PDA

View Full Version : Легнах



ledenakrasota
11-04-2011, 19:44
си за един час и нещо и въпреки това, отново е същото в раздела. :x Мързи нви да си раздвижите мозъците! Скукааааа! :( :( :( :(

fear4o
11-04-2011, 19:45
Как го искаш кажи ми? :lol:

ledenakrasota
11-04-2011, 19:46
И питаш? :oops:

JagAlskarDig
11-04-2011, 19:46
Кажи мнение относно колониалната политика на Великобритания и Русия през XIX век, хем ще ми дадеш още някоя идея, хем ще помогнеш, хем ще си раздвижиш мозъка и няма да ти е скучно. 8-)

fear4o
11-04-2011, 19:47
И питаш? :oops:
Ами не знам в момента точно в какво настроение си :oops:

ledenakrasota
11-04-2011, 19:51
Кажи мнение относно колониалната политика на Великобритания и Русия през XIX век, хем ще ми дадеш още някоя идея, хем ще помогнеш, хем ще си раздвижиш мозъка и няма да ти е скучно. 8-)


Русия + колонии съм пълен аут. :shock: :lol: :lol: :lol: :? Но винаги можеш да разглеждаш истерията на UK по Америка и създаването на онзи документ(хартата?) за правата на човека или каквото беше. :lol: :lol: Пълен аут съм. :shock: Сещаш се, нали?
Идеята беше UK да не се меша във американските разправии, както тя не не се бърка в работите на Европа и войните, които водеха. :)

DespicableMe
11-04-2011, 19:53
didn't read

JagAlskarDig
11-04-2011, 19:55
Кажи мнение относно колониалната политика на Великобритания и Русия през XIX век, хем ще ми дадеш още някоя идея, хем ще помогнеш, хем ще си раздвижиш мозъка и няма да ти е скучно. 8-)


Русия + колонии съм пълен аут. :shock: :lol: :lol: :lol: :? Но винаги можеш да разглеждаш истерията на UK по Америка и създаването на онзи документ(хартата?) за правата на човека или каквото беше. :lol: :lol: Пълен аут съм. :shock: Сещаш се, нали?

Не се безпокой, купил съм си книгата "Век на крайности", само 600 странички, до понеделник ще съм я прегледал по-голямата част, за да ги садна в профила. Отделно, че имам и някакви мои бегли идеи по въпроса, иначе се сетих и ти за какво говориш. Целта ми беше да ти покажа, че никога няма скука. :D

ledenakrasota
11-04-2011, 19:57
Кажи мнение относно колониалната политика на Великобритания и Русия през XIX век, хем ще ми дадеш още някоя идея, хем ще помогнеш, хем ще си раздвижиш мозъка и няма да ти е скучно. 8-)


Русия + колонии съм пълен аут. :shock: :lol: :lol: :lol: :? Но винаги можеш да разглеждаш истерията на UK по Америка и създаването на онзи документ(хартата?) за правата на човека или каквото беше. :lol: :lol: Пълен аут съм. :shock: Сещаш се, нали?

Не се безпокой, купил съм си книгата "Век на крайности", само 600 странички, до понеделник ще съм я прегледал по-голямата част, за да ги садна в профила. Отделно, че имам и някакви мои бегли идеи по въпроса, иначе се сетих и ти за какво говориш. Целта ми беше да ти покажа, че никога няма скука. :D



С баба ми не може да говоря за колонизация. :? И чети учебника за 11 клас по история. Може да е пълен с излишна информация и за мен да е тъп, но беше посочен като пособие за подготовката за право в СУ. :)

JagAlskarDig
11-04-2011, 19:59
Него го имам от 1 година вече, но предпочитам книги, в учебниците са все едни и същи дървени неща на група хора.

ledenakrasota
11-04-2011, 20:03
Него го имам от 1 година вече, но предпочитам книги, в учебниците са все едни и същи дървени неща на група хора.


На мен господинът така ни ги разказваше в час, че просто си ги запомнях на момента и нищо не съм отваряла. 8-) 8)
Историята съм си я учила от малка с практика. 8)

JagAlskarDig
11-04-2011, 20:10
Него го имам от 1 година вече, но предпочитам книги, в учебниците са все едни и същи дървени неща на група хора.


На мен господинът така ни ги разказваше в час, че просто си ги запомнях на момента и нищо не съм отваряла. 8-) 8)
Историята съм си я учила от малка с практика. 8)


Ти не ме разбра, това ми е профил и трябва сами да се подготвим така, че да има 2 лагера и да се конфронтираме, да има спор и т.н На мен изобщо не ми е проблем, просто ти го дадох като пример. Иначе, колкото повече тънкости намериш, толкова по-добре. Днес никой не ме разбира, а от 2 дни само го карам на Смирненски, забавни неща ми се въртят в главата... 8)

А недалеч, зад срещните стени,
картечниците блясват с огнен лик,
хусарите на шеметни вълни
промъкват се и залп след залп гърми
и вие се Смъртта в размах велик...

ledenakrasota
11-04-2011, 20:11
Него го имам от 1 година вече, но предпочитам книги, в учебниците са все едни и същи дървени неща на група хора.


На мен господинът така ни ги разказваше в час, че просто си ги запомнях на момента и нищо не съм отваряла. 8-) 8)
Историята съм си я учила от малка с практика. 8)


Ти не ме разбра, това ми е профил и трябва сами да се подготвим така, че да има 2 лагера и да се конфронтираме, да има спор и т.н На мен изобщо не ми е проблем, просто ти го дадох като пример. Иначе, колкото повече тънкости намериш, толкова по-добре. Днес никой не ме разбира, а от 2 дни само го карам на Смирненски, забавни неща ми се въртят в главата... 8)

А недалеч, зад срещните стени,
картечниците блясват с огнен лик,
хусарите на шеметни вълни
промъкват се и залп след залп гърми
и вие се Смъртта в размах велик...



Разбрах. Просто си говоря за себе си. :) Хубаво правиш. Колкото повече връзки има, по-добре. :)

YoungBloodZ
11-04-2011, 20:12
ай стига писахте романи уе :D

ledenakrasota
11-04-2011, 20:13
ай стига писахте романи уе :D


Като няма какво да правим. :?

JagAlskarDig
11-04-2011, 20:13
ай стига писахте романи уе :D

Хубаво, отивам да си лягам тогава. :(

ledenakrasota
11-04-2011, 20:13
ай стига писахте романи уе :D

Хубаво, отивам да си лягам тогава. :(



Лека! :) :-)