PDA

View Full Version : Проблем с паметта



vpowerrr
11-06-2011, 21:27
Хора, от известно време забелязвам, че наистина ужасно много забравям неща. Обикновено съм разсеян и не помня, но това е много дори за моите занижени стандарти
Пример:
В петък вечер съм на кафе, срещам се с едно момиче което не бях виждал цяла седмица и си говорихме около 30 минути. По-късно вечерта се разходихме заедно и я изпратих до тях.
Днес ми писа по СКУПЕто и нямах и спомен, да съм я вижал. На репликата "кога пак ще ме изпратиш до нас?" отговорих с "ама ти къде живееш?". Никакъв спомен нямах до преди няколко минути.
друг пример: Преди една седмица се запознах с 2 момчета и си говорихме пак една камара време. На другия ден ме виждат и като ме поздравиха им казах "ама...с вас познаваме ли се?" и чак след няколко часа избистрих че се познаваме, тогава си казах "тия пък к'ви ли са".
И т.н и т.н забравям къде с кой съм бил и какво съм правил и се сещам след дни. Надявам се да не е проблем но преди да се обърна за професионална помощ ще се радвам някой да изкаже мнение.
Мерси :)

blahblaah
11-06-2011, 21:32
първоначално щях да ти препоръчам някакви книги които са предназначени за развитие на паметта ама като прочетох за кво точно става въпрос ти препоръчвам направо при професионалист

vpowerrr
11-06-2011, 21:39
А сега де...оплаши ме, няма да заспя. :-D
Някакви други мнения? Ако наистина се налага, ставам и тръгвам при професионалист, не съм отишъл до сега само за да не притеснявам нашите излишно :-o .

blahblaah
11-06-2011, 21:44
ох еми извинявай, но просто не е като да си забравих тетрадката по биология от разсеяност, по сериозно ми звучи, по-добре сподели с вашите :)

xxxbrokenhearthxxx
11-07-2011, 12:11
Сериозен проблем имаш. Отивай при специалист! Чак хора да забравяш не е нормално!

yana0404
11-07-2011, 17:45
Ходи на лекар!Няма как иначе да ти се помогне пич.

ZeroPoinT
11-07-2011, 17:48
Алцхаймера те друса ... психи - психи - психиатър.

vpowerrr
11-08-2011, 09:46
Отивам на невролог :) Мерси за отговорите :P