PDA

View Full Version : Разнообразие



lovehurts95
11-05-2011, 10:25
Усещам как ако продължа да живея така монотонно животта си скоро ще се депресирам. Напоследък всичко ми е тъпо. В училище никога не ми е било по-тъпо. Единственото, което ми харесва в учлище е 1 СИП. Излизам с мои приятелки - тъпо ми е, защото не знаем какво да правим и се мотаем като мухи без глави. В петък ми е горе-долу приятно.. Но иначе наистина ме е обзела някакъв тип депресия. Вижте аз съм на 16 и имам приятели и не съм някаква задръстенячка, просто напоследък всичко, което правя ми се струва тъпо. Принципно съм спортен тип и ходех на едни тернировки, но сега съм ги занемарила, защото първо не е нормален спорт, а "комбинирана гимнастика", където нямам никакви контакти с хората, защото всички са над 25..

МОЛЯ ДАЙТЕ МИ ИДЕЯ КАК ДА СИ РАЗНООБРАЗЯ ЖИВОТА, ЗАЩОТО НАИСТИНА ЩЕ СЕ СЪСИПЯ ВЕЧЕ? Днес ми е изключително гадно, щяхме да се събираме 1 приятели в нас, обаче не се получи. Канена съм на рожден ден, а не ми се ходи... КАКВО СЕ СЛУЧВА.. :(

annie2
11-05-2011, 10:51
Годината да ти е била много тежка? Някакъв стрес? Може би ти трябва един вид почивка от всичкият стрес.

sexa_na_kompleksa
11-05-2011, 13:01
Започни да правиш неща, които ти се виждат интересни, в които има някакъв смисисъл, който ще подмогнат за развититето ти и т.н. Има много възможности, просто трябва да решиш с какво точно ти се занимава.

Boyman
11-05-2011, 17:11
Срещни се с нови хора, които ще са ти интересни. Намери си хоби или приятно занимание, което ще ти носи удовлетворение, чети книги, рисувай, гради бъдещето си (учи, развивай талант, почни работа...). И така...