PDA

View Full Version : СЪВЕТ...?



elizabethg
11-06-2011, 13:38
Здравейте!Искам да попитам обвързаните,когато имат РД по какъв начин го отбелязват с половинките си?Защото аз никога не си правя РД-то с хора или компания,а няма как да не почерпя гаджето...Какво ще е най-добре да се направи:?

2miss4sixty8
11-06-2011, 13:48
на рождения ден на приятеля ми, който беше скоро.. нищо че сме заедно от съвсем скоро.. почти 2 месеца.. той искаше на самия ден да сме заедно но само двамата.. и всъщност си изкарахме страхотно.. бяхме в апартамента му първо.. готвихме после ядохме тортата която бях купила и беше много готино.. правихме каквото правихме и вечерта се оправихме и излязохме с компания навън.. а когато се прибрахме му поднесох подаръка за рождения му ден.. та каквото и да измислиш ще е готино нали ще сте заедно .. това е важното..

Manafov
11-06-2011, 14:00
Въпреки, че е финансово неизгодно, аз си представям следния сюжет: Двамата, в луксозна хотелска стая, шампанско Mo

2miss4sixty8
11-06-2011, 14:05
лелеееееее шампанското Moet розе е уникално...

anonymous708973
11-06-2011, 18:40
Водя половинката на ресторант, останалото зависи от настроението.
Последният път исках на картинг, но не се получи, затова ме заведе да карам :)

На неговия рожден ден се събираме с приятелите му :)

Wwwooow
11-06-2011, 18:43
съгласна с Manafov

Amnesiaa
11-06-2011, 19:07
Според мен го изведи някъде и прекарайте деня само двамата :) Сигурна съм, че той ще е подготвил нещо .. дали подарък или някакъв план с неща, които да правите на рождения ти ден или пък някаква изненада с нещо, за което дори не си си помисляла.. но съм сигурна, че той се е подготвил :) Така че го изведи някъде на кафе, бар, ресторант и всичко ще мине от само себе си :)