PDA

View Full Version : Бивши



maks90
11-04-2011, 14:20
извиняваите ако има вече такава тема.
Та въпроса ми е как приключи последната ви връзка, кои беше виновен и колко време сте били заедно? :)

DragonLady
11-04-2011, 14:23
Две тегави и трудни седмици, в който приятелите му се месеха адски много в отношенията ни, накрая той ми излезе с жалкото оправдание, че вече нямал чувства към мен.
Бяхме заедно 1 месец ( ако трябва да съм честна най-прекрасният в живота ми ).

nepowtorima
11-04-2011, 14:27
Хм.. лапешка история е общо взето..
Една тъпа приятелка ни раздели, защото аз и казах на базик, че искам да го зарежа и тя отишла и му казала и то толкова му е и трябвало на него... и ткам..
Доста трудно го превъзмогнах.. и само заради няколко думи не на място загубих важен човек за мен..

robles
11-04-2011, 14:50
Бяхме почти 3 месеца заедно. Аз го оставих, защото не издържах ината му, детинщината му, капризите му, грубиянството му.

Ако искаш по-конкретна причина. Точно накрая когато вече казах окончателно край. Нацупи ми се, понеже му казах, че искам да се прибера да спя в нас, да мога да се наспя като хората. След няколко сцени си тръгна, а аз продължих да вървя с другите към центъра. После ми се обади да ме пита къде съм (тва след 5-10 минути). Пак почна да ми мрънка да съм ходела в тях. И двамата бяхме супер уморени и се нуждаехме от сън. После ми вика, че искал да го издухам.. и аз вече ми кипна тотално, щото е пълен тъпак и не разбира от дума.

Засякохме се нацентъра, там ме чакаше. И почнахме да се караме и да си крещим. Инатеше се, че искал свирка и туй то, ама дали аз съм на кеф не го бърка. Казах му, че има ръце и че ще изтрае до другия ден, той продължава. Накрая почна да ме дърпоти грубо, да ми стиска ръцете... Казах му, че утре ще говорим, той ми каза че няма да дойде "нито утре, нито другиден, нито по-другиден", а аз вдигнах ръмене и си тръгнах.

По-късно ми се обади по телефона, еди кой си го накарал да се обади и ми вика най-нагло и все едно нищо не е станало "Кво става", аз му се развиках и му казах, че тва му е било... И така ;д

angelskodqvol4e
11-04-2011, 14:58
Бяхме заедно 2 години..Карали сме се много пъти,разделяли сме се-и сме се събирали..
Ноо преди 3 месеца му написах като човек да ме отблокира в феиса(понеже преди ме беше блокирал)да му видя снимките от Турция..оф и от там започна всичко....навлизала съм му в личното пространство :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..и такива простотйй и ме блокира..И на мен ми писна да се ядосвам..и да става каквото ще.ПИСНА МИ :-x :-x

vampire_girl_9
11-04-2011, 16:00
Приключи тежко, преди .. около 5 месеца вече (shake) .. и все още ми е тежко, защото много го обичам. Най гадното е, че ако искам, мога да съм с него, но.. няма как да стане. Защото няма добре за мен, той не е от най-примерните момчета.. и въпреки това бях много щастлива.
Проблемите Ми (защото той беше ок с тях), се появиха почти от началото на връзката ни, първоначално незабележими.. Той почти винаги предпочиташе да бъде с приятелите си, вместо с мен.. или ако сме сами, ще си намери повод да ги извика. Не че имах нещо против тях, даже много ги харесвам.. но Той прекаляваше..
Един прекрасен ден ми заяви, че вече няма чувства, след което аз бях като убита.. След няма и две седмици ме потърси, пак се събрахме.. после още няколко пъти се разделяхме и събирахме, докато накрая уж всичко беше наред, но той спря да ми си обажда. Изчаках една седмица и приключих..
Иначе бяхме заедно около 4 месеца.. най-хубавите в живота ми.

LDto
11-04-2011, 16:05
близо 6 месеца и двамата сме виновни ... как го преодолях .... ми след близо 6 месеца вече загубих всичко към него... той не един път ме предаде и това ми помогна да го забравя да боли ме,но се ми е тая не е последния на света... макар,че много държах на него .... Даже и да види това все ми е тая... Той ме предаде и много добре знае,че съм му простила,но няма начин вече да има място в сърцето ми.Желая му много любов и да мисли преди да прави някой неща :wink:

OnlyGirl
11-04-2011, 16:17
Една тъпа приятелка ни раздели, защото аз и казах на базик, че искам да го зарежа и тя отишла и му казала и то толкова му е и трябвало на него... и ткам..


Абсолютно същото, въпреки че сега като се замисля беше по-добре за мен да не сме заедно.. :)

Hilary_
11-04-2011, 16:22
Не ми харесват обвиненията тип "ти си виновен, аз съм виновна".
За да се е стигнало до раздяла в повечето случаи и двамата са виновни.
Иначе на мен по един и същи начин ми приключват връзките - разочарование от моя страна заради неизпълнени очаквания.

NoMore
11-04-2011, 17:20
Ние бяхме заедно два пъти, но втория път продължи 3 месеца. Понеже той прекарваше много време с мен приятелите му не одобряваха това и му казаха, че излизам с друг, че са ме видели и такива работи... за съжаление той им повярва и се разделихме... общо взето детски работи :)

dream1707
11-04-2011, 17:32
Приключи тежко за мен... защото по принцип всичко преживявам, въпреки че аз скъсах с него ... Но сега сме само приятели, виждаме се от вр на време, пишем ... съвсем нормално като фр .... Бяхме заедно половин година.

anonymous708973
11-04-2011, 17:41
С възпитан разговор. Приятели сме, излизаме поне 2-3 пъти седмично.
Няколко месеца бяхме заедно.

eminemfenka
11-04-2011, 18:13
Последното ми отношение с момче беше тип без обвързване.
Докато той не се влюби доста силно.
При мен също се родиха чувства,но едва в края на цялата работа.
Доста време не исках обвързване,и може би това беше фактор да му дотегне. Изяснихме се,разбрах,че той е наранен и не иска да продължава това повече, аз също , въпреки породените чувства. И приключихме по взаимно съгласие. Беше тегаво в началото,ноо се свиква и в момента сме добри познати.. :)

SisiStrange
11-04-2011, 18:22
Хм, сигурно и двамата сме били виновни. Мисля, че просто не си пасвахме. Той после ни направи раздялата кошмарен период. Наистина вложи старание в това и макар че сме още "приятели" с времето наистина спрях да го обичам по какъв да е начин. Радвам се обаче, че нещата се развиха така, защото ако не ме беше скъсал, нямаше да срещна сегашния ми приятел. Голяма услуга ми направи с това. :) Сега съм щастлива.

cigarettekisses
11-04-2011, 19:53
Аз скъсах с него,понеже се осъзнах,че не го харесвам достатъчно,пък и не го познавах много добре и определено нямаше смисъл и двамата да си губим времето.

skandalenn
11-04-2011, 20:02
Ами след връзка 7 месеца , почнаха много неща да ме изнервят и другото е , че тя не беше себе си ... Говорих един път с нея , но нищо не се промени и след седмица , вече бях сигурен , че няма смисъл да се лъжем и за това пак и обясних как стоят нещата и я скъсах ... всички ми повтаряха как е било тъпо да го правя , но в крайна сметка така бях преценил , така направих ... и не съжалявам :)

LeprikonA
11-04-2011, 20:26
Радвам се обаче, че нещата се развиха така, защото ако не ме беше скъсал, нямаше да срещна сегашния ми приятел. Голяма услуга ми направи с това. :) Сега съм щастлива.

и при мен се получи точно така. две години и половина бяха, като последната беше кошмарна за мен без другия да го осъзнава.

но така имах шанс да опозная сегашното си момче и да съм наистина щастлива. :smt050

anonymous708973
11-04-2011, 20:38
Бяхме почти 3 месеца заедно. Аз го оставих, защото не издържах ината му, детинщината му, капризите му, грубиянството му.

Ако искаш по-конкретна причина. Точно накрая когато вече казах окончателно край. Нацупи ми се, понеже му казах, че искам да се прибера да спя в нас, да мога да се наспя като хората. След няколко сцени си тръгна, а аз продължих да вървя с другите към центъра. После ми се обади да ме пита къде съм (тва след 5-10 минути). Пак почна да ми мрънка да съм ходела в тях. И двамата бяхме супер уморени и се нуждаехме от сън. После ми вика, че искал да го издухам.. и аз вече ми кипна тотално, щото е пълен тъпак и не разбира от дума.

Засякохме се нацентъра, там ме чакаше. И почнахме да се караме и да си крещим. Инатеше се, че искал свирка и туй то, ама дали аз съм на кеф не го бърка. Казах му, че има ръце и че ще изтрае до другия ден, той продължава. Накрая почна да ме дърпоти грубо, да ми стиска ръцете... Казах му, че утре ще говорим, той ми каза че няма да дойде "нито утре, нито другиден, нито по-другиден", а аз вдигнах ръмене и си тръгнах.

По-късно ми се обади по телефона, еди кой си го накарал да се обади и ми вика най-нагло и все едно нищо не е станало "Кво става", аз му се развиках и му казах, че тва му е било... И така ;д

Баси тъпакът.

kuklichka_bg
11-04-2011, 20:44
Реших,че не е за мен.Търпях толкова много,толкова много,но накрая каза нещо,което просто не можех да осъзная чак..още го помня.Сещам се колко по-спокойно ми беше след като се махнах.И така и до ден днешен продължава да ме търси той..

lovefantasy
11-04-2011, 21:23
Ами приключи доста гадничко, насаждане на вина, обвинения, общо взето много драма. Лошото е че сега се виждаме почти всеки ден, защото сме колеги и преди движехме заедно. Сега е доста неудобно. Аз пробвах да говоря с него, ама той е горделив и инат и т.н. и едва ли не ми се сопка всеки път като опитам да говоря с него. Никак не е приятно :(

IseeDEADbodies
11-04-2011, 21:29
с много пренабити филми xD

fenkaaa
11-04-2011, 22:23
От една страна зле,от друга добре.. останахме си приятели.Ходехме близо 2 седмици 8-) Виновната бях аз..

nameless_girl
11-05-2011, 08:44
Бяхме заедно 5 години и половина и и 2мата сме виновни, защото и 2мата сме изневерили :)

smarty
11-05-2011, 08:53
Не знаех какво искам, на него му писна и ме заряза.

Jessie
11-05-2011, 09:01
С рев и сополи. Бяхме 1 месец заедно, но тъй като работех на морето, както и той, там се запознахме и там се разделихме, защото сме от различни градове, твърде далеч един от друг. Оплаквах го, ревах.. сигурно 2-3 месеца и накрая ми мина. Появи се сегашният ми приятел, с когото след месец правим две години и... това е в общи линии. :)

amalita
11-05-2011, 09:21
Аз съм много благодарна на бившия си приятел тъй като благодарение на него се запознах със сегашния ми приятел. Иначе с бившия ми прекарахме един що годе добър месец и нещо,докато все пак разбера че това което искам не е той,не е имало караници и обиди всичко приключи мирно и културно.

IseeDEADbodies
11-05-2011, 09:30
От една страна зле,от друга добре.. останахме си приятели.Ходехме близо 2 седмици 8-) Виновната бях аз..



Цели 2 седмици. Ужас, как си го преживяла :D

gabsit000
11-05-2011, 10:43
Ами нормално приключи без омраза,без филми и всякакви такива,просто нямаше смисъл да стават драми,просто момчето не беше преодолял предишната си приятелка.И не мисля,че има виновен и той избърза,и аз не трябваше да искам въобще да се хващаме,но шанс ...най-тъпо е че обеща да се обажда,да си пишем,в началото го правеше,но от седмица ниакакъв го няма,а аз след 5 дни заминавам :(

anJin
11-05-2011, 21:15
Той скъса с мен,причината "уж" беше разстоянието,но не...уви.Според него аз съм много класи под него,нямам неговото потекло...Имахме различни ценностни системи,той обичаше парите,курвите,разврата,бе е материалист.В продължение на 1 месец ми обещаваше неща,които не успя да изпълни и как го приех ли :майната му! Аз разбрах поредния урок на живота,но едва ли той ще го разбере след време,когато съдбата му удари гаден шамар.

2miss4sixty8
11-06-2011, 07:57
бяхме заедно 8 месеца.. приключи заради мен.. постоянно пътувах.. бяхме в колата му и му казах, че виждам че не се получава и го попитах защо не се отказва от мен .. и той ми каза : "Слизай от колата" .. после караници глупости .. и така

GossipGirl89
11-06-2011, 08:23
Приключи със скандал и разправия, както обикновено.
Не мога да обвинявам никого - и двамата си бяхме виновни. Просто имахме прекалено големи разминавания в характерите и разбиранията и това беше основната причина за раздялата.
Не съм изпадала в депресии не знам си колко време. Даже ако трябва да съм честна почти не ми пукаше и бързо продължих напред.

anonymous708973
11-06-2011, 09:48
Момичета, колко често се виждате с бившите си, с които сте запазили наистина добри отношения, повече от просто "здравей-здрасти"?

sapphire5
11-06-2011, 10:11
Аз скъсах с него, защото разбрах, че не го познавам достатъчно, че да бъда с него. Бяхме заедно 4 месеца.

sh3_1s_7h3_0n3
11-06-2011, 11:11
Опитвам се да си спомня.... и не мога. Наистина. Много е странно. :-o
Не знам какво сме си казали, как сме си казали... и това е много хубаво всъщност. ;) Един кошмар по-малко.

DragonLady
11-06-2011, 14:35
Оня ден прекратих окончателно връзка продължила почти 2 години.
Просто видях, че нищо не е както преди и няма да бъде както преди. Няма ги чувствата, а доверието не беше на 100%. Просто не видях бъдеще на тази връзка и на самата себе си с този човек. Трудно решение, но правилно :)

tanch3t093
11-06-2011, 15:16
Бяхме заедно 10 месеца. Скъсахме, защото много съм ревнувала, задушавала съм го и т.н. След два дена разбрах, че си има нова. И аз бях виновната, естествено! Разделихме се преди година и няколко месеца. До скоро продължавах да мисля за него, честно... Но след всичките разочарования, пререкания помежду ни просто истинах ...

an0niimka
11-06-2011, 15:27
Аз скъсах с него пред година и няколко месеца. Разделихме се, защото той беше егоист, грубиян и не можах да го изтърпя и скъсах с него.

pitfall
11-06-2011, 17:09
Връзката ни беше повече от странна, май отношенията ни се крепяха на секса ... не помня кой с кого скъса, не помня и колко дълго продължи ... :-o

Galinskii
11-06-2011, 17:29
При мен бяхме заедно близо 5 месеца. Тя е по-голяма с 5 години от мен и можеби това беше проблемът. Постоянно ми го натякваше мислейки се за много голяма и олегнала жена. Но всъщност главния проблем тръгва от това че ми сподели как е изневерила на стария си приятел и от там изгубих доверие в нея. След доверието започна да се кара с моите приятели един по един и накрая малко се получи така че трябваше да избирам да изляза с тях или с нея, но не всички заедно.

bettyblackdewil
11-06-2011, 17:55
Бивши.. не мисля, че имам бивши просто защото преди всичко е било детска му работа ама буквално детинска... Сега имам приятел от 10 месеца без 2 дена и много много се надявам никога да не го наричам бивш, защото много се обичаме..

xoxi
11-06-2011, 18:27
Последната ми връзка приключи приятелски. Буквално.
Бяхме заедно година (- няколко дни), но последните 1-2 месеца ги изкарахме като приятели. Онази искра беше изгаснала и вярвам, че го осъзнавахме и двамата, просто се надявахме отново да се разпали. Не се получи, за това се разделихме с усмивка и добри чувства. Все още сме приятели и излизаме заедно.
Дори го запознах със сегашния ми приятел малко след като тръгнахме. Аз също познавам неговата сегашна приятелка.

Този човек ми е страшно ценен и много се радвам, че все още мога да разчитам на него. С него се научих да обичам, а след това отново с него научих и истинското значение на думата "приятел".

Infinity
11-06-2011, 21:09
Бяхме заедно 8 месеца и май се разделихме сравнително културно.
Виновната бях аз , аз бях тази, която до последно незнаеше какво и как го иска. Лигава работа беше, малко съжелявам, но приключи вече.
Сега се виждаме от време на време , приятели сме си, но няма как да е след едни невероятни осем месеца !

kalpazanka
11-06-2011, 21:26
Не помня дали изкарахме три месеца заедно. Той си беше /и предполагам оше е/ свестен, разбран и амбициозен. Причината беше, че тръпката изчезна или може би не я е имало, а аз съм приела пеперудите в корема като луда любов. Явно е усещал и се е надявал вътре в себе си на промяна, докато една вечер получих от него СМС "Сбогом".
Оттогава съм го виждала само веднъж- бегло и отдалеч.

BeHappYs
11-07-2011, 10:56
Моята история е ацки дълга "има милиони подробности"... Та накратко бях с едно момиче 4г. бяхме щастливи до момента в които тя незапочна да харесва "моят наи-добър" приятел ..... до самият краи на връзката ни те двамата се караха постоянно ... бяха в контра за всичко ! , но явно са се обикнали по някакъв странен начин ...Събрах ги един ден и двамата и им казах ако искат да са заедно нямам против и си тръгнах ......След нз точното време но сиг имаше 2месеца лъжи от тях двамата единия твърдеше че несе харесват .... и другия твърдеше че нямат нищо общо .... Се оказа друго че се харесват и излизат таино (докато аз ходя на работа)... и така както и да е разпърдяха си гърнето, неизкараха и 2-3 месеца заедно и тя .....
Просто един ден ми се обади и искаше да се съберем ......Замислих се и си дадох сметка че "всичко съм давал за нея, чуждо момиче несъм погледнал докато бяхме заедно ...., никога несъм се карал с нея ....А тя не го е оценила ! .....Затова си стоя сам ... ;)

SheDevil
11-07-2011, 16:38
Айди и аз да се вкарам в темата....
Бяхме година и 4 месеца. Никога не съм давала от себе си толкова, колкото вложих в тази връзка, най-вече компромиси.Не вярвах, че съм способна на толкова отстъпки и търпение. Той беше маминото синче, май все така ще си остане, въпреки че е с две години по-голям от мен. Мама го обгрижваше...понякога мн се ядосвах, но в последствие си казах - то си е за него. Обичах го да. Бяхме и свикнали заедно, много добре се познавахме, аз все го спасявах от неговите си перипетии и простотии, в които се забъркваше.Е, верно е че исках дете...но той трябваше да порасне...в последствие аз пораснах, разбрах че не е за мен и веднъж му звъннах и му казах, че трябва да се разделим.До колкото знам го е приел спокойно, ако не е..да е мислил на време...
Най-важното е че не го засичам, не го мисля... а и се появи ново момче на хоризонта :) :-P

Limitless
11-07-2011, 17:50
хаха.

againstyou
11-07-2011, 18:05
Бяхме 3 месеца заедно.Разделихме се,защото не ме бил обичал..само така си мислил. ;д И още повече,че почна да се зарибява с една моя "приятелка" на която впрочем и бях разказала колко силни чувства имам към него,невър майнд.Колкото до това кой е виновен..хах според вас дали съм аз ? Той е с 3 години по-голям,но се държи буквално като лапе.Постоянно се лигавише,не можеше и за момент да бъде сериозен.Кво да ви кажа,неизживяно детство.

balu4ka
11-07-2011, 20:16
Много тъпо,той сложи край без дори да реши да ми сподели ,а избяга от прблема(както винаги е правил).Мисля ,че по скоро беше повече егоист.Бяхме близо 2 години заедно,не съжалявам ,че съм била с него ,съжалявам времето в което съм губила нерви и себе си в отношенията си с него.Може би и аз съм имала вина ,няма иначе как.Хората се разделят и събират ,всеки ден.Радвам се ,че ме спаси от себе си (:(защото може би ,аз нямаше да имам тази сила ) >.>
Щастлива съм ,че срещнах моето момче,а заради бившият ми се запознах с него <3.

fibichkaa
11-08-2011, 00:23
Последната ми връзка беше е сега скоро беше 3 седмици и аз го скъсах ,защото ми писна и ми беше скучно :D

LadyDaisy
11-10-2011, 14:49
Последната ми връзка траеше някъде към 3 години. Аз я прекратих. Всичко от моя страна беше изчезнало, от негова също, макар да не си признава. Стана съвсем неволно - аз казах нещо, той се захвана за него, спречкахме се - той каза *Искаш да си тръгна ли?* (живеехме заедно вкъщи), а аз този път не исках да се обясбявам и да се боря за нещо безсмислено и му казах *Да*. Ядоса се и излезе, след малко ми се обади по телефона да ме пита сигурна ли съм, аз казах да казах, че предпочитам лично да си ги говорим нещат, но щом той иска по телефона - ок. Обясних му, че от връзка в която аз съм пред компа , а той си свири на китарата 24/7 няма смисъл. Срещахме се само, за да хапнем понякога, излизахме заедно само ако някой приятел ни канеше на някакво събитие и така... Последваха заплахи как щял да се самоубие, как аз съм била всичко за него, хиляди пъти обвинения че съм имала друг и всякакви такива неочаквани неща от човек който отдавна вече не е на 20 години.
Всеки път като се засечехме на работа /бачкахме на едно място/ следваше въпроса защо съм го оставила и това около месец - два. После пък обясняваше как се бил влюбил в друга и изглеждаше супер опулен, като му казах, че се радвам за него, прегърнах го и му пожелах щастие с нея....
Не сме приятели сега, понякога си пишем по едно Кво става в скайп, като се видим се усмихваме дискретни това е. Сега сме щастливи аз си имам прекрасен човек, той си има жена, която го обича истински и така....

SkiCatA
11-10-2011, 15:36
Естествено, че тя!!!!!!! Отидох до тях с още 6 момчета и тя ги обара всичките и там още каквото им направи .... Правила смучки на други и т.н. Не ми се обяснява........ :o :-o :o :-o :-o

PurpleBubble
11-10-2011, 16:32
Такаа ... ходихме 1год. и 10 месеца някъде, като преди това много сме се карали(за глупости), късали сме и сме се събирали. Най - накрая към март месец тая год. го преживях :D
П.П. А края на месец март започнах да си пиша с един наистина прекрасен човек ииии 28 август бяхме заедно вече. Много му се радвам :oops: :smt007