PDA

View Full Version : Какво ми има?



JustForFun
11-05-2011, 12:25
Здравейте. Имам един проблем и ще се консултирам с лекар скоро, но искам да видя и вие какво мислите по въпроса.
За първи път се сблъсках с проблема през лятото - август месец мисля че беше. Един ден играх много федербал и вечерта се събудих в 4 часа през нощта и повече не можах да заспя, защото изпитвах болка някъде в горната част на корема ми. Помислих си , че е мускулна треска , а и сутринта към 12 болката изчезна. Следващия път, когато ми се случи същото, беше когато пих един студен шейк. Така пак се събудих в 4 през нощта и повече не съм мигнала. На сутринта по едно време усетих как езика ми отива назад и устата ми започна да се пълни много бързо със слюнка. Доповръща ми се и застанах над мивката но ми мина и не повърнах. Майка ми реши, че е имало много сметана в шейка и не ми се е отразило добре и т.н. и т.н... даде ми спазмалгон, чаках 2 часа , но не ми мина. След това изпих една голяма чаша горещ чай, и на 5 минута болката спря.. Започнах да си мисля , че може би просто от студеното стомахът ми е измръзнал и се е стоплил от чая. После същата история стана началото на септември (събуждам се през нощта от болки и не заспивам повече) . Предната вечер бях на ресторант, и реших, че може би съм прекалила с храненето и затова е станало така. Реших да не казвам на майка си и просто да си сипя една чаша гореща вода и да я изпия (защото нямах възможност да си направя чай) но не ми мина. През деня сигурно 10 пъти ми се случи това с езика, отиваше назад и устата ми се пълнеше много бързо със слюнка но нито 1 път не повърнах. Така цял ден ме боля и най-накрая свърши..
Днес ми се случи същото .. Вчера бях на ресторант и пак си мисля, че май съм попрекалила с храната.. Не знам и аз дали корема ми напоследък започна да се надува по-лесно или нещо такова, но ще ходя на лекар. Днес изпих една чаша чай но не ми мина... След това изпих едно хапче еспумизан мисля че се казваше, за по-лесно смилане на храната но пак нищо. Най - накрая изпих един спазмалгон и на 5 минута изведнъж спря. И така.. Днес само 2 пъти ми се случи това с езика. Какво мислите, това болест някаква ли е .. или ?!

titinkaa
11-05-2011, 19:47
Лекар.

xILoveMyselfx
11-06-2011, 13:52
Мисля, че лекаря ще ти каже всичко. :)
Винаги ли става когато си някъде или вършиш нещо?Искам да кажа винаги ли ти е ставало така след като предната вечер си била на ресторант, ходила си да играеш или нещо подобно?

JustForFun
11-06-2011, 15:16
Мне ... Смисъл след време пак ходих да играя и не стана така.

elii94
11-06-2011, 16:32
Отиди на лекар. Със здравето шега не бива. :)

joanittka
11-18-2011, 08:52
Това е много странно . Но лекар - не знам дали ще успее да определи какво ти е .. такива са некадърни ... трябва да е някой, на когото имаш доверие! Внимавай ! :booooomb:

Monte
11-19-2011, 21:14
Лекар ! Може да си лепнал/а някой гастрит .. или др болест ... :-o

TykaSePisheNick
11-19-2011, 21:35
Това е много странно . Но лекар - не знам дали ще успее да определи какво ти е .. такива са некадърни ... трябва да е някой, на когото имаш доверие! Внимавай ! :booooomb:
То верно, ако е нещо по-различно от нормална настинка или по-разпространените заболявания е почти сигурно, че ще ти объркат диагнозата..Пълни палячовци.

Mi6inka
11-20-2011, 06:41
Хм...болката казваш горе в стомаха? Остра ли е ?
Първото, което ми мина на мен през ума е гастрит, защото аз имам и като ме хване кризата симптомите ми са почти същите. НО! Нито знам дали и при теб е така, а дори и да е, пак ще трябва да отидеш на лекар.Просто не го бави. Колкото по-бързо разберат какво ти е, толкова по-добре.

lubovvv
11-21-2011, 11:49
Ей така като почнете да питате по форумите за неща, които може да ви отговори само медицинско лице и направо ми бъркате не знам къде.........

bloodyF
11-21-2011, 18:38
като го прочетох и асоциацията ми беше гастрит
ама отиди на лекар, ние само може да гадаем какво ти е..
+ че ако наистина е гастрит, ти се изготвя специална диета и т.н.

shell
11-21-2011, 20:10
Бягай бързо на лекар и дано не е нещо сериозно :P :)

darkPaladin
11-21-2011, 20:50
един симптом не значи цяло заболяване

никой не обръща внимание на слюноотделянето

то може да е причина за киселини в стомаха

да не забравим че е играла и разни игри може и да не е от стомаха

трябва да се посети лекар през монитора нищо не може да ти се каже