PDA

View Full Version : Догодина кой има намерение да празнува 420 ?



Surfer
11-06-2011, 15:14
Само питам от интерес :D :)

pitfall
11-06-2011, 15:44
какво? :-o

4o4ina
11-06-2011, 15:46
какво? :-o

KumchoValcho
11-06-2011, 15:46
Тук е момента, в който те питаме какво е това и ти ни обясняваш като повдигаш самочувствието си, задоволявайки нуждата си от значимост и внимание

Perchem
11-06-2011, 15:52
Тук е момента, в който те питаме какво е това и ти ни обясняваш като повдигаш самочувствието си, задоволявайки нуждата си от значимост и внимание

20 април е деня на наркоманите, в случая автора се мъчи да изглежда голям пич

KumchoValcho
11-06-2011, 15:58
Тук е момента, в който те питаме какво е това и ти ни обясняваш като повдигаш самочувствието си, задоволявайки нуждата си от значимост и внимание

20 април е деня на наркоманите, в случая автора се мъчи да изглежда голям пичзначи положението е по-зле отколкото очаквах

Surfer
11-07-2011, 11:07
Абе не ви разбирам защо имате толкова комплексарски проблеми ,но това си беше прост въпрос за тези които разбират самият въпрост :? .Не случайно съм го написал за да не се разбира .Не ми трябват мнения от комплексари и ограничени хора .Ако трябва да съм точен това за което питам е Марш за Тревата който е най-често на 20 април или 420 .Сега това че вие имате някакви проблеми и сте форумски плъхове мен не ме интересува .Искам мнения на компетентни хора !

Wax
11-07-2011, 11:09
Тук е момента, в който те питаме какво е това и ти ни обясняваш като повдигаш самочувствието си, задоволявайки нуждата си от значимост и внимание
Абе ти от кога стана сериозен?

NomNomNom
11-07-2011, 11:11
Абе не ви разбирам защо имате толкова комплексарски проблеми ,но това си беше прост въпрос за тези които разбират самият въпрост :? .Не случайно съм го написал за да не се разбира .Не ми трябват мнения от комплексари и ограничени хора .Ако трябва да съм точен това за което питам е Марш за Тревата който е най-често на 20 април или 420 .Сега това че вие имате някакви проблеми и сте форумски плъхове мен не ме интересува .Искам мнения на компетентни хора !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
трол или просто тъп

Perchem
11-07-2011, 11:32
въпрост

хехе

nyancat
11-07-2011, 11:34
Абе не ви разбирам защо имате толкова комплексарски проблеми ,но това си беше прост въпрос за тези които разбират самият въпрост :? .Не случайно съм го написал за да не се разбира .Не ми трябват мнения от комплексари и ограничени хора .Ако трябва да съм точен това за което питам е Марш за Тревата който е най-често на 20 април или 420 .Сега това че вие имате някакви проблеми и сте форумски плъхове мен не ме интересува .Искам мнения на компетентни хора !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
трол или просто тъп
ш са караме ефъ :smt072

Сърфер в този форум освен неосъзнати/осъзнати хомосексуалисти,други няма..няма нужда да се хабиш

ledenakrasota
11-07-2011, 11:43
Абе не ви разбирам защо имате толкова комплексарски проблеми ,но това си беше прост въпрос за тези които разбират самият въпрост :? .Не случайно съм го написал за да не се разбира .Не ми трябват мнения от комплексари и ограничени хора .Ако трябва да съм точен това за което питам е Марш за Тревата който е най-често на 20 април или 420 .Сега това че вие имате някакви проблеми и сте форумски плъхове мен не ме интересува .Искам мнения на компетентни хора !

За теб запетайките не съществуват ли? И това, че набеждаваш някого в нещо е твоето огледало!

Компетентно лице за дрога? И ние сме били комплексираните. :lol:
Държиш се точно като наркоманче. :)

Wax
11-07-2011, 11:45
Абе не ви разбирам защо имате толкова комплексарски проблеми ,но това си беше прост въпрос за тези които разбират самият въпрост :? .Не случайно съм го написал за да не се разбира .Не ми трябват мнения от комплексари и ограничени хора .Ако трябва да съм точен това за което питам е Марш за Тревата който е най-често на 20 април или 420 .Сега това че вие имате някакви проблеми и сте форумски плъхове мен не ме интересува .Искам мнения на компетентни хора !

Държиш се точно като наркоманче. :)

А не, наркоманите не могат да формулират такова мнение.
Тея дето познавам са като треснати от мълния.

ledenakrasota
11-07-2011, 11:55
А не, наркоманите не могат да формулират такова мнение.
Тея дето познавам са като треснати от мълния.

Аз такива не познавам. само един, двама

KumchoValcho
11-07-2011, 11:55
Сега това че вие имате някакви проблеми и сте форумски плъховето всеки има проблеми, но поне не са ни свързани с наркотиците
а както виждаш сме далеч от форумни плъхове, ние сме форумните отворковци и ние управляваме тук 8)

Surfer
11-07-2011, 13:01
Интересно от кога тревата е наркотик хах Като сте толкова повърхностни ваш си проблем :D вземете се образовайте малко .Тва че е незаконна не значи ,че е каквото и да било подобно на истиските наркотици като хероин и тем подобни .Убеден съм ,че вие лузъри дори не сте наясно какви са ефектите от тревата хах

HotLife
11-07-2011, 13:04
Интересно от кога тревата е наркотик хах Като сте толкова повърхностни ваш си проблем :D вземете се образовайте малко .Тва че е незаконна не значи ,че е каквото и да било подобно на истиските наркотици като хероин и тем подобни .Убеден съм ,че вие лузъри дори не сте наясно какви са ефектите от тревата хах
е не сме всички спецове като теб :(

NightGuardian
11-07-2011, 13:11
ще пуша само ако изкараш , пари за жмел не давам. :-P

Surfer
11-07-2011, 16:46
ще пуша само ако изкараш , пари за жмел не давам. :-P
И аз съм така :grin: Забавно ,че поне има един човек който е наясно с нещата :D

NomNomNom
11-07-2011, 16:54
Интересно от кога тревата е наркотик хах Като сте толкова повърхностни ваш си проблем :D вземете се образовайте малко .Тва че е незаконна не значи ,че е каквото и да било подобно на истиските наркотици като хероин и тем подобни .Убеден съм ,че вие лузъри дори не сте наясно какви са ефектите от тревата хах
Пафкала съм доста пъти , не ме кефи, и това не ми пречи да кажа, че си зле, смешен и тъп.
Бахти.

Surfer
11-07-2011, 17:27
Интересно от кога тревата е наркотик хах Като сте толкова повърхностни ваш си проблем :D вземете се образовайте малко .Тва че е незаконна не значи ,че е каквото и да било подобно на истиските наркотици като хероин и тем подобни .Убеден съм ,че вие лузъри дори не сте наясно какви са ефектите от тревата хах
Пафкала съм доста пъти , не ме кефи, и това не ми пречи да кажа, че си зле, смешен и тъп.
Бахти.
Не знам кой е тъпия при условие ,че не те питам дали ти е харесало и не ми ДРЕМЕ ,а казвам че повечето сте тъпанари дето не знаете за какво става дума .Точната фаза е промити мозъци ;] има доста факти и то доста открити в интернет ходи ги провери после ми говори кой бил смешен и тъп

lightcameraction
11-07-2011, 17:42
ти да не си от онея смешковци дето се напушват през 2 дни и после разправят,че тревата била полезна или че се напушват кат' свине въпреки че са малки лапенца и после спамят,как другите били промити мозъци лол.

BadAss
11-07-2011, 17:53
Сърфер в този форум освен неосъзнати/осъзнати хомосексуалисти,други няма..няма нужда да се хабиш


ти от кои си ?

marble
11-07-2011, 18:00
Интересно от кога тревата е наркотик хах Като сте толкова повърхностни ваш си проблем :D
Ни та разбрах?!

Surfer
11-08-2011, 14:17
Интересно от кога тревата е наркотик хах Като сте толкова повърхностни ваш си проблем :D
Ни та разбрах?!
Имам предвид ,че всички гледате тревата като някакъв наркотик на нивото на хероин .И гледате най-лесния и бързия начин да разберете за тревата и това през медиите и родителите .Ако се вземеш да четеш в интернет митове и факти за тревата за около 2 часа ,после ще се чудиш как е могло да ти толкова прост/а да слушаш хора които не знаят грам ,а само повтарят казаното (но не доказаното) от други хора .

xXWinnerXx
11-08-2011, 14:29
Доста си зле ако вярваш на интернет. ако обичаш (и не ми пука дали е така) стига си обиждал хора из форумите ти нещо мн се отваряш за 2 думи които не си разбрал както ти изнася я мълчи и си заври ... малко трева в устата, дъвчи и мълчииииииииииииииииии :D :D :D :D

Surfer
11-08-2011, 19:33
Доста си зле ако вярваш на интернет. ако обичаш (и не ми пука дали е така) стига си обиждал хора из форумите ти нещо мн се отваряш за 2 думи които не си разбрал както ти изнася я мълчи и си заври ... малко трева в устата, дъвчи и мълчииииииииииииииииии :D :D :D :D
Не вярвам само на интернета ,а и на хората ,които имат има опит в тая работа ;] И не ти говоря за уличните наркоманчета дето не им пука(дали са на херца) или се напушват ,защото тяхната компания им е казала ,че са смешки ако не пушат .Има хора ,които пушат и знаят какво правят ,има и хора ,които пушат и са необразовани ,и не им пука дали ще пушат трева или ще минат на хероин :D А и също така аз не обиждам хората :? Като са ми тръгнали на злоба ,аз да не би да съм им длъжен да се държа човешки :D .Попитах един доста простичък въпрос ,но като има комплексари като теб ,които да тъпчат някой и да си избиват комплексите какво да се прави ;] До сега никой не ми е отговорил реално на въпроса ,но явно просто ,който и да види тази тема започва да храни ,защото си мисли ,че така се издига в очите на другите ,че приеме нормите на масовия народ :-D Сори ,но ако мисълта ти е само в квадратчето ,което обществото ти е нарисувало в ума и ти е казало само тук ще размисляваш ,значи си идиот :D

psychopath
11-08-2011, 20:36
Тогава Фюрера има рожден ден! 8)

Авторчето що така се филмира, бе? :(
Кой набор си, приятелче? 8-)

LadyDi
11-08-2011, 20:43
Аз на 20 април отбелязвам годишнина от Априлското въстание, не някакъв измислен ден на тревата.
Я се социализирайте малко. Ден на тревата щял да празнува...

Joc
11-08-2011, 21:31
Аз на 20 април отбелязвам годишнина от Априлското въстание, не някакъв измислен ден на тревата.
Я се социализирайте малко. Ден на тревата щял да празнува...

+ Рождената дата на един Велик човек!

Perchem
11-08-2011, 21:37
^ Миранда Кер?

Surfer
11-08-2011, 21:44
Аз на 20 април отбелязвам годишнина от Априлското въстание, не някакъв измислен ден на тревата.
Я се социализирайте малко. Ден на тревата щял да празнува...
Измислен е да http://en.wikipedia.org/wiki/420_%28cannabis_culture%29 провери в Google за да видиш колко много още измислени неща има и как няма абсолютно нищо доказано хахахахх