PDA

View Full Version : На някой друг бъгва ли му се фейса??



drago0
11-05-2011, 17:06
От 2-3 дена фейса яко ми бъгва, мислех че е от браузара, но не... много ми бъгва, например имам извествие виждам го и след като рефрешна пак ми се показва все едно е ново, или на някоя публикация не мога да отворя сички коментари.. само си зарежда. или пък снимките отваря ми ги, но само тях, без коментарите и харесванията.... някой с подобен проблем?

11-05-2011, 17:30
Може никой да не ти харесва снимките, а като те чета съм сигурен, че се отнася и за коментарите, които пишеш.

drago0
11-05-2011, 17:39
Може никой да не ти харесва снимките, а като те чета съм сигурен, че се отнася и за коментарите, които пишеш.Ти си много прост е газе ;д аз ти казвам и на някой да гледам снимките и мойте и на някоя страница от по 2-3 милиона харесвания снимките да гледам... тапанар... ама не е лесно да се прайш на вървежен ;д

xILoveMyselfx
11-05-2011, 20:01
Абсолютно същият проблем. Да не говорим като си пиша с някой в лично съобщение отгоре не се маха изписаното, а седи като ново непрочетено.

xoxi
11-05-2011, 20:07
Може никой да не ти харесва снимките, а като те чета съм сигурен, че се отнася и за коментарите, които пишеш.Ти си много прост е газе ;д аз ти казвам и на някой да гледам снимките и мойте и на някоя страница от по 2-3 милиона харесвания снимките да гледам... тапанар... ама не е лесно да се прайш на вървежен ;д

Айде по-леко с нервите, 'баси. И ти не показваш завидно количество сиво вещество.

По темата: И при мен го имаше този проблем, но бързо се оправи. (за няколко часа)

annie2
11-06-2011, 09:40
Аз съм с този проблем от 3 месеца да не и повече.

XinZhao
11-06-2011, 12:59
От 2-3 дена фейса яко ми бъгва, мислех че е от браузара, но не... много ми бъгва, например имам извествие виждам го и след като рефрешна пак ми се показва все едно е ново, или на някоя публикация не мога да отворя сички коментари.. само си зарежда. или пък снимките отваря ми ги, но само тях, без коментарите и харесванията.... някой с подобен проблем? Извинявай, "гений", това какво общо има с "Училище и приятели"?
http://i.qkme.me/eb6.jpg

AlMiNaToR
11-06-2011, 17:50
На някои хора приятелите им се свеждат до виртуалните във фейсбук...
Колко жалко... :(

Pamaa
11-06-2011, 18:23
Даа.. и при мен е така. Но най се ядосвам, когато някои ми пише, а ми показва, че имам съобщение след 2 дена :-x :-x :? .