PDA

View Full Version : Усмивка



ShtrudeL
11-05-2011, 17:20
Искам да се опитам да се разбера като споделя.
Забелязвам, че се чувствам по-горда и обичаща като правя неща, за които биха ме нарекли "боклук". Мисля, че ставам по-разбирателна, много по-разбирателна, толерантна, търпелива, добра и обичаща още повече. (това не е самовлюбеност, просто не се чувствам като парцалче)
Другото нещо, е че обичта ми тежи адски много. Ако не я давам на друг тежи и ставам нервна, превъзбудена и трябва да освободя всичката обич, обич, обич, за да се... заредя. Всмис... това отдаване ме зарежда.
Лошото в цялата ми система е, че хората около мен не разбират природата ми, начина ми на обичане и изразяване на всичките ми мили чувства и биха ми се обидили страшно много. А аз всъщност нямам никакви лоши и лъжливи чувства и намерения. Как да се справя с това, че не ме приемат такава каквато съм и биха ме помислили за ужасна, неразумна и несериозна... всмис не това ме натъжава, а това, че съм сама в разбиранията си..
Как да се обясня и изложа (като изложение, не в другия смисъл =О), така че света да разбере, че аз просто обичам и живея, за да обичам и мога да обичам повече от един човек, или евентуално докато не срещна човека, който стои на върха на всичко.

pe6oskeiborda
11-05-2011, 17:25
пипам си вените по ръцете и ти се усмихвам :)

yakuza_
11-05-2011, 17:30
Не го прочетох, но начина ти на изразяване сиг. го ползват във ФБР, като искат да измъчват заловени чужди агенти, като им казват 100000 думи за нещо от рода на "пие ми се ракия". :(

Nithael
11-05-2011, 17:31
Не го прочетох, но начина ти на изразяване сиг. го ползват във ФБР, като искат да измъчват заловени чужди агенти, като им казват 100000 думи за нещо от рода на "пие ми се ракия". :(
xaxax true

ShtrudeL
11-05-2011, 17:31
Якуза, кога ше си смениш грозния аватар?

Spoke
11-05-2011, 17:59
Че кво му е на аватарчето? :(

yakuza_
11-05-2011, 18:02
Якуза, кога ше си смениш грозния аватар?
Никога ? :lol: сиг. съм единствения дето не си е сменял автара с години.

FuckedUp
11-05-2011, 19:12
Якуза, кога ше си смениш грозния аватар?
Никога ? :lol: сиг. съм единствения дето не си е сменял автара с години.

michael jai white ftw