PDA

View Full Version : Край! Разделихме се ...



OnlyGirlInTheWorld
11-04-2011, 13:18
Разделихме се ..просто ей така ... не сме се карали за нещо много сериозно ..просто поредния безсмислен скандал ...

Но този път вече е наистина :-# ..блокира ме в скайп ..каза: Ще намеря начин да ти върна парите (понеже му бях дала едниии..ама те са отделен въпрос) ..ще намеря начин да ти върна парите и си гледай работата и не ми пиши във фейсбук защото и там ще те блокирам ...... и ме блокира ...

Оф направо ... Не знам ..съсипана съм :cry: само седа и рева и не знам какво да правя .. заедно сме сериозно от година.. иначе от година и повече ... Голям инат е .. довечера сме на рожден ден. Там ще бъдат и разни негови приятелки и не искам и да си помислям какво ще става .. как ще има да ги гушка,да се занимава с тях ........ :cry: :cry: :cry:
Само седя и рева рева рева рева рева ... и не знам изобщо какво да правя ...................... Не искам без него :cry:

nepowtorima
11-04-2011, 13:29
Амии.. опитай се да оправиш нещата.. или по-добре НЕ..
Ще ти мине.. колкото и да ревеш и да се тръшкаш така повече го радваш.
Опитай се да бъдеш по-силна. Не свършва света с него.
Ще мине .. пък и нито е първия, нито последния!

angelskodqvol4e
11-04-2011, 13:30
Или го накарай да ревнува,-забавлявай се,говори си с момчета,и танцувайте и така... може би ако те обича ще иска да сте заедно и да се сдобрите :-)

DragonLady
11-04-2011, 13:30
Разбирам те какво ти е миличка и аз съм така в момента, страдам по един мъж, който никога повече няма да имам, но да не се отплесвам.
Пробва ли да говориш по телефона с него? Или и там не ти дига? Ако не си пробвала, пробвай! Но ако видиш, че наистина е безнадеждно и няма начин да оправиш отношенията ви откажи се ( да, зная колко е тежко това да признаеш пред себе си, че трябва да се откажеш, защото нямаш друг избор, точно в момента и аз съм този период на себеотрицание ).
А колкото до купона и рожденият ден, облечи се предизвикателно, наконти се и ако го видиш, че той се задява с други, не му оставай длъжна! Покажи му, че и то можеш да сваляш други момчета и че той не е единственият мъж на тая земя. Но ако той не тръгне да сваля други, недей го прави и ти, ами просто отиди при него и се опитай да поговориш с него относно отношенията и връзката ви.
Успех мила и искрено ти желая да се съберете :)

dPa3HuTeJl
11-04-2011, 13:30
Разбирам те.Първо искам да ти задам въпроса,на колко си години? . . На колкото и да си,ако това ти е първата раздяла,трябва да свикнеш,защото винаги боли.. не можеш да премахнеш болката,единственото което можеш да направиш сега е да разбереш дали наистина повече не те иска това момче и никога няма да се съберете,и да търпиш изяждащата отвътре болка.Но,трябва да знаеш,че винаги минава,могат да минат месеци,година,но винаги минава.Опитай се да не мислиш за това (да,знам,че няма да успееш,но трябваше да го кажа) едва ли ще си намериш нещо което да ти грабне цялото внимание и да забравиш за него,поне на този етап.Приятелите са много важни,опитай се постоянно да си със някой,не бъди сама,защото така боли още повече (ще мислиш за него,за моментите ви заедно и т.н.). Спи при някоя приятелка/приятел ако имаш възможност. Искрено ти пожелавам успех и дано се съберете!

OnlyGirlInTheWorld
11-04-2011, 13:44
Не искам да му звъня, защото знам, че няма да вдигне ... а и това не е първата ни такава раздяла ..3-ТА е .. предните 2 пъти много се молих,извинявах и нещата се оправяха. От 2-рата насам нещата не вървят както трябва ... НО сега се скарахме за Глупост! .. и не знам, но си мисля че наистина вече му писна и ще ме зареже ... Предните пъти винаги изглеждах тъжна и тн, когато излизахме защото компанията ние обща .. ставаше му мъчно за мен и се сдобрявахме .. Сега Не знам .. каза ми че много ме обича, но с това мое държание нз си кво........

Първата ми раздяла е, на 16 съм, той на 18 (прави ги другия месец)
Направо не знам ..какъв рожден ден ..нищо не искам. Съсипана съм ... пък и нашите ще се приберат след малко не искам да ме виждат така, но майка ми винаги ме познава, когато съм плакала ....... ;(((((((((((

Oy7ofCon7roL
11-04-2011, 13:48
Я сподели кви други глупости си правила, че да се посмейм малко :-D

То е ясно, че те е зарязал заради нещо, а не щото така му е скимнало :-)

DragonLady
11-04-2011, 13:50
Не искам да му звъня, защото знам, че няма да вдигне ... а и това не е първата ни такава раздяла ..3-ТА е .. предните 2 пъти много се молих,извинявах и нещата се оправяха. От 2-рата насам нещата не вървят както трябва ... НО сега се скарахме за Глупост! .. и не знам, но си мисля че наистина вече му писна и ще ме зареже ... Предните пъти винаги изглеждах тъжна и тн, когато излизахме защото компанията ние обща .. ставаше му мъчно за мен и се сдобрявахме .. Сега Не знам .. каза ми че много ме обича, но с това мое държание нз си кво........

Първата ми раздяла е, на 16 съм, той на 18 (прави ги другия месец)
Направо не знам ..какъв рожден ден ..нищо не искам. Съсипана съм ... пък и нашите ще се приберат след малко не искам да ме виждат така, но майка ми винаги ме познава, когато съм плакала ....... ;(((((((((((

Мила, не искам да те отчайвам, но когато залепиш нещо счупено ( метафора за връзката ви ) то след време пак се чупи. Или това, което искам да кажа, че една връзка със раздели и събирания винаги е мъчителна и накрая винаги идва последната раздяла след която няма събиране ( от опит ти го казвам и то не само една връзка вземам за пример ). Колкото по рано го прежалиш и преживееш, толкова по добре, защото дори и сега с цената на много болка и рев от твоя страна се съберете пак, историята ще се повтаря отново и отново като в омагьосан кръг от който няма излизане.
Разбирам те, че ти е първа раздяла и ти е много тежко, но това нещо което няма как да избегнеш и колкото по рано свикнеш с факта, че вече не сте заедно, толкова по добре. И моля те не допускай грешката която допускам аз сега - Не се надявай, че пак ще се съберете и ще си бъдете заедно во век и веков.
Дори и сега да не ти е до излизане и купони, това ще ти помогне да се разсееш и притъпиш болката макар и временно, а колкото повече време минава, толкова по отслабва тя.

пс и все пак пробвай да му се обадиш, може и да ти вдигне ;) Пробвай, нищо не губиш, можеш само да спечелиш :)

OnlyGirlInTheWorld
11-04-2011, 13:55
Какво да му кажа ;((( не знам какво да му кажа ..той си го е наумил и това е ... Евентуално след някой друг ден, може би другата седмица ще искам да поговорим и надявам се той да се съгласи, но до тогаваааа ... до тогава Боже........ ;(((((
Боли ме адски много .. искам да ме боли рана,глава,корем ...всичко, но не и това .. Това е най-страшната болка ;((((

DragonLady
11-04-2011, 14:00
Какво да му кажа ;((( не знам какво да му кажа ..той си го е наумил и това е ... Евентуално след някой друг ден, може би другата седмица ще искам да поговорим и надявам се той да се съгласи, но до тогаваааа ... до тогава Боже........ ;(((((
Боли ме адски много .. искам да ме боли рана,глава,корем ...всичко, но не и това .. Това е най-страшната болка ;((((

Кажи му как се чувстваш и че го обичаш ( отчаяно е, но понякога помага,ако и той има чувства към теб ). Когато мине малко време, няколко дни или седмица най-вероятно той сам ще те потърси да се видите. До тогава излизай с приятели, разсейвай се, намери си хоби или някоя игричка, което да разцъкваш, за да не мислиш за него.

CherryBell13
11-04-2011, 14:03
Какво толкова е станало, че сте се скарали и не искам да те упреквам ама щом го знаеш че е такъв инат защо и ти си държиш на твоето, а не се откажеш?
Иначе както казаха по горе мисля, че ще е най-добре да си лепнеш една хубава усмивка (колкото и да не ти е до това) да се наконтиш и да му покажеш, че можеш да си щастлива и без него. Може да подейства и да се върне при теб :)

Axeria
11-04-2011, 14:16
Ти си правила грешка след грешка. Първи път сте се разделили, 2ри път пак.. Все заради теб до колкото разбирам? На момчето просто му е писнало да се занимава с човек, който просто го изкарва извън нерви. А и сте се скарали за глупост ? Защо по дяволите? Компромисите не съществуват ли за вас ? Или разчиташ на: "Дай да се посдърпаме малко, за да е интересно... той ще се върне, дори да се разделим.. вече го е правил"? Опитай се да го превъзмогнеш, колкото и да е трудно.

Аз също в момента съм в подобна ситуация (не.. не с 1,2,3,4..n пъти раздяла, ами просто сме в една компания и постоянно съм с тоя човек.) Когато чуя нещо за любов или т.н. в училище, веднага в главата ми изниква той и очите ми се насълзяват.. но не бих си позволила да плача за момче. Гордостта ми е прекалено голяма, за да се разплача пред приятели или да ходя да го моля пак да сме заедно и т.н. Просто продължаваш напред, това е. Спомените ви са си спомени, които просто искаш-не искаш, се опитай да забравиш, защото моментите (хубави или лоши) които сте имали, ти напомнят за вас двамата.

След време няма да ти прави впечатление като го виждаш(няма да ги има пеперудките), няма да искаш да се сгушиш в него и т.н.

Не си причинявай това с адски голямото плачене, страдане и филмиране.

NambyPamby
11-04-2011, 14:20
К'во го оправдавате тоя дебил? И да е сгафила девойката, не е тва начина да се разделиш с някого, особено след като след били заедно повече от година.
Абсолютен олигофрен. ВзЕми порасни и се осъзнай малко - тва не е любов. Не може все ти да се извиняваш и да му тичаш подир гъза, а той да си придава важности и само да си търси повод да се скарате и да те зареже за 577878, блокирайки те в скайп. П********о държание отвсякъде, нищо мъжко, нищо човешко няма в тоя, една адекватна причина да страдаш за него няма. Освен, ако нямаш висша форма мазохизъм.

GossipGirl89
11-04-2011, 14:21
Да бе, ще му се обяснява колко го обича льольто при положение, че той се е държал зле с нея... Не знам за какво сте се скарали, но още от сега ще ти кажа къде ти е била грешката на теб - прекалено добра си с него. Сама казваш, че предните пъти си му се молила и извинявала безкрайно много - откъде накъде ? Я имай малко достойнство. Трудно, не трудно, стискаш зъби и се държиш на ниво ако искаш да те уважават и да се отнасят добре с теб. Може да си всякаква като характер, но това не му дава правото да се държи като кретен и да те мачка... щото точно това прави в момента. Знае че си му на тепсия и че както и да се държи, квото и да прави, ти пак ще си там да го чакаш, да му се молиш и да му вдигаш само акциите... Моля ти се стегни се! Сложи си една хубава усмивка на лицето, нагласи се, направи се, отивай на рождения ден и се забавлявай... ама така се забавлявай сякаш него изобщо го няма там. Покажи му, че живота ти продължава без значение дали той е в него или не и ще видиш колко бързо ще се кротне и сам ще дойде да те търси.

Това е огромна грешка, момичета, разберете го. Не трябва да им падате в краката на тия мъже, защото те злоупотребяват с това. Вие си мислите, че им угаждате и че ги карате да се чувстват добре, но при тях нещата стоят и се тълкуват по съвсем друг начин. Никой не иска мекотело до себе си, което не проявява и грам характер, и което е готово да направи всичко само и само да задържи някого...

Oy7ofCon7roL
11-04-2011, 14:26
Баси, как бързо скочихте срещу момчето :-o
Вие от де знаете тя кви глупости е правила и изобшо кви са им отношенията ?
Щом я е блокнал в скайп сигурно си има основателна причина, я не бързайте да съдите момчето преди да знаете за кво става дума

DragonLady
11-04-2011, 14:29
Баси, как бързо скочихте срещу момчето :-o
Вие от де знаете тя кви глупости е правила и изобшо кви са им отношенията ?
Щом я е блокнал в скайп сигурно си има основателна причина, я не бързайте да съдите момчето преди да знаете за кво става дума

А защо изобщо трябва да се заема нечия страна ( било то на момиче, или на момчето ) да запитам аз?
Тук страни няма, тук има просто един казус в който при всички положения вина има и от двете страни и никой няма право да съди другият за каквото и да било.

ledenakrasota
11-04-2011, 14:32
Горе главата! Отиваш и не се даваш да те тъпчат! :)

Oy7ofCon7roL
11-04-2011, 14:39
А защо изобщо трябва да се заема нечия страна ( било то на момиче, или на момчето ) да запитам аз?



Питай колежките NambyPamby и GossipGirl89

InsatiableTemptation
11-04-2011, 14:50
Преживей го. Приключили сте, не се занимай повече с него, не го търси. И да не те интересува какво прави той с неговите приятелки, вече не сте заедно, не трябва да ти пука. Покажи, че можеш и без него. Разсейвай се и скоро ще видиш, че по-добре ти е сама.

NambyPamby
11-04-2011, 15:05
Колежката NampyPamby просто изпитва потрес от подобни прояви и смята, че е безумно лицемерно да се държиш като боклук с човека, на който вчера си казвал, че го обичаш. Тва е.
Да предпочетеш да скъсаш с някого по скайп, вместо в очи в очи, подкопава най-вече твоето достойнство, отколкото това на другия, 'щото се проявяваш като страхливец.
Заемам страна, 'щото съм човек и като всеки човек изпитвам някви пристрастия. Момчето го обявих за пълен дебил, просто щото поведението му е инфантилно. Да предположим, че девойката е сгафила, скъсал е с нея, окей - за чий тогава пак се е събрал с нея? И после пак я е зарязал? И после пак са се събрали? Не знае кво иска или по-скоро я държи в изчаквателна позиция, че да има кой да му начесва егото.

Oy7ofCon7roL
11-04-2011, 15:39
Колежката NampyPamby просто изпитва потрес от подобни прояви и смята, че е безумно лицемерно да се държиш като боклук с човека, на който вчера си казвал, че го обичаш. Тва е.
Да предпочетеш да скъсаш с някого по скайп, вместо в очи в очи, подкопава най-вече твоето достойнство, отколкото това на другия, 'щото се проявяваш като страхливец.
Заемам страна, 'щото съм човек и като всеки човек изпитвам някви пристрастия. Момчето го обявих за пълен дебил, просто щото поведението му е инфантилно. Да предположим, че девойката е сгафила, скъсал е с нея, окей - за чий тогава пак се е събрал с нея? И после пак я е зарязал? И после пак са се събрали? Не знае кво иска или по-скоро я държи в изчаквателна позиция, че да има кой да му начесва егото.

1. Това, че даден човек не иска да е с теб не означава , че той е боклук и лицемер.

2. Къде видя, че е скъсал с нея по скайп ?

3. Това, че са се разделяли и той и е давал шансове да се промени (гадая в момента) в името на бла бла бла сещаш се, не е нищо ново.
Явно момчето също е искало да потръгнат нещата ама явно нещо не се е получило, мислиш ли, че това го прави инфантилиен, дебил, кретен и тн. :-o

NambyPamby
11-04-2011, 15:41
..блокира ме в скайп ..каза:ще намеря начин да ти върна парите и си гледай работата и не ми пиши във фейсбук защото и там ще те блокирам ...... и ме блокира ...



аре чети, че ме мързи вече да повтарям едно и също като латерна.

OnlyGirlInTheWorld
11-04-2011, 15:45
Леле .. ако ви кажа за какво се скарахме .. няма да ми повярвате ии ще сте още по-потресени ...
Навън сме двамата и се разбираме да излезем вечерта аз той и 1фр, но да се чуем допълнително до вечерта..прибираме се към 4 и 30..Общият ни приятел ми звъни към 8 без нещо..и ми казва че му звънял ходил до тях но го няма,техните казали,че отишъл с брат си и приятелката му на гости(в др град..близко). Обадих му се не ми вдигна, след 20тина мин.ми звънна и каза, че отишал, не ми се обадил,щял да излиза с тях и някакви други на заведение ... Много се засегнах, значи аз ако съм ще има такива скандали че не съм му казала,че сме се разбрали и тн ....
Ок.. прибраха се писахме си .. обаче той нещо се лигавеше и му казах..че като има някой при него и чете да не се прави на интересен ...От там той се разсърди и каза, че няма да ми пише тогава не знам си каквооо ... много се ядосах ..писах,писах,писах ..без отг.,звъннах му ..викам ще пишеш ли или не..и той -не .. и така ..от тогава сме скарани не си пишем,не се виждаме... Вчера един съученик ме гушна и аз го гушнах,защото нещо се бяхме развеселили ... той видя и ми пише вечерта ..хубаво ли се гушка,ще видиш аз как ще се гушкам утре ... и тннннн.. скарахме се .. днеска му писах да го питам един адрес .. писахме си ;п ;п ;п ;п ..нищо инт.. и пак се скарахме .........

Oy7ofCon7roL
11-04-2011, 15:45
Абе ти на някви хапчета ли си, че си измисляш разни глупости бе :lol:

Имало е скандал, скарали са се и се разделили след тва защо я е блокнал в скайп няма ама абсолютно никво значения

Oy7ofCon7roL
11-04-2011, 15:49
Бахти и лапешките изпълнения :lol: :lol: :lol:

adidaskataWE
11-04-2011, 16:01
Просто не му показвай,че те боли,а по въпроса за рожденния ден ако се натиска на някоя друга и като се почустваш гадно поискай да си тръгнеш или вобще недей да ходиш.Ако той съжалява и реши,че иска да продължи да е с теб сам ще те потърси,ти не го търси!

SisiStrange
11-04-2011, 18:11
Няма никакво значение за какво са се скарали. Щом са ходили година и половина, значи си я е харесвал такава. Ако толкова не и е търпял характера, да си го е казал на първия месец и край. Иначе наистина е мега смотано, инфантилно и идиотско вместо да поговориш нормално с някого и да си изясните проблемите, ти да се лигавиш като някой настъпен пубер, да блокваш в скайп и то с някви там заплахи за фейсбук все едно уааааау, край: блокната във фейсбук - няма живот повече за нея. Жалък е, да. Нея никой тук не я знае дали е цвете за мирисане или е невротичка, която често вдига скандали, но това реално няма значение. Всеки, абсолютно всеки, заслужава да се поговори с него като с човек.
За година и нещо, хората се привързват, разбират се, приемат си недостатъците и е супер смешно да се разделят по такъв начин без значение от обстоятелствата.
Авторке, на него просто не му пука за теб. От постовете ти се вижда, че ти го търсиш, молиш му се, звъниш му, пишеш му, а той се надува и се прави на мнооого голям и сърдит. Ами остави го да си се големее.
На тоя рожден ден - не ходи. Както си чувствителна в момента, най-много да се разревеш там или да стане някоя сцена и хем да се унижиш ти, хем да му вдигнеш на него акциите.

Sh@d0w
11-04-2011, 18:22
Няма никакво значение за какво са се скарали. Щом са ходили година и половина, значи си я е харесвал такава. Ако толкова не и е търпял характера, да си го е казал на първия месец и край. Иначе наистина е мега смотано, инфантилно и идиотско вместо да поговориш нормално с някого и да си изясните проблемите, ти да се лигавиш като някой настъпен пубер, да блокваш в скайп и то с някви там заплахи за фейсбук все едно уааааау, край: блокната във фейсбук - няма живот повече за нея. Жалък е, да. Нея никой тук не я знае дали е цвете за мирисане или е невротичка, която често вдига скандали, но това реално няма значение. Всеки, абсолютно всеки, заслужава да се поговори с него като с човек.
За година и нещо, хората се привързват, разбират се, приемат си недостатъците и е супер смешно да се разделят по такъв начин без значение от обстоятелствата.
Авторке, на него просто не му пука за теб. От постовете ти се вижда, че ти го търсиш, молиш му се, звъниш му, пишеш му, а той се надува и се прави на мнооого голям и сърдит. Ами остави го да си се големее.
На тоя рожден ден - не ходи. Както си чувствителна в момента, най-много да се разревеш там или да стане някоя сцена и хем да се унижиш ти, хем да му вдигнеш на него акциите.

Моите думи.

Hilary_
11-04-2011, 18:28
омг и за к'во ревеш? За оня дето духа!!
Алооооу момиче осъзнай се! Като е такъв кретен да те скъса без сериозна причина (по твоите думи) не си заслужава изобщо да ревеш за него ..
Тази вечер отиваш на купона с високо вдигната глава и да не ти пука! ;)
Няма да е първия, нито последния ..

chelly
11-04-2011, 18:32
Преживей го! Човек, който е нямал смелостта да се раздели с теб на на живо не заслужава да страдаш за него :?

IseeDEADbodies
11-04-2011, 20:31
О УЖАС, БЛОКИРАЛ ТЕ Е В СКАЙП. КАТАСТРОФА !
Много обичаме да драматизираме 8)

Biskfitka
11-04-2011, 23:16
Остави извиненията и моленето.Така си го научила.Дръж се безразлично,покажи му какво е да си без него,да и той ще те дразни с приятелки,но и двамата ще си правите нарочно.Пък ако се обичате ще се съберете.
(Личен опит) :)

OnlyGirlInTheWorld
11-05-2011, 01:15
Амииииииии какво да ви кажа ... отидох на рождения ден.
Влизаме и той се затичва да седне до едно момче от съвсем различна компания, седя малко и понеже до мен седеше от едната стр.момче и от другата до едното имаше свободни места..и един тръгна да сяда и той се провиква "Ей не сядай,че аз ще седна до него" но онзи седна ... После дойде по-към нашата компания,но беше далече от мен... до него имаше св.място, видях че нещо си смигваше,говореше с едно момиче..тя се премести до него и такаааааа...... цяла вечер седяха един до друг.. Момичето от което го ревнувам НАЙ-много... След малко станаха момичетата и отидоха в една стая..и става и той и казва, че отива да пусне една песен.. влезна и затвори ..... седяха седяха седяха много време.. при тях влизаха мн хора.. и един идва и ми вика, че тия са нещо страшно, оправили са го,свалят го,натискат му се ..викал на тая където седеше до нея,че му обещала нещо..пък вече минало толкова време.... ии някакви такива ..

Следователно аз се ядосах и започнах да си говоря,да се занимавам,да гушкам другите момчета..особено това до което той искаше да седне.. И така с онази не спряга да си говорят цяла вечер, излизат момичетата навънка,веднага излиза и той ...влизат в стаята,той също .. А пък аз весела весела весела ..... ест.се правя :s.. Всичките ми проблеми и усмивката на лицето ... Тя му дава да си хапне,лъже го,пие й от чашата пф..... АЗ му давах да си хапва..АЗ го лъжех така..от Една чаша пиехме,с Една вилица ядяхме,АЗ го гушках,той Мен гушкаше..на Мен ми се радваше..МЕН Обича ...Бяхме НИЕ ....сега е Той,Тя,Те и Аз ... Започна една бавна песен и един негов приятел,който преди ме сваляше, но приятелят ми ...така де бившия :(.. казваше че не ме ревнува от него .. покани ме да танцуваме, гушках го и тн.. гушках и момчето което седеше до мен, гушках и рожденика....

По едно време ги видях Него и Нея, ядосах се, стана ми адски гадно, не се сдържах просто и му написах смс - нещо катоо --Подло и долно е ако отношенията ви са били винаги такива-- ..видях му изражението,сдуха се,започна да гледа в една точка, седя седя седя така и стана .. мина покрай мен наведе се и ми пошушна "Солено ще ти излезе където го прегръщаш оня" и замина ... стана ми още по-скапано.. сдухах се,пък и ми се доспа ... написах му 2ри смс .. не си спомням точно,защото го изтрих, ноо.. --Не правя нищо тази вечер,сравнение с твоите постъпки, и все пак не забравяй, че ние още се обичаме ....-- нещо такова беше... Никакъв отговор,нищо .. първоначално даже не седеше при нея, пък после пак излизаха той,др момчета и момичета ... пак се развесели, докато на мен ми беше скапано и ми личеше ... Мина се доста време и отидох в едната стая и легнах, там имаше и други хора, които седяха .. лежах,говорихме си .. дойде и той .. Дойдоха още момчета ..всички налягаха по спалнята накриво напряко ... легна и той .. нямаше как,краката ми,стъпалата се бяха притиснали в неговите по-нагоре, бях заклещена едва ли не не можех да мръдна .. бтв момичетата вече си бяха тръгнали,той седя навънка да ги изпраща и тн ..... както лежахме аз си говорех с момчетата,нещо се бъзикахме и тн ..той се бъзикаше и той до едно време .. после се закроти и само мълчеше и лежеше.. Казаха да си ходим и станахме и си тръгнахмее ... Той вика хайде минете от тук,за да ме изпратите поне и без това е на път от тука нз си квоо ... а на мен по принцип ми е по-далече, те се съгласиха.. това момче където седях до него вика да те изпратя,да те изпратя..викам не не, аз ще си отида с едни други ... И така ..това беше .. Друг път Винаги,Винаги,Винаги ме изпращаше ........

OnlyGirlInTheWorld
11-05-2011, 01:46
Даже пък момчето до което седях ми вика .. "Май ми се струва, че даже иска да те дразни.." викам защо? и той .. "Еми виж говори, говори, говори с тази и се обръща поглежда към тебе, обръща се и така.." и наистина и аз го забелязах ..доста пъти ни се засичаха погледите ..да не кажа постоянно .. засичат се и бързо и двамата гледаме на друга страна хаха....

OnlyGirlInTheWorld
11-05-2011, 08:27
;??

Biskfitka
11-05-2011, 11:07
Аз ти казах,че ще се дразните нарочно :-D

ledenakrasota
11-05-2011, 11:17
Аз просто ще отида при оная, ще я хвана за косата и ще я попитам какво прави с моето момче. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Дори да е за шоуто. :oops:

anonymous708973
11-05-2011, 19:37
Много драма, много нещо.

2miss4sixty8
11-06-2011, 06:07
отиди на рождения ден .. бъди нежна, красива и сдържана.. не прави глупости за да привличаш внимание.. тъпо е .. заговори някое момче.. смейте се забавлявайте се.. някоя и друга невинна прегръдка.. абе да види бившия ти че се забавляваш и че си щастлива и че си ок без него.. ще му стане страшно тъпо и със сигурност ще те потърси

elii94
11-06-2011, 07:39
Абе преживява се. Не е дошъл края на света.

jghgh
11-06-2011, 07:54
Много драма, много нещо.
Именно.
Много добре, че сте се разделили, не виждам смисъл от такива грозни отношения..
Само си хабите нервите, само се тормозите, липсва каква да е хармония в отношенията ви!
Просто зарежи. Прекрати тая драма веднъж завинаги. Както е казано: Some things aren't mean to be. Be like soldier - know when to fight and when to surrender



*напомняш ми на мен как се вкопчвам в една личност и не искам да я пусна xD Адски лошо и натоварващо качество, не носи нищо добро и само сълзи.