PDA

View Full Version : Тегаво е !!



ss9722
11-05-2011, 20:39
Въпреки че доста съм се смял на хора който пускат теми тук за какви ли не глупости реших и аз да пусна своята колкото само да споделя защото искам да си излея душата :D . Та положението е следното с едно момиче имахме контакт известно време и стана ясно че и двамата имаме нещо един към друг и аз бях сигурен в себе си но...няма как да съм сигурен как са нещата при нея защото постоянно ми повтаряше колко съм я разочаровал и как ми няма никакво доверие и такива неща...И в последните 3 седмици избягвам контакт с нея защото ми каза че иска дистанция за да не се нацаква :Х и така нали аз гледам да не и пиша да не си казваме повече от здравей и така нататък но ми е супер трудно.. не искам да е така но и не искам да и е гадно както тя казва :( и се чудя вече какво да правя :-o Ще ме прощавате ако има грешки :)

IseeDEADbodies
11-05-2011, 20:48
Епа чакаш. К'во да прайш.

nerwna
11-06-2011, 02:09
Просто и кажи всичко което имаш да и казваш.. ! Обясни и какво изпитваш, как се чувстваш.. :) Намери повод за да излезете,ако ли не напиши и смс,скайп .. :)

Sh@d0w
11-06-2011, 05:21
Ако има конкретна причина да ти няма доверие, мисля че е близо до акъла, че трябва да започнеш да и показваш, че може да ти има такова.

Така да седиш и чакаш, може да е неопределено дълъг период.

2miss4sixty8
11-06-2011, 06:27
въобще няма да чакаш.. например аз когато се ядосам страшно много на приятеля ми ставам и си тръгвам, но забележи очаквам той да ме последва.. и като му казвам тръгни си всъщност искам да остане.. абе момичетата не знаем какво искаме.. казваме едно искаме друго..

musS
11-06-2011, 07:54
въобще няма да чакаш.. например аз когато се ядосам страшно много на приятеля ми ставам и си тръгвам, но забележи очаквам той да ме последва.. и като му казвам тръгни си всъщност искам да остане.. абе момичетата не знаем какво искаме.. казваме едно искаме друго..
+

IseeDEADbodies
11-06-2011, 07:59
въобще няма да чакаш.. например аз когато се ядосам страшно много на приятеля ми ставам и си тръгвам, но забележи очаквам той да ме последва.. и като му казвам тръгни си всъщност искам да остане.. абе момичетата не знаем какво искаме.. казваме едно искаме друго..


Даа... толкова сте ми забавни. Щото нали е много трудно да си кажеш к'вото мислиш, ами трябва да има овъртане. Както се пее в една песен :
"интрига да има".

skandalenn
11-06-2011, 08:46
въобще няма да чакаш.. например аз когато се ядосам страшно много на приятеля ми ставам и си тръгвам, но забележи очаквам той да ме последва.. и като му казвам тръгни си всъщност искам да остане.. абе момичетата не знаем какво искаме.. казваме едно искаме друго..


Даа... толкова сте ми забавни. Щото нали е много трудно да си кажеш к'вото мислиш, ами трябва да има овъртане. Както се пее в една песен :
"интрига да има".


Да , и от друга страна когато направиш нещо , а тя ти е казала обратното , ревът какъв си идиот , защото не слушаш какво ти говори , а ако нищо не направиш , колко не ти било пукало или както каза , че очаква обратното на това което казва.. пф


Иначе според мен , накарай я да излезете на по кафе и да се изясните .. кажи и какво чувстваш и че искаш да си със нея ... нищо не губиш. :)

Valento
11-06-2011, 08:48
е*би и майката,и следващата почвай ;)

IseeDEADbodies
11-06-2011, 09:49
въобще няма да чакаш.. например аз когато се ядосам страшно много на приятеля ми ставам и си тръгвам, но забележи очаквам той да ме последва.. и като му казвам тръгни си всъщност искам да остане.. абе момичетата не знаем какво искаме.. казваме едно искаме друго..


Даа... толкова сте ми забавни. Щото нали е много трудно да си кажеш к'вото мислиш, ами трябва да има овъртане. Както се пее в една песен :
"интрига да има".


Да , и от друга страна когато направиш нещо , а тя ти е казала обратното , ревът какъв си идиот , защото не слушаш какво ти говори , а ако нищо не направиш , колко не ти било пукало или както каза , че очаква обратното на това което казва.. пф


Мдае ... мега-шик ти казвам ! Не е работа да си проста путка :lol:

skandalenn
11-06-2011, 10:30
Мдае ... мега-шик ти казвам ! Не е работа да си проста п***а :lol:



Т'фа жената не е като човека .... :razz: лошото е , че тея на по 14 -15 пиклите , вече и това не правят ,, само за едното ч*кане е .. , то даже и интересно не ти е .. :(

Hilary_
11-06-2011, 10:50
пфф ограничеността ви продължава да нараства с тия общи знаменатели ..

Авторе ако не е недорасла пикла незнаеща какво иска, значи е била сериозна в искането си и няма смисъл да се занимаваш с нея! Намери си момиче, което ще оцени вниманието ти .. (:

2miss4sixty8
11-06-2011, 12:06
жените изядоха хората :D

nepowtorima
11-06-2011, 12:43
Ами поговори с нея .. в момента си в едно никакво положение.. нито тъй, нито инак. Ясно е, че не знае какво иска, но опитай се да и разясниш, че може да ти има доверие и да сте повече от приятели.. оправи нещата с думи, а не да се криеш, за да не и е кофти на нея, а ти да се съсипваш..

ss9722
11-06-2011, 15:50
Мдае ... мега-шик ти казвам ! Не е работа да си проста п***а :lol:



Т'фа жената не е като човека .... :razz: лошото е , че тея на по 14 -15 пиклите , вече и това не правят ,, само за едното ч*кане е .. , то даже и интересно не ти е .. :(
Нито е проста п***а нито е пикла ... мисля ,че проблема е в мен на 100 %... но не мога да разбера дали наистина иска да не я занимавам или го казва както казахте по-нагоре за да направя обратното

missmee
11-06-2011, 18:41
Аз съм в сходна ситуация (като изключим някои сериозни различия относно положението, в което сме), но отсрана на момичето. Сега незнам как е при вас, но аз "му" казах, че не искам да общувам с него за известно време, защото няма да мога да го забравя и да го приемам само като приятел. От тогава не сме си говорили изобщо и от една страна така е по - добре, но от друга си умирам от желание да ми пише или да ми се обади..но като го знам какъв е инат..Затова аз те съветвам да говориш с нея, пък каквото стане..Поне ще си сигурен.

IseeDEADbodies
11-06-2011, 19:05
Мдае ... мега-шик ти казвам ! Не е работа да си проста п***а :lol:



Т'фа жената не е като човека .... :razz: лошото е , че тея на по 14 -15 пиклите , вече и това не правят ,, само за едното ч*кане е .. , то даже и интересно не ти е .. :(
Нито е проста п***а нито е пикла ... мисля ,че проблема е в мен на 100 %... но не мога да разбера дали наистина иска да не я занимавам или го казва както казахте по-нагоре за да направя обратното

Е бате т'ва па да си казваш, че ти си виновен е най-голямата простотия ЕВЪР !

ss9722
11-06-2011, 19:26
Мдае ... мега-шик ти казвам ! Не е работа да си проста п***а :lol:



Т'фа жената не е като човека .... :razz: лошото е , че тея на по 14 -15 пиклите , вече и това не правят ,, само за едното ч*кане е .. , то даже и интересно не ти е .. :(
Нито е проста п***а нито е пикла ... мисля ,че проблема е в мен на 100 %... но не мога да разбера дали наистина иска да не я занимавам или го казва както казахте по-нагоре за да направя обратното

Е бате т'ва па да си казваш, че ти си виновен е най-голямата простотия ЕВЪР !
Бате нямаш идея какъв инат съм :D ако не е вярно няма да си го кажа...инатя се ама поне не е сляпо :)