PDA

View Full Version : Преса за коса



RockaVenomy
11-05-2011, 14:21
Пиша тук тъй като искам съвет.В момента разглеждам каталози с преси и маши за коса.Та искам да поптитам кое най.важно,за да може косата ми издържи поне един ден права и то идеално.Без части,които да са начупени.Така де кое е най-важното нещо,максималната температура на загряване,какви са плочите - турмалинови или керамични,дали е професионална самата преса?И това,дали други фактори освен времето влиаят на косата ми,например какъв шампоан,балсам или лак за коса използвам?

evalongoria
11-05-2011, 15:18
ми градусите са важни и да е керамична е по-добре според мен : )
но все пак също има огромно значение как я изправяш .
пък за шампоани и балсами има много за изправяне на коса,ама не са чак от такова значение..

RockaVenomy
11-05-2011, 15:41
Много благодаря.

mynichkaTanq
11-05-2011, 15:48
по-добре си вземи керамична.

RockaVenomy
11-05-2011, 20:37
Да определено ще си взема с керамични плочи.Напарвих проучване.И сега като видях как изглеждат турмалиновите плочи,разбрах че тази преса която имам е с такива.Погледът ми беше О.о.Сега разбирам,защо не изправя хубаво,и не издържа.Максимум два часа издържа.Следователно,тая преса е боклук и за нищо друго освен да си гладя яката на ризата не става. :D :D :D :D :D

sugargirl94
11-06-2011, 05:50
Моята е с турмалиново покритие и изправя ИДЕАЛНО ! 8)

fenkaaa
11-06-2011, 05:57
Преса с турмалинови плочи на моята коса НЕ ЛОВИ :? Затова си взех с керамични плочи и съм много доволна,пък и не само аз се оплаквам от обикновенните преси ^^

RockaVenomy
11-06-2011, 18:12
Не е нужно да ми отговаряте,днес си взех нома преса,с керамични плочи и максимална температура на загряване 230 градуса.Изправих се и се получи много добре.Благодаря на всички за съветите.