PDA

View Full Version : Забиване на браузер



NightGuardian
11-04-2011, 14:33
първо беше при лисицата , сега и след като смених на хром пак започна да забива.От какво се получава? :(

maksimal
11-04-2011, 14:36
Пробва ли с Opera

MrCreeper
11-04-2011, 14:51
Дефрагментирай и изчисти компа от боклуци, щом Хрома забива не говори добре. Операта ще се представя още по-зле.

NightGuardian
11-04-2011, 15:23
Как да го направя? :-o

mlakniwe2
11-04-2011, 15:26
виж си в диспечера за задачи кви програми са ти пуснати и които не ти тряят ги махай

после, сканирай за вируси с тва

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1387

и почисти компа с тва

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=431

MrCreeper
11-04-2011, 15:30
Start->Accessories->System Tools->Disk Defragment
Можеш да го пуснеш 2/3 пъти на всеки дял.
И изисти боклуците с по-горе показаните програми :)

11-04-2011, 16:12
А след като направиш това, което са те посъветвали тия двамата пред мен си занеси машината на поправка, защото ще ти е необходимо.
Пробвай и да дефрегментираш 10на пъти за още по-добър резултат или просто ако нямаш интересни занимания.

mlakniwe2
11-04-2011, 16:22
А след като направиш това, което са те посъветвали тия двамата пред мен си занеси машината на поправка, защото ще ти е необходимо.

Как направи диагностика от дистанция и разбра, че ще е нужен ремонт?
Не мисля, че трябва да го води на техник и да му вземат паричките, няколко безплатни програми могат да опраят работата или пък в краен случай преинсталирания-което също се прави за 20минути и няма нужда да даваш пари за нещо, с което всеки може да се справи стига да иска

MrCreeper
11-04-2011, 16:24
А след като направиш това, което са те посъветвали тия двамата пред мен си занеси машината на поправка, защото ще ти е необходимо.

Как направи диагностика от дистанция и разбра, че ще е нужен ремонт?
Не мисля, че трябва да го води на техник и да му вземат паричките, няколко безплатни програми могат да опраят работата или пък в краен случай преинсталирания-което също се прави за 20минути и няма нужда да даваш пари за нещо, с което всеки може да се справи стига да иска

Остави го торВНП, това е най-най-най-големият разбирач от софтуер и хардуер :Д

NightGuardian
11-04-2011, 16:33
Ще пробвам това , което ми казахте , ако не - ще го преинсталирам. :)

Благодаря!

11-04-2011, 17:03
Написал съм кога ще му е нужен ремонт, а не, че сега има нужда от такъв.
CCleaner е пълен боклук и много често помага на техниците да си изкарват прехраната.
Malwarebytes не мисля, че му е нужна, а всеки такъв софтуер си инсталира толкова неща, че след това само преинстал го оправя.
Преди седмица четох как един предлага да се инсталират три антивирусни, за да си оправил някъв проблема с браузъра, а това ми напомни за него.
Преинсталацията е задължителна след като си инсталирал adware като Хром.

Marseille
11-04-2011, 17:58
Братле на мен ми забиваше мозилата на клипчета от вбокс и Ютуб. Пуснах програмата SpeedUpMyPC и TuneUP. Oт 2 дена не помня да ми е забивала мозиллата ... :-o

Wax
11-06-2011, 18:30
Пробва ли с Opera