PDA

View Full Version : Един обикновен ден в Кофата под квантовата ми перспектива 4



StringTheoryPracticist
11-04-2011, 21:35
1 (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=441103) 2 (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=441112) 3 (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=441374)
(искам да благодаря на xxxbrokenhearthxxx затова, че ми помогна с домашното по logical foundations)

Събудих се и се огледах. Mi6inka беше започнала тема за добро утро, колко приятно. Поговорих си за нея с математически комбинации и за цици, а след това изчислих колко пермутации има между възможните цици и каква е вероятността тя да има яки цици. Записах си числото някъде и мастурбирах на него. Върнах се при Mi6inka, там беше дошъл и domain и беше добавил квантова физика към разговора – беше забавна бърканица-частичен оксиморон. И докато размишлявах над това ми дойде брилиантна идея.

Реших да направя форумно общество на аутистите! Оповестих идеята си като увеличих звука и пусках кючека - "ИМА ЛИ АУТИСТИИИИИИИИИИИИИ!". Събрахме се аз, starburst, albi951, Uncurable, RaisedOnRock и глобала. И така си създадохме общество, което приема всичко буквално, троли хората с буквални преводи (http://img69.imageshack.us/img69/8485/feelsgoodman.png) от английски език и им налага техническо тълкуване на света като игнорира социалните правила – например, можеш да спестиш време, като ядеш докато си в тоалетната! Заклехме се във вечен аутизъм и плъзнахме из Кофата, носейки неловкост след себе си.

За малко да се спъна в нещо – погледнах надолу и видях LambOfGod лежи на земята, дрогирана и едвам в съзнание. Реших да се възползвам от състоянието й. Клекнах до нея и й омачках циците, а тя направи трудно определима физиономия, но беше едно от двете - или от удоволствие, или защото й се гади и ще повръща. А може би искаше насила да повърне, защото не можеше да ми отвърне по друг ефективен начин. Реших да не рискувам - продължих напред.

Отскоро някакъв нов, представяше се за Dio. По външен вид изглеждаше точно като първото изображение, което излиза от Google Images, като напишеш Dio. В отношението си към него, хората от Кофата се разделяха на няколко групи:
Група 1 му се възхищаваха и се радваха, че има известна личност в Кофата.
Група 2 бяха скептични към него, защото знаеха, че Ronnie James Dio вече е мъртъв и няма как да има регистрация в Кофата – не му вярваха.
(останалите групи също осъзнаваха, че Dio е мъртъв)
Група 3 го обиждаха, защото мислеха, че няма как Dio да се е регистрирал в кофата и мислеха, че е подъл лъжец и "заради хора като него, държавата ни е толкова зле”.
Група 4 осъзнаваха, че само се прави на известна личност и го харесваха, защото смятаха, че това е много готина шега.
Група 5 пък мислеха, че е прекалено повърхностно и очевидно да се представиш за известна личност и затова го смятаха за obvious troll.

Общо взето, не всеки го подкрепяше, но си имаше и последователи. Не му обърнах много внимание, защото се бях замислил за нещо друго – пишех поредица „Един обикновен ден в Кофата под квантовата ми перспектива” и я разказвах публично пред хората от Кофата, бях замислен над следващата част.

На земята до мен видях един много апетитно изглеждащ cupcake – без да се замислях се наведох да го взема, но изведнъж се превърна в котка, одраска ме по ръката и избяга. Осъзнах, че това е коварната CupcakeKitty, която се превръща в cupcake и когато някой я лапне се превръща обратно в котка докато е в устата му и го ухапва/одрасква и задавя с косми и избягва преди да се усети. А понякога се превръща в невинно котенце и когато някой почне да я милва и гушка, тя се превръща в cupcake, за да му изцапа дрехите. Проклетия.

В далечината имаше тълпа хора. Приближих се – видях, че обиждаха xxxbrokenhearthxxx, защото беше казала, че е красиво да се стича кръв по теб докато те грее луната и отвън магарето на съседите реве, защото е жадно, а тях ги мързи да го напоят. Тя беше много нежно момиче, но всички безмилостно налагаха и без това изтормозената й крехка душа. А администраторите и модераторите ги нямаше никакви. И все пак, от някъде намираше сили да се бори с тях, защото не искаше да остави несподелен с тях факта, че са отвратителни. Това не беше първия път, в който така й се нахвърлят, докато тя невинно си споделя нещата от ежедневието. Този път обаче бяха прекалили. Тя нямаше повече сили да се разправя с тях и просто плачеше, докато те продължаваха да я обиждат. Тогава се приближи Dio.
С мощен басов глас, той каза (или по-скоро запя):
- КАК СМЕЕТЕ ДА СЕ ОТНАСЯТЕ ТАКА КЪМ НЕЯ!? АЗ СЪМ ДУХЪТ НА RONNIE JAMES DIO И ДОЙДОХ ТУК СПЕЦИАЛНО ЗА ДА Я ПОДКРЕПЯ! – тогава той й даде електрическата си китара и тя засвири много яки сола, които създадоха ударна вълна и събориха всички около нея на земята – ДА СИ ЕМО Е МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА, КОЕТО МИСЛИТЕ! ТОВА Е НАЙ-БЛАГОРОДНОТО НЕЩО, АЗ И ЦЯЛАТА НИ РОДА СМЕ БИЛИ ЕМОТА! – И тогава се обърна към нея – ти си достойна сред смъртните. Дарявам те с моите дарове на рока!

Единият му дар беше електрическата му китара, която свири и без усилвател. Другият му дар беше 40-сантиметрови бицепси, с които тя спечели много фенове – всички момчета, които бяха фенове на dirtyyy. А dirtyyy я погледна като лявата горила от аватара ми и искаше да я бие, но не посмя да й го каже, защото не можеше да вдигне дори от мъртва тяга това, което xxxbrokenhearthххх можеше да вдига за бицепс (въпреки че това важеше и за xxxbrokenhearthxxx).

To be continued…

LambOfGod
11-04-2011, 21:37
Aуууу! <3 :lol:

DeviL_AsS
11-04-2011, 21:38
:lol: :lol: :lol:

StringTheoryPracticist
11-04-2011, 22:25
едитнах го на 2-3 места :Д

FuckedUp
11-04-2011, 23:08
cool story

starburst
11-05-2011, 07:36
БР БР

xxxbrokenhearthxxx
11-05-2011, 07:37
Ахахахахааа :razz:

burpp
11-05-2011, 07:55
А dirtyyy я погледна като лявата горила от аватара ми и искаше да я бие, но не посмя да й го каже, защото не можеше да вдигне дори от мъртва тяга това, което xxxbrokenhearthххх можеше да вдига за бицепс

:lol:

KumchoValcho
11-05-2011, 10:14
Защо ме няма ;с

StringTheoryPracticist
11-05-2011, 10:22
Защо ме няма ;с
Има те в един от по-ранните разкази - виж втори епизод. Мислех да сложа и ебавка с емоционалните техники, но не успях да я съчетая с другите идеи и трябваше да избирам между ебавката и една по-яка част.

KumchoValcho
11-05-2011, 10:25
След като не си дори изпробвал техниките защо правиш ебавки за тях
/thread 8-)

BrokenHearth
06-08-2012, 17:52
:D.......................

StringTheoryPracticist
06-08-2012, 17:59
ахахахахах :Д

повече ме кефи тая последната, която написах - по истински случай е и наистина се случи така, без да променям дори дребните детайли! имам свидетели!

CupcakeKitty
06-08-2012, 18:06
На земята до мен видях един много апетитно изглеждащ cupcake – без да се замислях се наведох да го взема, но изведнъж се превърна в котка, одраска ме по ръката и избяга. Осъзнах, че това е коварната CupcakeKitty, която се превръща в cupcake и когато някой я лапне се превръща обратно в котка докато е в устата му и го ухапва/одрасква и задавя с косми и избягва преди да се усети. А понякога се превръща в невинно котенце и когато някой почне да я милва и гушка, тя се превръща в cupcake, за да му изцапа дрехите. Проклетия.




няква супер зла ме изкара

StringTheoryPracticist
06-08-2012, 18:10
няква супер зла ме изкара
Да, бях ти леко сърдит защото бяхме в един общ чат и ти беше лоша с хората! Лошо кити!

CupcakeKitty
06-08-2012, 18:10
МОЛЯЯЯЯ?
ДА ВИДЯ!

StringTheoryPracticist
06-08-2012, 21:12
Кое?
()()()()()()()()

CupcakeKitty
06-09-2012, 15:33
хронология
веднага
може и след малко

StringTheoryPracticist
06-09-2012, 17:48
a, изрови си я сама! мързи ме

пък и то май беше нещо в разговора, вече и аз не помня :Д ама ок де, вече не те мразя :Д

CupcakeKitty
06-09-2012, 17:57
следващия път да не ме описваш толкова зла :D

StringTheoryPracticist
06-09-2012, 17:58
Оки, може да си къпкейк с месо от печени котки <3

DennisCobain
09-02-2012, 18:15
Ъп! :lol:

DennisCobain
09-02-2012, 18:18
"В далечината имаше тълпа хора. Приближих се – видях, че обиждаха xxxbrokenhearthxxx, защото беше казала, че е красиво да се стича кръв по теб докато те грее луната и отвън магарето на съседите реве, защото е жадно, а тях ги мързи да го напоят. Тя беше много нежно момиче, но всички безмилостно налагаха и без това изтормозената й крехка душа."

:razz: :razz: :razz:

FunkyPie
09-02-2012, 18:26
:lol:

Snik4er
09-02-2012, 18:30
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20120330232328/vampirediaries/images/0/0d/Misc-true-story-realistic-l.png

kosder
09-02-2012, 18:32
/subscribe

DieselBlood
09-02-2012, 18:59
Искам и аз да съм вътре!

DeviL_AsS
09-02-2012, 19:24
Тр чакаш на опашка.

horacio
09-02-2012, 19:51
ахахахаха тва май ти е най якото :D

pe6oskeiborda
05-25-2016, 23:57
хах добрите времена

solo_
05-26-2016, 00:02
Това са теми от панти века...

MrCreeper
05-27-2016, 08:00
Това са теми от панти века...

Преди да се появят глупци като теб, я кажи 2011 можел ли си да говориш?

solo_
05-27-2016, 15:20
Преди да се появят глупци като теб, я кажи 2011 можел ли си да говориш?

Още през 1948-ма казах първата си дума.

solo_
05-27-2016, 15:20
StringTheoryPracticist, физик ли си?