PDA

View Full Version : абе ledenakrasota,



ShtrudeL
11-06-2011, 20:50
...не знам защо ми се набиваш в очите като традиционното момиченце, носещо всички линиики, транспортирчета, гумички и моливчета като малко, с картинка на барби и розова раница, по-късно имащо хамстери, свинчета и всички космати твари, които можеш да напъхаш в аквариум и да им правиш дрешки и връзваш опашчици. Човека, слушащ бабините рецепти, романтичката с мечтаната първа целувчица, принца и всичко там момичешко. Всмис... мисля, че си правилна, морална, отговорна, сериозна и добра, което е влудяващо, но права ли съм?
гушвам те душиичке

go71n
11-06-2011, 20:51
мързи ме да го прочета.. леденакрасота ще мъ бъде дама на балО !! 8) 8)

Spoke
11-06-2011, 20:51
Ебаси анализа.

ledenakrasota
11-06-2011, 20:54
...не знам защо ми се набиваш в очите като традиционното момиченце, носещо всички линиики, транспортирчета, гумички и моливчета като малко, с картинка на барби и розова раница, по-късно имащо хамстери, свинчета и всички космати твари, които можеш да напъхаш в аквариум и да им правиш дрешки и връзваш опашчици. Човека, слушащ бабините рецепти, романтичката с мечтаната първа целувчица, принца и всичко там момичешко. Всмис... мисля, че си правилна, морална, отговорна, сериозна и добра, което е влудяващо, но права ли съм?
гушвам те душиичке


Ох, от къде това внимание. Поласкана съм. :oops: :-)

Доста съм далечко от барбитата и захаросаните работи. :lol: Обичам компютърни игри, гледам Кеч Мания и обожавам да стрелям. Обичам животните и малките деца. Книгите, изкуствата и науката много!
:)
Еманципирана съм от малка и доста нещо съм пропуснала в името на нещо друго.
:)

И за останалите неща си права. :)

Spoke
11-06-2011, 20:54
Стига сте писали романи бе хора... :(

FuckedUp
11-06-2011, 20:59
http://i.imgur.com/hQnhS.gif

WAITED SO MUCH TO POST THIS!

ledenakrasota
11-06-2011, 21:03
http://i.imgur.com/hQnhS.gif

WAITED SO MUCH TO POST THIS!


Гледай да не се задавиш! :?

ohluv
11-06-2011, 21:18
:lol: :lol:

fUcKsMiLe
11-07-2011, 05:52
Ебаси анализа.+1
/facepalm

CR0W
11-07-2011, 06:42
хамстери, свинчета и всички космати твари, които можеш да напъхаш в аквариум и да им правиш дрешки и връзваш опашчици. :lol: :lol: :lol: :lol: