PDA

View Full Version : нещо от мен



etome
11-05-2011, 18:49
Вижте, човек колкото и да се бори все някога дори да е на края на пътя, който е изминал, се предава. Дори да постигне целта си той пак се предава, но защо ? Отговорът на въпроса е прост, но все така сложен за нас. Какво е коствало на човека да стигне до там където е. Помислете какви са ви били изборите през живота ви, колко пъти лоши неща са ви са се случвали, колко пъти сте искали да си кажете майната му, но все пак сте продължавали. Опитвате се да стигнете до края, но после какво следва ? Още един кръстопът още един избор - накъде да продължа ? Направо, наляво, надясно...но никога не бихте се върнали назад никога няма да можете да се върнете и колкото и да ви боли вие правите избора си и продължавате. Защото в миналото назад се рови само умът ви, но не и душата ви, не и сърцето ви, не и същността ви. Те продължават напред. Спомените са за да се разберем какво сме, да разберем на какво сме способни за да стигнем целта която сме си поставили. Истината е че НИКОГА няма да я стигнем, все ще има и още и още. Тогава защо се борим след като край няма борбата ? Аз ще ви кажа защото, защото живеем, Всяко живо същество в вселената се бори за да живее, без мечти няма цел без цел няма живот. Просто едно съществуване, без нищо. Да боли винаги когато оставим някои приятел или забравим любов, боли когато любите ни хора умират, но ние продължаваме. Имаме избор - и ние да умрем с тях, но това е безсмислено защо като някои ти е дал живот ти трябва да го пропилееш, да го изхабиш, да го затриеш. Винаги съм следвал едни думи, които баща ми ми ги каза: СТРАХЛИВЕЦЪТ УМИРА ХИЛЯДИ ПЪТИ, СМЕЛИЯТ - ВЕДНЪЖ. Какви бихте искали да бъдете ? Ето това е поредният избор в живота ви. Просто помислете живейте заради мечтите си, творете заради тях, обичайте заради тях, рискувайте заради тях, но не ги загърбвайте, защото умирате душевно.

11-05-2011, 19:12
Чета някво икономическо списание на английски, което ми е доста по-интересно от поста ти.

mynichkaTanq
11-05-2011, 19:26
Чета някво икономическо списание на английски, което ми е доста по-интересно от поста ти.

а аз гледам филм, ама не ми харесва.......!