PDA

View Full Version : Тънка и зализана коса



mynichkaTanq
11-06-2011, 16:29
Така моята коса е като на Мария Илиева тънка и зализана http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQPjsXy6hbZuu9MHhZPsnbJDmB_M_X_g 3iSywmAE3k4D96kVLy68PiaNPpwTQ и каква прическа да си измисля, че да не стой зализана, но без да се постригвам :-o

musS
11-06-2011, 16:39
какво прическа искаш да си измисляш без да се подстригваш.. може да я правиш така http://www.youtube.com/watch?v=Vl302SC8fmo без удълженията обаче .. или да я топираш..

InsatiableTemptation
11-06-2011, 17:03
Мда, и с това топиране косата и след месец-два на нищо няма да прилича. ' Вафличките' са вариант, но лично на мен не ми допадат много. Всякакви спрейчета за обем и подобни - не действат.

j_adore2
11-06-2011, 17:24
Ако се направиш на етажи няма да стои така зализана .. Иначе без подстригване не знам :)

mynichkaTanq
11-06-2011, 17:31
мхм значи трябва да пребегнем към подстригване добре благодаря Ви! :-)

SmilezZz
11-06-2011, 17:55
Трудно ще е да постигнеш обем без подстригване. Можеш да си правиш плитки и нали накрая с къдриците ще получиш обем. Да се топираш или вафлички в корените.

musS
11-06-2011, 18:09
Мда, и с това топиране косата и след месец-два на нищо няма да прилича. ' Вафличките' са вариант, но лично на мен не ми допадат много. Всякакви спрейчета за обем и подобни - не действат.
вафличките горят косата с пресата.. топирането не накъсва толкова ако знаеш какво правиш, пък и да не знаеш вафличките пак много повече вредят, иначе друг вариант наистина са плитки, аз примерно вечер си мокря косата и си правя плитки :)

mynichkaTanq
11-06-2011, 18:21
да горят, но нямам друг избор...

musS
11-06-2011, 18:21
да горят, но нямам друг избор...
можеш на плитки, или да се подстрижеш :)

SunnyBrown
11-06-2011, 20:18
можеш да я връзваш , да я хващаш с шнола :)

FreshJuice
11-06-2011, 20:21
Ами ако някой ден решиш да се подстригваш се направи на стъпала, защото ще придаде мн обем :)

p3tinc3t0
11-06-2011, 20:22
мхм значи трябва да пребегнем към подстригване добре благодаря Ви! :-)

И пластовете не са най-добрия вариант.. косата ти ще започне да се начупва ужасно много..

marin4itu
11-07-2011, 06:53
Зависи от косата дали ще се начупва.

yana0404
11-07-2011, 17:54
Аз мечтая за такава коса!Мила благословена си.Може да я връзваш на опашка или увъртяна опашка вдигната нагоре и прихваната с щипка за корените.

marilyn
11-07-2011, 18:03
И аз искам такава послушна коса, чудя се как да си премахна обема, а ти се чудиш как да си направиш....
Пробвай с плитки, поне няма да си гориш косата, докато с вафлички (което според мен е грозно) и тупиране си съсипваш косата...

mynichkaTanq
11-07-2011, 18:11
marilyn мила всяко момиче, което има "зализана и тънка коса" иска да има обемна с къдрици, а почти всички момичета, които имат обемна коса и с къдрици иска да има "зализана и тънка коса"

yana0404 може ли малко по-подробно да ми обясниш това с увъртяна опашка вдигната нагоре и прихваната с щипка за корените? :)

marilyn
11-07-2011, 18:13
^^ Ми моята няма точно къдрици даже... като цяло е странна, но да .. всеки иска това което няма..

mynichkaTanq
11-07-2011, 18:35
^така е! Иначе може и да се подстрижа на пластове, но сякаш ще ми се свиди за косицата :)

marilyn
11-07-2011, 19:01
Да ти кажа най-добрата ми фр има права, тънка и зализана коса склонна към омазняване. Не и беше ок прическата, защото никога нямаше обем и тя се чудеше какво да си прави косата( беше й до раменете дълга и без етажи) Отиде на фризьор, отряза я малко по-късо и си направи етажи и сега не можеш да я познаеш, много по -добре й седи, макар и малко по-къса...

annie2
11-08-2011, 04:38
Е аз съм на пластове и пак ми е зализана а и се начупва

mynichkaTanq
11-08-2011, 08:05
Да ти кажа най-добрата ми фр има права, тънка и зализана коса склонна към омазняване. Не и беше ок прическата, защото никога нямаше обем и тя се чудеше какво да си прави косата( беше й до раменете дълга и без етажи) Отиде на фризьор, отряза я малко по-късо и си направи етажи и сега не можеш да я познаеш, много по -добре й седи, макар и малко по-къса...

май ще ме разобедиш, но моята коса г/д до раменете

wenii
11-08-2011, 14:46
Мда, и с това топиране косата и след месец-два на нищо няма да прилича. ' Вафличките' са вариант, но лично на мен не ми допадат много. Всякакви спрейчета за обем и подобни - не действат.
вафличките горят косата с пресата.. топирането не накъсва толкова ако знаеш какво правиш, пък и да не знаеш вафличките пак много повече вредят, иначе друг вариант наистина са плитки, аз примерно вечер си мокря косата и си правя плитки :)

Топирането не накъсвало косата о.О
я разгледай :)
http://hennafox.wordpress.com/2009/10/18/%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4-%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D 0%BF/

FuCKkK13
11-08-2011, 15:42
както казаха преди мен плитки,ролки,можеш да си сушиш косата като се наведеш надолу,може като се изкъпеш да я вържеш високо и така става обем,можеш докато ти е мокра косата да си сложиш малко пияна в корените или по цялата дължина - както решиш... можеш да си я начупваш с кокчета и така ще стои по-раздвижена и ще има обем.. можеш да си купиш пудра за коса,но ако косата ти не е мазна няма да помогне много много.. :)
за сега за това се сещам, дано да съм ти помогнала :)

mynichkaTanq
11-08-2011, 18:07
както казаха преди мен плитки,ролки,можеш да си сушиш косата като се наведеш надолу,може като се изкъпеш да я вържеш високо и така става обем,можеш докато ти е мокра косата да си сложиш малко пияна в корените или по цялата дължина - както решиш... можеш да си я начупваш с кокчета и така ще стои по-раздвижена и ще има обем.. можеш да си купиш пудра за коса,но ако косата ти не е мазна няма да помогне много много.. :)
за сега за това се сещам, дано да съм ти помогнала :)

не ми е мазна, а аз открих решението, ама само след изкъпването. Оставям я да си изсъхне сама и докато си съхне си я връзвам на кокче, ама височко и сутринта като стана ми е с обемче, но това е само за един ден... :)

wenii разгледах го и така е, ама до колко е вярно?