PDA

View Full Version : Момчета вие стее !!



limpk0nk3
11-06-2011, 18:53
Как да разбера , че едно момче ме харесва ?? Как се държи ??

sunman
11-06-2011, 18:56
При всеки е различно,но в твоя случай,я ще те спъне,я ще те обиди!! :)

Sh@d0w
11-06-2011, 18:59
Не е толкова трудно, да забележиш, когато било то момиче или момче те харесва.

Но всичко си опира до човека и начина му на реагиране.

Някои срамежливи може да си гълтат граматиката, когато си близо дотях, да се червят, други пък може да те гледат в очите, да ти се усмихват. Общо взето са много неща, но главното е че когато човек е заинтересуван от теб ти обръща доста голямо внимание и показва заинтересованост, което е трудно да не забележиш и да си направиш изводите.

thegreenzombie
11-06-2011, 19:00
ами, ако постоянно ме ръчка и ми дърпа плитката, значи ли, че ме харесва :lol:

IseeDEADbodies
11-06-2011, 19:00
По издутината на панталона му.

svinqvtrastika
11-06-2011, 19:29
Заеква,мига на парцали,неадекватен е ,сякаш е на гъби.

elii94
11-06-2011, 20:55
По издутината на панталона му.
+ 1 :lol:

vpowerrr
11-06-2011, 21:44
Просто инстинкт...някои се раждат с него, други го придобиват. Ти очевидно си от третите-обречени на живот в незнание :(

someonerandom
11-06-2011, 22:22
Както ти казаха,при всеки е различно,обаче при всички случаи ще има повишено ниво към интерес към теб-ако ще и от най-срамежливите да е,най-малко ще го хванеш да те гледа постоянно.А ако не е страмежлив,ще е повече от ясно 8-)

anonymous708973
11-07-2011, 06:56
Не е толкова трудно, да забележиш, когато било то момиче или момче те харесва.

Но всичко си опира до човека и начина му на реагиране.

Даже си е лесно. Падам си по определен тип и знам какви са признаците при този тип.

IseeDEADbodies
11-07-2011, 08:10
Не е толкова трудно, да забележиш, когато било то момиче или момче те харесва.

Но всичко си опира до човека и начина му на реагиране.

Даже си е лесно. Падам си по определен тип и знам какви са признаците при този тип.


Ако питаш мен повече си е до човека, а не разни типове и прочие, но пък хайде да не се заяждам ;д

nolovexxx
11-07-2011, 08:34
- разширени зеници
- усмивки
- засичане на погледи
- случайни съвпадения

Мъжете

- Погледът му е интимен – не се спира върху лицето на жената, а се плъзга изучаващо по цялото й тяло.
- Отпуска длани върху бедрата си.
- Докато оправя с ръка косата, вратовръзката, яката на ризата или реверите на сакото си, той докосва гърлото си.
- Когато се появи жената, която е предизвикала интереса му, изпъва рамене.
- Брадичката му се движи нагоре-надолу.
- Разхожда се напред-назад без особена причина.
- Седи с опънати крака.


Едната или и двете им ръце са положени върху бедрата.
- Крака по-широко отворени от обичайното.
- Ясен интимен поглед или бърз „откраднат“ поглед.
- Разширените зеници също свидетелстват за интерес.
- Първият поглед „очи в очи“ е не по-дълъг от 4-5 секунди. След това той или тя свежда клепачи надолу.
- В началото жените гледат най-вече към раменете и ръцете, а ако е възможно, към краката и задните части на мъжа. Мъжете първо оценяват тялото на жената като цяло, след това гледат как е облечена и накрая погледът им пада върху гърдите, талията и бедрата й.
- Бърз контакт с очите през по-голямата част от общуването им.
- Когато бъдещите любовници се чувстват комфортно заедно, те застават така един спрямо друг, че линиите на раменете им са успоредни.
- Копиране на жестовете на обекта на интерес: той кръстосва крака – тя също; тя се накланя наляво – той също; той приглажда коса – тя повтаря този жест. През това време те постоянно се гледат в очите и се движат в общ ритъм.

limpk0nk3
11-07-2011, 08:35
Mерсии .. ;дд

2miss4sixty8
11-07-2011, 15:32
когато говорим за момчета.. си личи от километри..

lubovvv
11-07-2011, 16:49
При всеки е различно,но в твоя случай,я ще те спъне,я ще те обиди!! :)
:razz: :razz:

anonymous708973
11-07-2011, 17:11
- Отпуска длани върху бедрата си.
- Докато оправя с ръка косата, вратовръзката, яката на ризата или реверите на сакото си, той докосва гърлото си.
- Брадичката му се движи нагоре-надолу.
- Разхожда се напред-назад без особена причина.
- Седи с опънати крака.

Едната или и двете им ръце са положени върху бедрата.
- Крака по-широко отворени от обичайното.
- Разширените зеници също свидетелстват за интерес.
- Първият поглед „очи в очи“ е не по-дълъг от 4-5 секунди. След това той или тя свежда клепачи надолу.
- Бърз контакт с очите през по-голямата част от общуването им.
- Когато бъдещите любовници се чувстват комфортно заедно, те застават така един спрямо друг, че линиите на раменете им са успоредни.
- Копиране на жестовете на обекта на интерес: той кръстосва крака – тя също; тя се накланя наляво – той също; той приглажда коса – тя повтаря този жест. През това време те постоянно се гледат в очите и се движат в общ ритъм.

Простотия след простотия!
Следващият път ще накарам някой приятел да седне и ще му измеря разстоянието между коленете и ще го сравня с разстоянието между коленете на моя, за да сравня и преценя разкрача. Абе, чувате ли се??!
Неопитните трябва да си изградят интуиция, не да следват система от правила, защото някой ден ще се появи нещо, което не може да съберете в рамка и какво правим тогава? Усет му е майката, не следене на признаци.

Luidgie
11-07-2011, 17:13
Ако хвърли камък по теб - истинска любов!

leadyflame
11-07-2011, 17:14
При мен интуицията върши чудесна работа макар и рядко, съм грешала но процента е нищожен.

fenasf
11-07-2011, 17:45
- разширени зеници
- усмивки
- засичане на погледи
- случайни съвпадения

Мъжете

- Погледът му е интимен – не се спира върху лицето на жената, а се плъзга изучаващо по цялото й тяло.
- Отпуска длани върху бедрата си.
- Докато оправя с ръка косата, вратовръзката, яката на ризата или реверите на сакото си, той докосва гърлото си.
- Когато се появи жената, която е предизвикала интереса му, изпъва рамене.
- Брадичката му се движи нагоре-надолу.
- Разхожда се напред-назад без особена причина.
- Седи с опънати крака.


Едната или и двете им ръце са положени върху бедрата.
- Крака по-широко отворени от обичайното.
- Ясен интимен поглед или бърз „откраднат“ поглед.
- Разширените зеници също свидетелстват за интерес.
- Първият поглед „очи в очи“ е не по-дълъг от 4-5 секунди. След това той или тя свежда клепачи надолу.
- В началото жените гледат най-вече към раменете и ръцете, а ако е възможно, към краката и задните части на мъжа. Мъжете първо оценяват тялото на жената като цяло, след това гледат как е облечена и накрая погледът им пада върху гърдите, талията и бедрата й.
- Бърз контакт с очите през по-голямата част от общуването им.
- Когато бъдещите любовници се чувстват комфортно заедно, те застават така един спрямо друг, че линиите на раменете им са успоредни.
- Копиране на жестовете на обекта на интерес: той кръстосва крака – тя също; тя се накланя наляво – той също; той приглажда коса – тя повтаря този жест. През това време те постоянно се гледат в очите и се движат в общ ритъм.


От тия неща, дето ги изреди излиза, че всеки надрусан мъж показва признаци, че харесва жена :lol:

TykaSePisheNick
11-07-2011, 18:17
Ако хвърли камък по теб - истинска любов!
Успее ли да ти разбие нещо, омъжи се за него.

ohluv
11-07-2011, 18:28
Слушай психолозите и философите на тийна и ще разбереш :D

anonymous708973
11-07-2011, 18:42
При мен интуицията върши чудесна работа макар и рядко, съм грешала но процента е нищожен.

Абсолютно.

nolovexxx
11-07-2011, 19:42
- Отпуска длани върху бедрата си.
- Докато оправя с ръка косата, вратовръзката, яката на ризата или реверите на сакото си, той докосва гърлото си.
- Брадичката му се движи нагоре-надолу.
- Разхожда се напред-назад без особена причина.
- Седи с опънати крака.

Едната или и двете им ръце са положени върху бедрата.
- Крака по-широко отворени от обичайното.
- Разширените зеници също свидетелстват за интерес.
- Първият поглед „очи в очи“ е не по-дълъг от 4-5 секунди. След това той или тя свежда клепачи надолу.
- Бърз контакт с очите през по-голямата част от общуването им.
- Когато бъдещите любовници се чувстват комфортно заедно, те застават така един спрямо друг, че линиите на раменете им са успоредни.
- Копиране на жестовете на обекта на интерес: той кръстосва крака – тя също; тя се накланя наляво – той също; той приглажда коса – тя повтаря този жест. През това време те постоянно се гледат в очите и се движат в общ ритъм.

Простотия след простотия!
Следващият път ще накарам някой приятел да седне и ще му измеря разстоянието между коленете и ще го сравня с разстоянието между коленете на моя, за да сравня и преценя разкрача. Абе, чувате ли се??!
Неопитните трябва да си изградят интуиция, не да следват система от правила, защото някой ден ще се появи нещо, което не може да съберете в рамка и какво правим тогава? Усет му е майката, не следене на признаци.

Не съм го писала аз, това намерих в нет-а .. а за погледите според мен си е вярно .. когато харесвам някой го гледам в очите е и други хора гледам:) :) :D :D абее разбира се когато някой те харесва :) :) :lol: :lol: