PDA

View Full Version : Фен тема: Пещерата на златната роза а.к.а Фантагиро



ShtrudeL
11-04-2011, 13:22
Оххх... обожавам я, обичам я <3 Толкова ного се намирам в тая приказка. : )))) Толкова ме връща назад и сега пречупено през времето е тооооолкова истинска и приказна, вълшебна, магична, чувствена и хубавааааа. Обожавам я. _^

http://www.youtube.com/watch?v=EE9wRQDAjc4&feature=related

(и сега осъзнавам от къде ми идва харесването на вратове =О
Тази има страаааашно излъчване. Обичкаммм си я ^__)

NightGuardian
11-04-2011, 13:24
http://www.youtube.com/watch?v=ywBldGH8diI

Oy7ofCon7roL
11-04-2011, 13:24
Пещерата на тигъра или как разцъфнах като роза


Омъжена съм от 10 години и мога да кажа че съм правила секс с какви ли не мъже.Той работеше в фирмата в която работех като шофъор. От доста време ми правеше намеци какво иска от мен , но аз все се правех на недостъпна.Дори често ми казваше насаме ,че веднъж да ме изчука и за друг няма да помисля, но аз все се дърпах не че не съм изневерявала и преди това на мъжа ми. Така беше до деня , в който трябваше да идем заедно за стока в далечен град. Пристигнахме в края на работния ден ,избрахме каквото ни трябваше ,но той каза, че ако тръгнем обратно трябва да спрем някъде по пътя защото му се натрупвали повече часове от разрешеното.Решихме да останем на хотел , а камиона оставихме в предприятието, до което ходихме.В хотела си взехме отделни стаи.Като се освежихме отидохме да вечеряме в един ресторант.Хапнахме пихме червено вино и той предложи да си вземем питие за хотела и да продължим там.
отидохме в неговата стая и след още 1-2 питиета вече бяж в страшно хубаво настроение.Тогава той ме попита:
- Помниш ли какво съм ти обещал - и се подхилваше малко.Аз му казах, че помня и за да го уязвя се пошегувах ,че няма с какво да ме изненада и му казах:
- Кур като кур .С какво е по интересен от другите.
Тогава той ми хвана ръката и я постави на кура си.Беше внушителен.После го извади и каза да го налапам.Стоях като гръмната и не можех да реагирам при вида на такъв боздуган.Главата му беше колкото топка за тенис на корт.Докато стоях като вкаменена той ми го набута в устата и каза, че му е слагал парафин за да е толкова дебел, а дължината му беше не по малко от 22-23 см.успях да поема с уста малко пове4е от главата на кура му .После ме съблече и седна на един стол , а мен сложи на кура си и бавно го наниза целия.Излчзоха ми сълзи докато го яздех така . После каза да застана на земята като котка, която се протяга и чака тигъра да я обладае/с изпънати напред ръце/.Усетих езика му по малкото си котенце и по анусчето.Беше страхотен с език.В следващия момент усетих кура му как натиска леко в началото анусчето ми и му казах,че не искам там , но нямах време,желание и възможност да се съпротивлявам ,защото последва силен тласък и огромната му глава беше влязла в газето ми.Прималя ми и издадох силен вик. Потекоха ми сълзи , но той продължи да ми обработва дупето.Чувствах се като нанизана на огромно копие.Свърши във и върху ануса ми и каза:
- Да е готово за следващия сеанс миличка.После го подаде в устата ми и след като си възвърна внушителните размери легна на леглото и каза да се кача отгоре да го пояздя.Вкара го за малко в сливката ми и след това ме постави на кола си.Свърши за втори път в задника ми , а аз бях като разглобена.Мислех, че сме свършили ,когато той стана ,но съм се лъгала.Вдигна краката ми на раменете си и за трети път ме прободе отзад.Плачех и чувствах ануса си разтворен като пещера или тунел.Блъскаше здраво розичката ми.Като свърши ме попита:
-Искаш ли да видиш как изглежда розовото ти анусче.И взе огледалото и го постави на разтояние пред мен така че да виждам какво се отразява.Гледката беше зашеметяваща.В дупето ми можеше да вкараш бутилка, а и не искаше да се затвори .
Стоях така разцъфнала сигурно 2-3 4аса , а ануса ми беше разхлабен още 3-4 дена.

Като се връщахме обратно с камиона ме попита:
-Какво ще кажеш.Ще повторим ли?
Аз успях да кимна само утвърдително.Ануса ме болеше още доста ,но ми беше много хубаво.След тоя случай продължи да ме ебе и сега вече съм доста разцъфнала и подготвена за такъв кур.А той се кефи с мен , че съм единствената жена, която е ебал повече от два пъти.Даже ми казва, че съм неговата "розичка".

HotLife
11-04-2011, 13:25
фен