PDA

View Full Version : Помощ



martin98
11-05-2011, 16:15
Здравейте така нека не се отклоняваме от темата та по въпроса. На скоро се влюбих в едно момиче и 2-3 седмици подържахме контакт като приятели но една сутрин видях, че ме е блокирала в феизбука и в скаип като я видя навън неми говори и незнам какво да правя питах най-добрата и приятелка какво мисли за мен и тя ми каза, че се измяла и влязла в час. Моляви помогнете ми тя е моя живот незнам какво ще правя без нея :smt022

P.С Изинете ако има правописни грешки но използвам кирилизатор от интернета моя се багна :(

svodnika
11-05-2011, 16:17
и ние ша ревем

pnevmoniq
11-05-2011, 16:22
Като начало спри с филмите от типа "тя е моят живот".
Няма да се получи с нея просто.

11-05-2011, 16:23
Ще ти го кажа ясно.
не и пиши, че искаш да я оправиш пред майка и.
не и казвай, че толкова хубави цици само в por*nhun си виждал
не я питай дали си прави скреч мислейки за теб
не я карай да се снима гола, защото си имал нужда от нов аватар в някой сайт
Най-важното обаче е да не и казваш, че след като я оправиш раждането на дете ще мине леко, защото то е по-малко

GOODNESS
11-05-2011, 16:27
98?

musicinmyveins
11-05-2011, 16:35
98? абе тихо... не разбра ли,че тя е неговия живот :lol: .... пич има много варианти защо го е направила...предлагам ти да си учищ уроците и да не се занимВаш с няква овца,че по мойте сметки си 7ми клас имаш по-важни неща.

crazygirl13
11-05-2011, 17:24
Ама защо си се отчаял толкова? Тя няма да ти бъде, нито първата, нито последната.

dream1707
11-05-2011, 17:33
На колко си... 13 ?
Вероятно от "любов" си започнал твърде много да и досаждаш и се чудила как да те отреже и след като не е могла, или ти си бил твърде тъп, за да загрееш, че тя не иска да се занимава с теб, те е блокирала ...

Живей си живота... не, всъщност щом тя е твоя живот, а ти не можеш да я имаш - самоубий се!

Хепи енд ^^

cigarettekisses
11-05-2011, 17:44
Като начало спри с филмите от типа "тя е моят живот".
Няма да се получи с нея просто.

2miss4sixty8
11-05-2011, 17:56
помисли къде си сбъркал примерно..

martin98
11-05-2011, 18:34
На колко си... 13 ?
Вероятно от "любов" си започнал твърде много да и досаждаш и се чудила как да те отреже и след като не е могла, или ти си бил твърде тъп, за да загрееш, че тя не иска да се занимава с теб, те е блокирала ...

Живей си живота... не, всъщност щом тя е твоя живот, а ти не можеш да я имаш - самоубий се!

Хепи енд ^^

1.И какво като сам на 13
2.Аз вопще несам и споделял, че я харесвам
3.Вечерта си писахме но незнам какво е станало и ме е блокнала не съм бил досаден ! поне така мисля де :X Като сам и писал и тя не мие отговаряла не съм писал от сорта "там ли си" "ехоо" "имали някои" и т.н.т може и моя фр да е направил нещо щото се скарахме и
:-x

dream1707
11-05-2011, 19:08
1 ... на 13 си си... не се вживявай, едва ли е целия ти живот...
2 ... не е нужно да и споделяш, че я харесваш.. може просто да не е глупаво момичето и по начина по който си и писал сама да се е осетил
3 ... това, че не и пишеш ехо, там ли си... не значи, че не си и станал досаден и не се е чудила как да ограничи контакт с теб...


Кой пише първи.. ти на нея или тя на теб...

martin98
11-05-2011, 19:11
1 ... на 13 си си... не се вживявай, едва ли е целия ти живот...
2 ... не е нужно да и споделяш, че я харесваш.. може просто да не е глупаво момичето и по начина по който си и писал сама да се е осетил
3 ... това, че не и пишеш ехо, там ли си... не значи, че не си и станал досаден и не се е чудила как да ограничи контакт с теб...


Кой пише първи.. ти на нея или тя на теб...

Зави си кога аз кога тя
:)

sunman
11-05-2011, 19:14
LOLOLOLOLO!!!!

IseeDEADbodies
11-05-2011, 21:21
тя ми каза, че се измяла и влязла в час.


К'во е направила ? :lol: :lol:

asdzxccc
11-05-2011, 22:38
на 13 о.О както и да е явно ти е първата "любов" и си мислиш, че ти е всичко и понеже си влюбен мога да ти кажа, че сигурно и пишеш глупости, но не можеш да се осъзнаеш .... Има мнооооооооооооого други момичета, защо се бориш за 1, всяка друга може да ти даде по-хубави целувки, секс (е може би не точно в случая) и прочие ....

martin98
11-06-2011, 06:11
на 13 о.О както и да е явно ти е първата "любов" и си мислиш, че ти е всичко и понеже си влюбен мога да ти кажа, че сигурно и пишеш глупости, но не можеш да се осъзнаеш .... Има мнооооооооооооого други момичета, защо се бориш за 1, всяка друга може да ти даде по-хубави целувки, секс (е може би не точно в случая) и прочие ....
Немие 1-вата а 2-рата любов коята небеше много дълга а и беше като бях в 1-ви клас :oops: :D 8-)

SisiStrange
11-06-2011, 06:15
на 13 о.О както и да е явно ти е първата "любов" и си мислиш, че ти е всичко и понеже си влюбен мога да ти кажа, че сигурно и пишеш глупости, но не можеш да се осъзнаеш .... Има мнооооооооооооого други момичета, защо се бориш за 1, всяка друга може да ти даде по-хубави целувки, секс (е може би не точно в случая) и прочие ....
Немие 1-вата а 2-рата любов коята небеше много дълга а и беше като бях в 1-ви клас :oops: :D 8-)
Ти правиш ли разлика между любов и детски лигавщини? :-o

martin98
11-06-2011, 06:19
на 13 о.О както и да е явно ти е първата "любов" и си мислиш, че ти е всичко и понеже си влюбен мога да ти кажа, че сигурно и пишеш глупости, но не можеш да се осъзнаеш .... Има мнооооооооооооого други момичета, защо се бориш за 1, всяка друга може да ти даде по-хубави целувки, секс (е може би не точно в случая) и прочие ....
Немие 1-вата а 2-рата любов коята небеше много дълга а и беше като бях в 1-ви клас :oops: :D 8-)
Ти правиш ли разлика между любов и детски лигавщини? :-o
Абе каквото искате мислете товаче сам на 13 не означава, че немога се влюбя а и само аз усещам чуствата към нея не вие!!! И не е лигащина[/b]

dream1707
11-06-2011, 08:12
тя ми каза, че се измяла и влязла в час.


К'во е направила ? :lol: :lol:

Измяла се е ... как може да не знаеш какво значи това ;хх :-o


Абе каквото искате мислете товаче сам на 13 не означава, че немога се влюбя а и само аз усещам чуствата към нея не вие!!! И не е лигащина

Сиси май го каза за първата ти "любов" .. в 1ви клас о.О

martin98
11-13-2011, 14:21
На мен ли ми се струва или само си вообразявам, че ме харесва. Така като бях вчера вечерта на вънка с приятели и я видях е една нейна приятелка. Един мой приятел заговори приятелката и тя направи както аз се държа като я видя се едно ме няма или несам я видял. Нещо ми се стори, че изпитва нещо към мен но несам сигорен
8) :? :(

badsector
11-13-2011, 15:25
Вероятно е забила някой батко и сега просто те е отрязала. Като те гледам, добре е направила.

tomboy
11-13-2011, 15:28
:razz: :razz: :razz: - само това мога да кажа!...Прекалено много се филмираш!... :? :? :?

error92
11-13-2011, 23:56
Ти ако по принцип си такова нагло попче, каквото си и тук да питаш, и после сам да си отговаряш, и да не се съгласяваш с останалите хора, нито пък дори да оценяваш това, че се опитват да те светнат малко хора, които са с бая годинки повече опит от теб...КАК НЯМА ДА ТЕ БЛОКИРА ! :D :D :D

BrokenKnight
11-14-2011, 09:32
ахаха на 13 и вече се влюбил истински такъв :D а е ти добре ли си е пич ?

чуда се как не го е направила по - рано :D