год. от Пловдив.
Мисля,че имам сериозен проблем и ще се опитам да бъда напълно коректен,с надеждата да получа максимално коректна помощ.
Значи както написах по горе на 21 год. съм никога преди не съм имал пъпки(по цялото тяло и лицето)в смисъл излизали са ми,но примерно по 1 на месец-два по лицето,който минава бързо и на който не съм обръщал кой знае какво внимание.Така да дойдем на въпроса,преди 5-6 месеца(пролета)започнаха да ми излизат множество мастни пъпки без връхче по лицето,след което аз се консултирах със специалист,който съответно ми преписа медикаменти за проблема.6месеца по касно все още продалжават да ми излизат пъпки по лецето,но още по големият проблем в случея е,че преди месец ми излезе пъпка на пениса(без връхче,просто изглейда като бабунка на кожичката на пениса).Пъпката се намира в лявата горна част на кожичката.Консултирах се с приятел специалист,който ми каза че е на мастна основа(запушало се някокво каналче)което се дължи на притока на тестостерон.Но имайки предвид,че ми е приятел и че ми постави диагнозата само със барз преглед,съм склонен да мисля за грешка в диагнозата,което ме кара да си мисля най-лошото.Каза ми също така че до 2 седмици най-вероятно ще изчесне.Е проблема не изчезна,след което аз реших да изтискам тази "пъпка" в следтсвие подотината остана,но и с рана с размер около 4мм диаметара.
Въпросите са ми:
-Има ли някаква връзка м/у пъпките на лицето и тази на пениса,какъв мислите,че е проблема(най-вече ме притеснява факта дали е орграничен)и дали тази подутина ще мине и дали ще остане белек от разраняването което пречених с опита си да я изтискам.
-Ако може някой да ме опъти към здравно заведение(което да изключва "кожният диспансер")в пловдив,където да мога да си направя пълни излследвания,и да се консултирам със специалист.
Също така ще съм благодарен,ако някой има някокво мнение в коректния смисъл,спрямо този случей.


Благодаря Ви предварително !

11-04-2011, 10:04
С азот можеш да я изгориш щом те притеснява.

bbtram
11-04-2011, 10:36
е все пак говорим за пъпка не за брадавица,при което е засегната пряко кожната тъкан,при което предполагам ще остане белег ?

11-04-2011, 17:56
Не знаеш ли, че женките харесват белезите?

kalpazanka
11-05-2011, 10:34
Конкретно пиши на batkodoki, щото ако те разпитвам аз и ти искам снимки, съм сигурна, че ще те хване срам.