PDA

View Full Version : Нищо ново



eminemfenka
11-05-2011, 09:50
Как може някой да ти каже,че не си му безразличен, а после да не прави нищо,особено когато е взаимно..

Аз ли съм тъпата,че се надявам?
Или е обратното?

Абсолютен негативизъм и песимизъм ми се върти в главата.
То е ясно,че ако имаше нещо да става,щеше да стане..но все пак трябваше да си го кажа 8-)

Просто исках да си излея душата,Благодаря.

crowberry
11-05-2011, 09:51
Ъ..някаква по специална причина и двамата нищо да не правите по въпроса?

gabsit000
11-05-2011, 09:53
и е от къде тоя негативизъм??

eminemfenka
11-05-2011, 09:56
Еми аз правих.
Но,когато виждаш,че само едната страна полага усилия.. някак си се отказваш и когато се отказах , разбрах,че всъщност неговото не е съвсем безразличие. Той спомена,че ще опита да ми 'докаже' , че си заслужава..
А този опит се базира на: Никаква заинтересованост.
Може би , за първи път попадам на такъв човек, и съм крайно объркана.
Знам,че освен да си стоя настрани и да си кротувам , нямам особен избор.

:?

gabsit000
11-05-2011, 09:58
да наистина е много гадно като почнеш да губиш стимул към това което се стремиш,явно е такъв странен човек..и какво мислиш да правиш,ще се става ли нещо или ще си седиш без да предприемаш действия?

eminemfenka
11-05-2011, 10:08
да наистина е много гадно като почнеш да губиш стимул към това което се стремиш,явно е такъв странен човек..и какво мислиш да правиш,ще се става ли нещо или ще си седиш без да предприемаш действия?

Ами аз го оставих на спокойствие, исках да видя дали ще предпреиеме нещо..но абсолютно нищо. Аз,мисля,че направих достатъчно, а и би било глупаво .. В смисъл,че той не прави нищо и аз глупачката отново почвам да му ''тичам по д-то'' . :? Ако той не прояви интерес,вероятно така ще си остане работата. Което е доста жалко. :( Явно не съм попаднала на точния човек :-o

slimbo
11-05-2011, 10:11
Как може някой да ти каже,че не си му безразличен, а после да не прави нищо,особено когато е взаимно..

Аз ли съм тъпата,че се надявам?
Или е обратното?

Абсолютен негативизъм и песимизъм ми се върти в главата.
То е ясно,че ако имаше нещо да става,щеше да стане..но все пак трябваше да си го кажа 8-)

Просто исках да си излея душата,Благодаря.

ами виждаш че може :!: :!: :!: :!:

cigarettekisses
11-05-2011, 10:11
Може и да е само на думи.

eminemfenka
11-05-2011, 10:15
Може и да е само на думи.

Да,и на мен ми мина през акъла.
Но вероятно личните ми чуства са голям фактор и за това може би вярвам,че човекът изпитва нещо. 8-)

ledenakrasota
11-05-2011, 10:15
И аз така бях. Уж първо той ме потърси и беше адско обсебване. После спря. Знам, че чакаше реакция и му я показах. Но само до там. Все аз правя първата крачка. Все аз ходя и т.н. :shock:
Накрая просто го зарязах, а уж било взаимно. :lol:

10 часа може да ме гледа и нищо да не направи. :( А да ме притесняват и да се чувствам кофти, че съм отишла само, заради него можело. :-#

xPafx
11-05-2011, 10:16
Нищо не разбрах. :oops:


8-)
Сега сериозно.. стига си се вайкала.
Ти не можеш ли да предприемеш нещо, щом другия човек нищо не прави..
Или не, ти си една крехка дама, и не можеш да си мръднеш пръста за нищо..

Ох, как ми липсваше този раздел с тъпите теми. :oops:

eminemfenka
11-05-2011, 10:23
---

xPafx
11-05-2011, 10:25
тъпа си, искаш да страдаш или и 2-те?! :lol: :lol:

eminemfenka
11-05-2011, 10:29
тъпа си, искаш да страдаш или и 2-те?! :lol: :lol:

Ти к'во просто трупаш мнения или лепиш етикеция на хората, или и 2те?

xpaffx
11-05-2011, 10:29
тъпа си, искаш да страдаш или и 2-те?! :lol: :lol:

4-тото (според мен) :oops:

ledenakrasota
11-05-2011, 10:30
Нищо не разбрах. :oops:


8-)
Сега сериозно.. стига си се вайкала.
Ти не можеш ли да предприемеш нещо, щом другия човек нищо не прави..
Или не, ти си една крехка дама, и не можеш да си мръднеш пръста за нищо..

Ох, как ми липсваше този раздел с тъпите теми. :oops:

Усетих,че не си разбрал/а.

Работата е там,че аз правих и си мърдах пръста достатъчно.Просто,когато виждаш,че не ти отвръщат на нищо - спираш. Работата е там,че той ми каза,че не съм му безразлична,едва когато се отказах и,че ще се постарае да ми докаже,че си заслужава а-у. А всъщност нищичко не направи :)

Само е излъчвал флуиди. :lol: Може да е супер несигурен в себе си и да не знае как да процедира с теб. :-o

xPafx
11-05-2011, 10:31
тъпа си, искаш да страдаш или и 2-те?! :lol: :lol:

Ти к'во просто трупаш мнения или лепиш етикеция на хората, или и 2те?
говоря квото мисля
ау, съжелявам, че не съм мила и добра :(

balu4ka
11-05-2011, 10:40
тъпа си, искаш да страдаш или и 2-те?! :lol: :lol:

Ти к'во просто трупаш мнения или лепиш етикеция на хората, или и 2те?
говоря квото мисля
ау, съжелявам, че не съм мила и добра :(

По-точно си как да се изразя,без да засегна и без това комплексираната ти душица.Не спря да се чешеш там където не те сърби,такъв трол си ,че няма на къде.Не си мила и добра,ама си тъпа като галош!Хоби ти е да се заяждаш ?(май,май).

По темата:Щом човека срещу теб не цени теб,времето ти и нещата който правиш за него,значи не те оценява и трябва да му покажеш проблема.Поговори с него.Не мисля,че това е пълноценна връзка.

LambOfGod
11-05-2011, 10:44
Ако момчето си заслужава не виждам защо ти да не "водиш".

IseeDEADbodies
11-05-2011, 12:51
STAY POSSITIVE !







even on h.i.v. ;д ;д ;д

eminemfenka
11-05-2011, 16:03
Ако момчето си заслужава не виждам защо ти да не "водиш".

Е, аз незнам как да водя..след , като не отвръща на нищо .. :?

2miss4sixty8
11-05-2011, 17:54
ами често се случва..

SmilezZz
11-08-2011, 10:47
Като че ли това често се случва , но от теб зависи дали искаш да продължиш по този начин. Поговори с него. Щом сте признали чувствата си - не се притеснявайте и да правите нещо заедно. Всъщност - От къде е породен този песимизъм ? Не виждам проблем ти да действаш , след като твърдиш , че си заслужава.

robles
11-08-2011, 13:24
Ся може и мен да ме обвините в песимизъм, ама.. мацко, заеби тая работа.
Сигурна съм, че още в началото интуицията ти е подсказала правилното решение. Дори начина по който се развива фантазията ти с този човек също е водещ. Ако си си представяла всичко розово и красиво и в един момент в представата ти изникват сълзи и болка... не знам. Мен тва ми помага да определям, а и почвам по-настоятелно да следя действия, реакции и т.н.

Случи ми се и на мен да се харесаме с един. С много неща показваше, че не е безразличен, дори ми каза, че е влюбен в мен, ама не му се вързах, щото предишния ден ми обесняваше, че още обичал бившата си. Не съм се пускала директно, имаше намеци, показвах му, че ми харесва, ама до там.
Виждах, че не знае какво иска, а не исках пак да повтарям грешката да тичам подир нечии задник, просто реших да оставя нещата в негови ръце, понеже ТОЙ е този, който се върти като фурнаджийска лопата. Изведнъж спря да ми говори и почна да ме отбягва и се "обвърза" с 6 години по-малка от него, която беше бая лапнала. И ми стана ясен целия филм. Сега не мога да ти опиша колко се радвам, че няма аз да съм използваната в случая, понеже доста ми е споделял, а и си личи как още е по бившата си..

Така че, мисля да оставиш тая работа. Дори мисля, че и разговор не е нужен, защото действията са ясни. Ти вече си му показала, че имаш интерес, че ти харесва и т.н. Той ако се прави, че не вижда или му е през х*я тва е негов проблем. Не тичай по него (не вярвам да го направиш де).. Топката е в неговото поле просто. Не съжалявай ако не я отрази, а се радвай.

Limitless
11-08-2011, 14:13
за лафче ли ги пишете тия теми .. ии то си е твоя работа смисал живота си е твой .. така, че или ще си струва чакането или ще те направи с извинение на пълна глупчака на края ... успех.

sladur4etyYy
11-08-2011, 22:41
иска да си те държи за резерва, защото знае, че си падаш по него, но не си му интересна, че да тръгне да се занимава с теб.