PDA

View Full Version : Вчера бях на кино ;/



lightcameraction
11-06-2011, 11:01
В пловдив..Беше 'ного яко и 'ного тъпо..
Първо всички се втурнаха да гледат Дилъри на време..аз не исках,щот' режисьора е Андрю Никол,а той филми по-големи от 50 секунди не е имал,освен това главния актьор е Джъстин Тимбърлейк ,който за мен не става много за актьор,така че реших да не го гледам..
Естествено като секи разумен човек си дадох 10 лева за да гледам приключенията на Тинтин от Спилбърг .. естествено останах очарован от филма,беше супер готин ,много се изкефих,защото ме сложиха в огромна зала и бях единствения човек вътре и се кефих и беше прожектирано само за мен..Беше мноого найс..след това реших да гледам Нещото .. естествено обаче като всеки филм на ужасите беше напълнен с малки дребни олигофрени,които са дошли да си говорят как warriora е overpower в момента и как mage рокс на катаклизъм..По едно време превъртях и им треснах 2 пъти стола с крак и те се окротиха..всичко беше ок докато не влезе няк'во подобие на момиче с компанията си..беше на около 23-24 ..Не и спря мръсната уста да говори,дума след дума..споделяше как и се пикаело,как филма не бил както трябва,как вчера била гледала еди кой си филм и се размазваше от смях на всяки death scene .. Направо ми наду главата само бабакаше..по едно време започна да се мляска с приятеля си мляс мляс пляс мляс и аз превъртях и казах на приятеля и да си я окроти,щото дразни цялата зала..тая спря за малко и после пак почна,всички и правиха забележки и тя не спираше..накрая спря,а горе няк'ви започнаха да говорят как са се ебали с ебати пичката..един мъж откачи и щеше да ги размаже от бой ,но спря..след това пак започнаха да говорят няк'ви и филма свърши.. :@ ..ебахти,хората защо ходят на кино?Да се накефят на т'ва велико нещо или за да плямпат идиотщини. :o

JuStIc3
11-06-2011, 11:04
Съчувствам ти :smt056

JagAlskarDig
11-06-2011, 11:05
Аз защо ходя късно вечер или рано сутрин, та да ги няма тези изверги. 8)

ZeroPoinT
11-06-2011, 11:06
Ходил си сам на кино??? Тва си е малко странничко за мен.

EinGutesKind
11-06-2011, 11:07
Къде в Пловдив на кино :oops:

lightcameraction
11-06-2011, 11:09
Ходил си сам на кино??? Тва си е малко странничко за мен.

Не съм ходил сам на кино просто бях на гости при братовчедите ми в София и от там отидох в Пловдив при едни познати,но те бяха на работа ,а мола им беше близо и аз отидох да гледам разни нови филми,защото не мога да пропусна такова велико нещо като да отида на кино <3 беше супер яко..отидох,взех си мак доналдс като асоциален тип и после си взех много пуканки и кока кола и гледах филм <3 .. беше много яко,освен оня изрод.

NightGuardian
11-06-2011, 11:11
мирише на зган в тази тема

http://prikachi.com/images/209/3995209u.jpg

ZeroPoinT
11-06-2011, 11:11
Ходил си сам на кино??? Тва си е малко странничко за мен.

Не съм ходил сам на кино просто бях на гости при братовчедите ми в София и от там отидох в Пловдив при едни познати,но те бяха на работа ,а мола им беше близо и аз отидох да гледам разни нови филми,защото не мога да пропусна такова велико нещо като да отида на кино <3 беше супер яко..отидох,взех си мак доналдс като асоциален тип и после си взех много пуканки и кока кола и гледах филм <3 .. беше много яко,освен оня изрод.

Ъндърстенд. Ама си оставаш асоциален.

lightcameraction
11-06-2011, 11:12
няма лошо 8)
а ти що ми разшири страницата

kalpazanka
11-06-2011, 11:21
In Time че е боза, боза е, ама няма да гледам Нещото, ако ще и пари да ми дават. Посменили сюжета на пришълеца- мне, мерси.

lightcameraction
11-06-2011, 11:23
Не се изказвай така неподготвено.Имаше доста променени неща,но се придържаше към оригинала малко или много ..
Нещото (2011) е римейк на нещото от 82 ,а пришълеца е от 87..така че няма как Нещото да е копирал пришълеца,след като НЕЩОТО е по-рано..

kalpazanka
11-06-2011, 11:30
Видях трейлъра и ми е достатъчно, за да реша, че няма да го гледам. Абсолютно изтъркан и преекспониран проблем.

Знам кое на кое е римейк, но ти благодаря за разясненията. Изказах се на база това, че съм гледала Пришълеца /всичките части/ и имам впечатления от трейлъра на Нещото/2011/.

lightcameraction
11-06-2011, 11:33
Видях трейлъра и ми е достатъчно, за да реша, че няма да го гледам. Абсолютно изтъркан и преекспониран проблем.

Знам кое на кое е римейк, но ти благодаря за разясненията. Изказах се на база това, че съм гледала Пришълеца /всичките части/ и имам впечатления от трейлъра на Нещото/2011/.

доста странно си го свързала ,не знам как става това..Гледай филма от 82,после гледай тоя от 2011 и след това изгледай Пришелеца и ще видиш,че си в грешка..вярно е,че тоя от 2011 не може да се сравнява с оригинала,но пък не мисля,че от този трейлър можеш да решиш,че прилича на Пришелеца,без даже да си гледала оригинала лол..се тая

lightcameraction
11-06-2011, 11:52
а пък да ви питам що в киното пуканките са толкова вкусни ,а като си взема от магазина не са :(

kalpazanka
11-06-2011, 11:57
а пък да ви питам що в киното пуканките са толкова вкусни ,а като си взема от магазина не са :(
Щото са овкусени с разни работи. Обърни внимание, че стоят жълтеникави, а не са като класическия магазински попкорн.

*пиша в темата, за да парадирам, че и аз ходя на кино * :D

lightcameraction
11-06-2011, 11:58
а пък да ви питам що в киното пуканките са толкова вкусни ,а като си взема от магазина не са :(
Щото са овкусени с разни работи. Обърни внимание, че стоят жълтеникави, а не са като класическия магазински попкорн.

*пиша в темата, за да парадирам, че и аз ходя на кино * :D


не мога ли да сложа няк'ви нещица за да станат по-вкусни ?че след малко отивам до магазина и ще се приготвя за филмов ден

NightGuardian
11-06-2011, 12:19
вземи си пуканки с масло за микровълнова , те приличат на тези от киното. :)

kalpazanka
11-06-2011, 12:21
вземи си пуканки с масло за микровълнова , те приличат на тези от киното. :)
Не съвсем. По-скоро бекон.

svodnika
11-06-2011, 12:25
:?