PDA

View Full Version : НЕ МОГА ЛИ ДА ГО ПРЕМАХНА НЯКАК ?



kinder
11-04-2011, 12:50
Пиша вече 3-та тема за този проблем, защото все още не съм открил отговор и решение на проблема ми. Ръцете и краката ми се потят почти постоянно, ходих на доктор каза ми че е от нервната система, обаче не съм нервен, та питам се няма ли някаква операция или нещо което да спре това противно потене веднъж завинаги понякога дори ръцете и краката ми освен че са вир вода са и супер студени, навън е жега не може да се търпи, а не мен ръцете и краката ми са супер студени дори някой път и цялото ми тяло е така треперя чак незнам от какво е но е много гадно, влияе много на самочуствието ми ( не че го имам ) срам, не толкова срам а страх ме е да заговоря момиче защото знам че веднага когато започна и ръцете ми се намокрят до толкова че чак капе вода от тях... а какво ще стане ако докосна някое момиче дори не съм си и помислял. ако някой знае как да помогне да се справя с този проблем нека пише. благодаря за отделеното време

CupcakeAndCoffee
11-04-2011, 13:36
Напиши в Гугъл "Нервна система". Чети.

П.Т.
...ходих на доктор каза ми че е от нервната система, обаче не съм нервен... Ти сериозно ли?

ZeroPoinT
11-04-2011, 14:07
Напиши в Гугъл "Нервна система". Чети.

П.Т.
...ходих на доктор каза ми че е от нервната система, обаче не съм нервен... Ти сериозно ли?

Така де, човешката нервна система е заболяване, съпътстващо невротизма. 8-)

Axeria
11-04-2011, 14:08
Искаш да ти направят операция, за да спреш да се потиш?


WTF ?

kinder
11-04-2011, 14:37
Искаш да ти направят операция, за да спреш да се потиш?


WTF ?
естествено че искам ако знаеш колко е досадно постоянно да са ти студени и потни ръцете, и това всеки ден постоянно... аз не за операция, а за самоубийство ама да не говорим глупости, защото никога няма да го изпиташ :)

CupcakeAndCoffee
11-04-2011, 14:46
Напиши в Гугъл "Нервна система". Чети.

П.Т.
...ходих на доктор каза ми че е от нервната система, обаче не съм нервен... Ти сериозно ли?

Така де, човешката нервна система е заболяване, съпътстващо невротизма. 8-) Точно така! :lol:

kinder
11-05-2011, 08:21
http://lekuva.net/17612/kakvi-bilki-da-izpolzvame-pri-izpotyav.html от тия си купих градински чай и жълт кантарион мислите ли че ще помогне? и как да ги приемам мисля първо да започна с жълтия кантарион дали ще е добре ако пия примерно 1 пакетче сутрин и едно вечер всеки ден така?

kalpazanka
11-05-2011, 10:42
Жълтият кантарион е коварен, защото се отлага в кожата и я прави фоточувствителна! Изложиш ли се на слънце, още повече плеснеш ли се на море, на 10-тата минута ще си червен като омар!
Заложи на ментата, глога, маточината. Вземи си разните тинктури с първите две, накарай баба ти да засади маточина в градината, бери си я и си я суши. А до тогава търси по дрогерии и билкови магазинчета листната маса. Не си губи времето с пакетчета.

TykaSePisheNick
11-05-2011, 13:49
Много ми е интересно каква ще бъде операцията, на която искаш да се подложиш.

xILoveMyselfx
11-06-2011, 13:56
Много ми е интересно каква ще бъде операцията, на която искаш да се подложиш.

Ако намериш начин, моля сподели с нас! :)

kinder
11-06-2011, 15:57
аз незнам дали изобщо има такава операция, но в един форум бях чел че някъде се правили такива операций на потните жлези или нещо такова не съм много сигурен затова питам вас ако знаете нещо споделете.

Verminaard
11-08-2011, 11:26
Да приемем за момент че не си идиот и фиаското с нервна система -> не съм нервен е смехотворно опитче за тролване.
Крайниците ти са студени защото имаш проблем с кръвоснабдяването към тях.Или защото постоянно си потен се получава хипер охлаждане.
Аз бих заложил на лошо оросяване + неврологичен проблем от който произтича 'свръх потенето' ти.

But seriously,докосваш момиче и почваш да течеш като фонтан - алергичен си към момите,приятелю,съжалявам (всъщност не).


http://prikachi.com/images/355/3620355v.png

Hassell
11-09-2011, 07:33
Мдаа, взимаш си тези 2 неща: Колоастра и Микрохидрин. Микрохидрина разрежда кръвта и й позволява да се движи по-свободно, от там идва и моментът със студа в ръцете, а навсякъде другаде да си топъл.

За да не правя повече реклама, пиши ми лично, ще ти кажа с кой можеш да се свържеш, за да ти помогне. Гарантирам :)

Goddess
11-09-2011, 13:53
Много ми е интересно каква ще бъде операцията, на която искаш да се подложиш.

Ако намериш начин, моля сподели с нас! :)

Съществува такава операция, с инжектиране на ботокс в потните жлези. Прилага се най-често в областта на подмишниците и ръцете, но пък не е препоръчително.

darkPaladin
11-09-2011, 21:20
има си спрей против изпотяване

и не е задължително под нервна система да се разбира изнервяне...

двата термина почти нямат нищо общо освен че се пораждат от мозъка който е част от нервната система

благодарение на нея чуваш виждаш усещаш вкус мирис и тн

joanittka
11-18-2011, 08:49
Операцията, на която искаш да се подложиш е изключително опасна ! Разбирам те , защото наистина проблема ти е ужасен, но нямам представа защо е така .. То всъщност зависи от колко време си така ?

kinder
11-18-2011, 14:34
Операцията, на която искаш да се подложиш е изключително опасна ! Разбирам те , защото наистина проблема ти е ужасен, но нямам представа защо е така .. То всъщност зависи от колко време си така ?
Ами от скоро време започнаха да се изпотяват сега съм на 18 години, значи преди 3-4 години този проблем изобщо го нямах, може би защото съм подложен на стрес от скоро време..