PDA

View Full Version : За женския оргазъм



kikiiito
11-06-2011, 12:04
Имам един,може би малко странен въпрос.Какво представлява точно клиторния оргазъм?Аз лично дори не мога да определя дали съм го изпитвала...Докато приятелят ми ме стимулира,започвам да изпитвам "онова" :D чувство,стягането в корема,краката ми изтръпват всичко ми пулсира и после изведнъж започва да ме боли.От адски приятно до адски болезнено и гадно за части от секундата...Това какво значи,че съм свършила и не съм разбрала??Или че не съм успяла да го достигна?
Абсолютно същото чувство съм изпитвала и докато правя секс и приятелят ми е легнал върху мен и отново стимулира клитора ми.
Моля ви помогнете!!Има ли шанс да съм от жените,които никога не изпитват оргазъм? :-#
Почти на 19 години съм,водя полов живот от около година и половина и на вагинален не се и надявам,но поне за клиторния кажете-какво се случва с мен??

ThroughStruggle
11-06-2011, 12:10
Ако свършиш, ще разбереш.
Последните мнения са, че няма клиторен, анален и вагинален оргазъм, а че самият клитор е ерогенна зона, чието стимулиране води до оргазъм.

Но това с болката не ми звучи никак добре, възможно е да имаш някаква инфекция. Иди на гинеколог за всеки случай.

2miss4sixty8
11-06-2011, 12:16
не е нормално да те боли според мен.. няма да давам много акъл, не съм специалист, но след като свършиш сякакво друго чувство е нормално но не и болка.. според мен де.. поне не ми се е случвало на мен .. отиди на генеколог и говори с нея. най добре специалист да ти каже

imaginemoi
11-06-2011, 12:39
Според мен си получила клиторен оргазъм. При много момичета, както и при мен, след оргазма клиторът става супер чувствителен и докосването там става неприятно и болезнено като това продължава няколко секунди или минути. И все пак съм сигурна, че няма как да свършиш без да разбереш.

Mi6inka
11-06-2011, 12:45
Според мен си получила клиторен оргазъм. При много момичета, както и при мен, след оргазма клиторът става супер чувствителен и докосването там става неприятно и болезнено като това продължава няколко секунди или минути. И все пак съм сигурна, че няма как да свършиш без да разбереш.



+

DragonLady
11-06-2011, 13:06
Според мен си получила клиторен оргазъм. При много момичета, както и при мен, след оргазма клиторът става супер чувствителен и докосването там става неприятно и болезнено като това продължава няколко секунди или минути. И все пак съм сигурна, че няма как да свършиш без да разбереш.
+1

Rebirthing
11-06-2011, 13:27
Това определено е било клиторен оргазъм.
За мен този вид оргазъм е по-силен от вагиналния.

iSkinny
11-06-2011, 13:59
kikiiito, не се притеснявай. :)
Това, което си изпитала се случва на повечето момичета.Друг е въпроса как ще завърши всичко.
Тези моменти учените са ги нарекли женска еякулация. Да, има такава. При мъжете, когато свършват...има сперма. При жените няма. Но този случай е малко по-специален. Той се получава при стимулация на клитора и G точката, която се достига лесно с пръсти или полов орган. Започва едно такова гъделичкащо чувство, изтръпваш, сигурно се чувстваш така сякаш трябва да отидеш до тоалетна по малка нужда, и също така те боли. Ами да. И накрая, когато всичко това приключи, изпитваш един мнооооого силен оргазъм, при който...изпръскваш ( ?? ) течност от канала, от който уринираш. И спокойно,това не е урина. Самата ти,за да постигнеш този резултат, трябва да се понапънеш малко,не става самичко. Но няма странични резултати : ). Чувството е хубаво , а и момчетата го мислят за много секси :). Все пак, как ще се чувстваш, ако си единствената, която е накарала приятеля ти да свърши по толкова специален и трудно достижим начин ?

:)

imaginemoi
11-06-2011, 14:16
kikiiito, не се притеснявай. :)
Това, което си изпитала се случва на повечето момичета.Друг е въпроса как ще завърши всичко.
Тези моменти учените са ги нарекли женска еякулация. Да, има такава. При мъжете, когато свършват...има сперма. При жените няма. Но този случай е малко по-специален. Той се получава при стимулация на клитора и G точката, която се достига лесно с пръсти или полов орган. Започва едно такова гъделичкащо чувство, изтръпваш, сигурно се чувстваш така сякаш трябва да отидеш до тоалетна по малка нужда, и също така те боли. Ами да. И накрая, когато всичко това приключи, изпитваш един мнооооого силен оргазъм, при който...изпръскваш ( ?? ) течност от канала, от който уринираш. И спокойно,това не е урина. Самата ти,за да постигнеш този резултат, трябва да се понапънеш малко,не става самичко. Но няма странични резултати : ). Чувството е хубаво , а и момчетата го мислят за много секси :). Все пак, как ще се чувстваш, ако си единствената, която е накарала приятеля ти да свърши по толкова специален и трудно достижим начин ?

:)



Ама момичето никъде не говори за вагинален оргазъм, тя пита за клиторен.......

iSkinny
11-06-2011, 14:31
Да, но беше казала,че го е изпитала и по време на секс. Но може и просто да е свършила. Написах информацията в случай,че и се случи някой друг път.. :))

kikiiito
11-06-2011, 18:34
Благодаря ви много за съветите,но наистина не мисля че свършвам.Всички,които познавам са ми казвали "като свършиш,повярвай ми ще разбереш!".Аз обаче не разбирам :-# Изпитвам голямо удоволствие и си мисля "ще свърша,ще свърша" и вместо да свърша изведнъж започва болка и дискомфорт.Няма никакви течности (знам какво е женска еякулация чела съм много).Не съм притеснена изобщо с приятеля ми мислим много как аз да достигна върха.Той се старае много,невероятен е в леглото,пасваме си перфектно и все пак...Може би наистина трябва да говоря с лекар,но какво да му кажа-"Извинете,ще ми кажете ли защо ме боли клитора като ме пипат малко по-продължително?" :oops:

Тук всеки се оплаква,че не свършва по време на секс..а аз кво да кажа като не свършвам дори когато ме докосват ( или от френска :-# )

twilightkid
11-06-2011, 20:48
Проблемът е там, че клиторът ти не е правилно стимулиран от въпросното момче. ;)
Тоест ти МОЖЕШ да свършиш, но той не те предразполага. ;) Тази болка се изпитва също и от мъжете.. Когато са възбудени, трябва да свършат, защото иначе изпитват болка.. Същите сме и ние, жените (момичетата) ;) Когато искаме да свършим всичко трябва да е свършено докрай и той да знае как да те предразположи, за да изпиташ това блаженство.
Явно стигате донякъде, но не можете да продължите .... Явно в бързината е проблема, знам ли :?

SisiStrange
11-07-2011, 03:36
Започваш от грешното място. Не се очаква приятелят ти да се справи с нещо без да знае как ти е добре и какво да прави точно. Научи се първо сама. Поопознай си тялото и виж как ти харесва. После вече всичко ще стане някак. В краен случай, защо не отидеш на гинеколог и не попиташ? Може да си свръхчувствителна или нещо друго от сорта. 100% има и други с твоя проблем и вероятно е измислено решение.

imaginemoi
11-07-2011, 10:13
Започваш от грешното място. Не се очаква приятелят ти да се справи с нещо без да знае как ти е добре и какво да прави точно. Научи се първо сама. Поопознай си тялото и виж как ти харесва. После вече всичко ще стане някак. В краен случай, защо не отидеш на гинеколог и не попиташ? Може да си свръхчувствителна или нещо друго от сорта. 100% има и други с твоя проблем и вероятно е измислено решение.

Не се притеснявай и ти ще получиш оргазъм. Съгласна съм да пробваш първо сама, не се отказвай, ако не стане първия път. А свършиш ли един път сама, оттам нататък ще ти е лесно и с приятеля ти.

Tinna_X
04-19-2013, 10:42
Здрасти,
Аз съм пък съм почти на 20 и водя полов живот от около 4 години. Със сегашният ми приятел съм от две години, даже малко повече. Въпреки, че съм имала и други полови партньори преди него не бях изпитвала оргазъм до преди това с друго момче. В общи линии мога да ти кажа, че според мен това с болката не е много нормално, освен ако той не продължава да те пипа и след като си свършила. Въпреки че не знам, може и да го сбъркаш наистина. А инъче не се шашкай първия път и аз не разбрах, че съм свършила и дали изобщо съм. Приятелят ми е с около 6 години по голям от мен, тоест е доста по - опитен от мен. И... сега естествено той няма как също да е на 100% сигурен какво ми се е случило на мен. Но тогава ми каза .... че и той така си мисли. В последствие по прочетох малко и установих, че би трябвало да е оргазъм.... И сега си свършвам. В интерес на истината аз лично не мога само със стимулация на G - точката. Мога само със стимулация на клитора, дори и да има проникване.
Мога да ти дам съвет как сама да контролираш оргазма си за да не е изненада за теб... Попринцип най - лесно се получава ако той прави умерени тласъци в точно определено темпо и не е нито много бързо нито много бавно, и в същият момент можеш ти сама или пък той да те стимулира с пръсти... това което правя аз е да се концентрирам върху дишането си и започвам да си свивам вагиналните мускули когато влиза в мен и да ги отпускам когато излиза... може и обратно... въпроса е да си хванеш ритъма и ти гарантирам (или поне при мен се получава :D ), че задължително ще разбереш че свършваш :D:D:D:D:D :)
И така това е от мен... Успех :) !