PDA

View Full Version : Къде да я публикувам?



nezabelejimata96
11-04-2011, 20:35
Наскоро направих една презентация за една от любимите ми групи Jonas Brothers и мисля че стана страхотна! Не знам обаче къде и как да я публикувам и как да си запазя правата. Някакви предложения? Наистина искам хората да я видят и оценят. :)

Lucho
11-04-2011, 20:42
Jonas Brothers = милиони презентации на екзалтирали фенки
Авторско право - сложи отличителните белези (C) или (R) на видно място в началото и/или в края на презентацията и опиши с големи букви какво точно искаш от хората - например: Презентацията е изготвена от Теофилия Григорова (C) 2011. Използването на цялата презентация или на части от нея с комерсиални или некомерсиални цели без знанието на автора е СТРОГО ЗАБРАНЕНО. За контакт email: teofilova@ikjonas.com.. или някакъв друг текст с подобно съдържание.

Но все пак имай едно наум - щом споделяш в интернет, знай, че това с правата в много случаи е относително - ти обаче напиши това, което изискваш. Дали ще бъде прочетено или не - ако трябва ще решава съдът.

Verminaard
11-04-2011, 21:24
Jonas Brothers = милиони презентации на екзалтирали фенки
Авторско право - сложи отличителните белези (C) или (R) на видно място в началото и/или в края на презентацията и опиши с големи букви какво точно искаш от хората - например: Презентацията е изготвена от Теофилия Григорова (C) 2011. Използването на цялата презентация или на части от нея с комерсиални или некомерсиални цели без знанието на автора е СТРОГО ЗАБРАНЕНО. За контакт email: teofilova@ikjonas.com.. или някакъв друг текст с подобно съдържание.

Но все пак имай едно наум - щом споделяш в интернет, знай, че това с правата в много случаи е относително - ти обаче напиши това, което изискваш. Дали ще бъде прочетено или не - ако трябва ще решава съдът.

И ако си мислиш че това ти гарантира нещо...

Lucho
11-05-2011, 13:48
Наясно съм, че няма никакви гаранции. Ако обаче ясно, правилно и точно си опишеш нещата може да си търисиш правата в съда.