PDA

View Full Version : Неудобно



fosfora
11-05-2011, 20:44
Здравейте,искам да ви попитам нормално ли е когато се целувам с гаджето си винаги да получавам ерекция и от време на време да отделям тази "предиеакуциона течност" (извинявам се за ако има грешка) ?
Благодаря ви предварително! :)

kalpazanka
11-05-2011, 20:50
Нормално е.

DragonLady
11-05-2011, 20:53
Напълно нормално си е. Просто по този начин организма ти реагира на възбудата.

fosfora
11-05-2011, 20:56
Ем ясно и аз така си мислех ама ми е някфо неудобно постояно да отделя тази глупост.... :X

IseeDEADbodies
11-05-2011, 21:54
Някой беше дал съвета с гумените гащи, че да не мокри :D

Майтапа на страна - еми нормално е. След време няма ти става от просто целувка. До тогава... свиквай xD

2miss4sixty8
11-06-2011, 07:09
абсолютно номрално е .. принципно ако си с ебати мацката и и се кефиш супер много и т.н. пак ще ти става само от целувка..

skandalenn
11-06-2011, 08:28
За всеки път чак , не знам ... но на всеки се случва . То това си е комплимент за нея :-D

imaginemoi
11-06-2011, 13:05
Радвай се, че приятелката ти те възбужда и че ти става. По-притеснително щеше да е , ако не беше така. Няма от кво да се притесняваш - това е най-нормалната реакция.

imamkrasivouho
11-06-2011, 20:39
Иу.

IseeDEADbodies
11-06-2011, 21:16
Иу.


И кое му е "иу" на т'ва ? аман вече от прости дечурлига... Освен ако не си нек'ъв фейлнал трол, ама нещо ме съмнява :-o

imamkrasivouho
11-06-2011, 21:50
Иу.


И кое му е "иу" на т'ва ? аман вече от прости дечурлига... Освен ако не си нек'ъв фейлнал трол, ама нещо ме съмнява :-o
:lol: Я кротко! Да не би случайно да се почувства лично засегнат?
Дървете си се, омазвайте си се с течности така нататък и да е нормално и да не е пак казвам - "Иу!" :)

RockaVenomy
11-11-2011, 20:22
Ами нормално е.И на бившия ми,му се дървеше само когато се прегръщахме.Да знам,че звучи нелепо,но така беше.Може и да си е мислил някви работи,но не мога да чувам ,виждам или чета мислите на хората.Тъй че ... да нормално е.

ScarletBite
11-11-2011, 20:50
задавай ми неудобни въпроси... нананана...
на мен ми се е случвало и по време на нещо като танц да усетя. човещинка си е. аз даже го приемам като комплимент, кво се притесняваш не мога да разбера. :]
обаче много се смях миналата година на една театрална постановка на един от актьорите му беше станало, а той играеше някъв луд и беше облечен в супер прилепнал клин и постоянно трябваше да подскача... :lol:

IseeDEADbodies
11-11-2011, 22:00
Иу.


И кое му е "иу" на т'ва ? аман вече от прости дечурлига... Освен ако не си нек'ъв фейлнал трол, ама нещо ме съмнява :-o
:lol: Я кротко! Да не би случайно да се почувства лично засегнат?
Дървете си се, омазвайте си се с течности така нататък и да е нормално и да не е пак казвам - "Иу!" :)


Ще кажеш и вие не се подмокряте като се "разгорещеите. Айде молим.
Ха. да се засягат тия които го дигат от целувка ;]

imamkrasivouho
11-11-2011, 22:02
Иу.


И кое му е "иу" на т'ва ? аман вече от прости дечурлига... Освен ако не си нек'ъв фейлнал трол, ама нещо ме съмнява :-o
:lol: Я кротко! Да не би случайно да се почувства лично засегнат?
Дървете си се, омазвайте си се с течности така нататък и да е нормално и да не е пак казвам - "Иу!" :)


Ще кажеш и вие не се подмокряте като се "разгорещеите.
Еми не. Когато просто се целувам с гаджето ми не се подмокрям ;)

svinqvtrastika
11-11-2011, 22:05
Не е нормално.Лекар.

IseeDEADbodies
11-11-2011, 22:05
'Ного се радвам за тебе. Аз говорих за друго, както и не се предполага Мъж да го дигне докато се целува с жена. Оставяме дечурлигата настрана. Едно и също е ;)

imamkrasivouho
11-11-2011, 22:21
'Ного се радвам за тебе. Аз говорих за друго, както и не се предполага Мъж да го дигне докато се целува с жена. Оставяме дечурлигата настрана. Едно и също е ;)
Аз коментирах автора по начало. От там се почна спора...

IseeDEADbodies
11-11-2011, 22:22
Е аз заговорих относно изказването ти, и просто исках ти кажа, че няма особена разлика.

blueeyeddevil
11-12-2011, 06:09
Не е нормално ти си изрод!! Иди да се лекуваш! :D Бъзикам се.. съвсем нормално си е човече, недей да се притесняваш и се кефи на мацката си 8)