PDA

View Full Version : За пръв път от много време..



Amnesiaa
11-06-2011, 20:04
И така за пръв път от много време насам съм се захласнала толкова много по момче. И каква е ситуацията .. наскоро подновихме връзка с едно момче, с което се познаваме от 2009г. До сега не бях гледала на него по този начин, но ето че при нас момичетата винаги идва един момент, в който виждаме нещо в момчето което познаваме отдавна и започваме да го гледаме не като приятел, а като нещо повече. Излязохме един път и си прекарахме страхотно .. може би нещото с което ме спечели е хумора му. Постоянно си писахме и дойде момента да излезем отново, но той отмени срещата заради някакви ангажименти и след това започна все по-рядко да влиза в фейсбук или скайп ... пишехме си и смси, но и това спря .. когато го видя че е онлайн му пиша и той винаги ми отговаря, но вече се чувствам като някаква нахалница ... Той много пъти ми е казвал, че е несериозен и да не очаквам от него да ми се обади или т.н. и че ако се надявам на него ще се видим след 100 години, но въпреки това ми става гадно все аз да го търся .... По принцип бих оставила нещата до тук, но сега чувствам нещо много по-различно от преди и не искам да се отказвам ... Какво бихте ме посъветвали да направя? Аз си мислех тази седмица да му се обадя някой път и директно да му кажа да излезем ... но в такива ситуации съм страшно притеснителна и постоянно мисля какво ще си каже той ..

Наистина ще съм ви много благодарна, ако някой се отзове :) Знам че темата е банална, но при всеки идва един такъв момент, в който колкото и съвети да е давал на околните накрая не може да си помогне сам...

Sh@d0w
11-06-2011, 20:07
Като ти е казал в прав текст, че не го интересуваш какво очакваш?

Насила хубост не става.

SisiStrange
11-06-2011, 20:07
Човекът не звучи като цвете за мирисане, но все пак си е казал съвсем ясно и категорично, че не те харесва и няма да се получи нищо между вас. Какво повече искаш? Явно няма да стане.

NambyPamby
11-06-2011, 20:08
Той много пъти ми е казвал, че е несериозен и да не очаквам от него да ми се обади или т.н. и че ако се надявам на него ще се видим след 100 години

Щом той самият ти го казва, нямаш причина да се съмняваш. Цялото тва постоянно повтаряне колко несериозен е, е опит да те откаже от самия него. Няма к'во да упорстваш, има достатъчно риба в морето.

pnevmoniq
11-07-2011, 07:49
Колегите ( 8-) ) ти казаха вече.

PaffXdd
11-07-2011, 07:53
Колегите ( 8-) ) ти казаха вече.
+

gabsit000
11-07-2011, 07:57
момчето няма интерес към теб,зарежи ти това и търси на друго място щастие ...

ledenakrasota
11-07-2011, 11:27
Зарежи го! Нека времето покаже. Спри да го търсиш. :)

2miss4sixty8
11-07-2011, 16:29
ясно ти е казал че не се интересува.. какво повече??

SmilezZz
11-07-2011, 18:26
Не те харесва. Спри да храниш празни надежди. И се опитай да забравиш за чувствата си към него.

sapphire5
11-07-2011, 18:41
Нека времето покаже.