PDA

View Full Version : объркана....съвет!



slunceto67
11-05-2011, 21:39
Здравейте! Благодаря предварително на всички който ще погледнат сериозно на моя проблем и ще ми дадът савет!Проблемът е следния : С приятелят ми се разделихме в началото на окт. м. аз го оставих поради много при4ини. Постоянно нямаше време за мен или ако имаше то се с компания ми идваше,неискаше да правим секс винаги като стигнехме до там казваше че е уморен(пениса му е малко малък и си мисля че от тва се притеснява),до някаква степен и размера ме смущтаваше ,с чувствата не съм наясно......Той сега иска от мен 2 шанс и аз нз ко да прая объркана съм ,реве ми казва че ще се промени .от др страна ме е страх да не направя така че от съзаление да му дам шанс.Моля ви дайте ми съвет какво да правя!

IseeDEADbodies
11-05-2011, 21:40
Сефте чувам момче да откаже ебане :shock:

slunceto67
11-05-2011, 21:48
И аз си мислих че не съществуват такива мъже ,но явно съм грешала..

Azoria
11-05-2011, 21:58
Аз не разбрах ... ти искаш ли да си пак с него?

Sh@d0w
11-06-2011, 05:31
Той се е сетил, кога да промени отношението си към теб :?

Ако наистина чувстваш, че е искрен в думите си, че наистина има желание да се промени (защото това не става на момента да кажеш "промених се" и хоп готово) - дай му втори шанс на момчето.

Всеки заслужава втори шанс. Виж ако пак не го оправдае, тогава вече наистина го зачеркни от списъка.

anonymous708973
11-06-2011, 05:37
Сефте чувам момче да откаже е**не :shock:

Е, глупости, и на мен са ми отказвали. Няма смисъл да се прави, ако е уморен или мисли за работа или за нещо, което трябва да свърши в срок. Не се получава добре просто.

Не му давай шанс от съжаление, защото след време ще започне да ти става трън в очите.
Седни и трезво премисли нещата с всичките им плюсове и минуси, накрая зае*и мисленето и направи точно това, което ти казва интуицията, напук на всяка логика.

2miss4sixty8
11-06-2011, 06:22
помисли си добре какво искаш.. но не се събирай с него ако не си сигурна че го искаш.. ще е много тъпо да се съберете и ти след 1 седмица да се сетиш че не го искаш

elii94
11-06-2011, 07:41
Щом първия път не се е получило, според мен няма да се получи и сега. Не му давай шанс просто, защото ти ''реве'' . :)

IseeDEADbodies
11-06-2011, 08:00
Сефте чувам момче да откаже е**не :shock:

Е, глупости, и на мен са ми отказвали. Няма смисъл да се прави, ако е уморен или мисли за работа или за нещо, което трябва да свърши в срок. Не се получава добре просто.

Не му давай шанс от съжаление, защото след време ще започне да ти става трън в очите.
Седни и трезво премисли нещата с всичките им плюсове и минуси, накрая зае*и мисленето и направи точно това, което ти казва интуицията, напук на всяка логика.


Абе винаги има време, дори и за едно бързо изтряскване :lol:
Ебавам се. Виж за мъже съм съгласен, ама момчета... не съм чувал. (под момечета имам предвид до към 20-21)

dream1707
11-06-2011, 08:03
Дай му шанс ако искаш да си с него, не от съжаление ...

А това за секса о.О ... е разбирам да откаже един, два пъти, да е изморен или прочие... ама ти си го написала сякаш всеки път ти отказва .. което вече е странно ...

balu4ka
11-06-2011, 08:08
Еми ,момчето си е комплексирано.Какво да направиш ти?
След като няма време за теб и не осъзнава ,защо сте се разделили..Нещо като,след дъжд ,качулка ми се струва.Вторият пък може да не е особено дълъг.

granger
11-06-2011, 08:44
Не си губи времето! Едва ли ще се събереш с него пак щото ви е било много хубаво,а от съжаление,така че просто не се хаби ... само ще си докараш главоболия.

slunceto67
11-06-2011, 15:53
Благодаря ви за мненията :)