PDA

View Full Version : Днес смятам да публикувам сексуално-еротични истории



Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 09:20
от моя скромен sexual experience :)

Снощи докато си лежах го реших

Проблема е, че трудно описвам дадени истории, но ще се опитам до колкото мога :oops:

ledenakrasota
11-07-2011, 09:50
Чакам! :lol:

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 12:41
Беше началото на септември, тъкмо бях се разделил с приятелката си и ми беше някво скапано.
Повечето ми приятели имаха регове по разни сайтове за запознанства и аз реших да си направя рег на 1, 2 места.
Добавих по няколко мили в ахато и имапулсчето. Първите 2, 3 дни нищо интересно, някви кифли с високо самочувствие или тъпи селянки.
На четвъртия ден едно момиче на което бях поискал приятелство ме беше добавила и ми беше писала лс. Така 2 дни си писахме по някое лс като все не можехме да се засечем (стори ми се интересен човек)
На третия ден случайно се засякохме и аз и поисках скайпа. Тя ми отвърна , че не знаела дали това е добра идея тъй като не ме познавала.
Аз и отговорих, че това е най-гениалната идея която съм имал някога и да си дава скайпчето бърже :oops:
Първия ни разговор беше малко над 14 часа(няма нужда да споменавам , че ми се стори много забавна и интересна като човек) като до толкова се бях захласнал, че дори забравих да питам как се казва.
Така няколко дни имаше някви луди хронологии в скайп не по малко от 10-12 часа. Нямаше тема която да не бяхме обсъдили с изключение на най-интересната , а именно секса.
Тя подхвърли в един от разговорите ни , че за всичко друго освен за секс сме говорили и от там се почна....
Започнахме да си разказваме за сексуалните си преживявания без никакви задръжки и без нищо което да остава скрито, нямаше неудобни въпроси, нямаше табута от най-големите еротични фантазии до най-мръснишките неща които сме правили .
Беше ми споделила, че е бисексуална, разказваше ми за сексуалните и преживявания с момичета които е имала с най-малките детайли и подробности, което меко казано ме изкарваше извън релси.
Не можехме да спрем да си пишем, все едно бяхме пристрастени, а темата беше една, секс.
В един от разговорите ни тя ми сподели, че обича да се снима гола когато е сама в тях си.
От начало не можах да повярвам и я попитах да няма предвид по бельо, а тя ми отговори , че обича да се снима чисто гола без бельо в най различни пози.
Аз естествено веднага проявих изключително голям интерес към тези снимки :oops:
Помолих я да ми прати няколко снимки за да видя как изглежда гола, бях се възбудил доста.
Тя ми каза, че досега на никой не ги е показвала и, че и е неудобно да ги праща на човек който едва познава...
Аз естествено продължих да настоявам като постепенно усещах, че на нея също и се иска ми покаже въпросните снимки.
След 20 минути молене, кандардисване и всякакви условия най накрая склони...
Отначало ми прати 3, 4 снимки на които верно беше гола ама не се виждаха любопитни нещица. Казах и , че не може това да са всички снимки и я помолих да ми прати по пикантните.
След кратко мълчание тя ми написа "само да си ги показал на някой ще те убия" и след това започна да праща една след друга снимка след снимка коя от коя по-пикантна.
Приемах снимка след снимка, бях опиянен от възбуда никога не се бях одървял така.
След като ми изпрати снимките ме попита дали ми харесват.
В този момент бях блокирал единствената мисъл която ме беше обсебила е, че трябва да се докопам до топва дупе и тези цици.
Разгледах снимките няколко пъти, написах и, че трябва да запаля цигара и ще и ще и пиша след малко(не знаех какво да кажа, наистина бях блокирал).
Изпушех 2 цигари една след друга, седнах на компа и започнах да и описвам какво бих направил с нея без да спестявам и най-мръснишката си мисъл, бях толкова възбуден, че имах чувството, че ще се пръсна.
След това тя започна да описва какво би направила ако бях до нея в този момент, докато четях ми идваше да си извадя оня работа и да започна да мастурбирам не знам как се удържах само да го пощипвам през гащите.
След това я попитах дали няма още някоя снимка и тя ми отговори, че ако искам още нейни голи снимки ще трябва да отида и да я снимам аз.... тогава подпалих още повече.
Попитах я дали иска да излезнем да пием по нещо и тя ми отговори, че днес не може но утре е свободна. Бяхме се разбрали за вечерта.
До този момент не бяхме излизали.
На другия ден излезнахме и седнахме на едно заведения пихме по една две водки. След като станахме от заведението и предложих да се поразходим в един парк който е близо до тях.
Седнахме на една по-усамотена скамейка и започнахме да се натискаме.
Започнах да я целувам по вратът като същевременно пусках леко език, а с едната си ръка бях впил пръсти в косата и.
Разкопчах и сутиена повдигнах и блузата и започнах да и целувам гърдите като леко ги захапвах, те бяха настръхнали от студа, а може би и от възбуда.
След това и разкопчах дънките и си пъхнах ръката под гащичките и тогава усетих че се беше подмокрила цялата. Веднага вкарах две пръстчета в сливата и започнах да си движа ръката нагоре надолу.
Тя започна да диша учестено от удоволствие(личеше и , че не беше правила секс скоро) и започна да ми гали члена през дънките .
След малко ми каза, че и е малко хладно и си свали блузката надолу аз и дадох якето си за да го облече.
Стана от скамейката и застана права пред мен. Тогава аз и хванах ръцете и я дръпнах леко надолу така , че да клекне пред мен.
След като клекна аз я попитах дали както е застанала така не би искала да ми направи свирка. Тя се смути в първия момент и ми каза, че не би искала да я помисля за "такова" момиче.
Аз я успокоих, че няма нищо такова и, че вече си имам мнение за нея и да не се притеснява. След това тя ми каза добре разкопчай си дънките....
Аз и казах, че обичам момичетата да ми ги разкопчават тя ме погледна притеснено и протегна ръце за да ми ги разкопчае. Тогава си запалих цигара. Тя извади члена ми от боксерките ми и започна леко да го гали аз се просегнах с едната ръка и и придърпах главата по близо за да я подканя да го налапа.
Започна ми ми духа, а аз се бях облегнал на скамейката и си отдръпвах от цигарата. Казах и да ме гледа в очите докато ми лапа, тя беше малко притеснена но изпълни желанието ми....
След като си изпуших цигарата я попитах дали иска да я чукам или да свърша така . Тя ми каза, че иска...
Казах и да свали якето и да го сложи на скамейката за да не я убива след това и разкопчах дънките, и и казах да застане на колене на скамейката. Тя се одупи и подпря ръцете си на облегалката.
Започнах да я чукам както се казва душманската....
Бях впил пръстите си в косата и а с другата ръка я пошляпвах леко по дупето. Не ми пукаше дали някой може да ни види защото бях толкова възбуден и не мислех за нищо.
Чуках я известно време така обаче от превъзбуда не можех да сърша.
Тогава си извадих члена от сливата и и и го вкарах в дупето.
Тя изохка леко но нищо не каза и аз продължих да я чукам.
Докато я чуках по едно време и дадох да ми смуче пръстите на ръката и усетих, че устата и е по-мокра и от сливата и и тогава усетих, че ще свърша всеки момент, секунди след това и напълних дупето с топлата си сперма при което усетих , че тя започна да се бута леко в мен за да запази колкото се може по-дълго и последните мигове на удоволствие......


По-късно може да споделя още някое сексуално преживяване :oops:

Wax
11-07-2011, 12:43
Сега е момента да постнеш тези снимки тука или да дадеш на ЛС.

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 12:45
Сега е момента да постнеш тези снимки тука или да дадеш на ЛС.
Аз ги изтрих 2 дни след това, а и бях обещал , че никой друг няма да ги види, а за мен обещанието е закон.

Wax
11-07-2011, 12:46
Сега е момента да постнеш тези снимки тука или да дадеш на ЛС.
Аз ги изтрих 2 дни след това, а и бях обещал , че никой друг няма да ги види, а за мен обещанието е закон.

Законът е закон,
но той врата в полето е

Я постни тая врата
:lol:

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 12:48
не бе сериозно,изтрих ги два дни след това, няма да се лъжем 8)

ledenakrasota
11-07-2011, 12:51
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Маркиз Дьо Сад :lol:



Искам още истории! :)

DaughterOftheDevil
11-07-2011, 12:53
И аз искам още истории 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :razz:

DeviL_AsS
11-07-2011, 12:54
Още,още,още!

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 12:56
Ще има ама по-късничко, а и ако решите и вие да споделите нещо ще бъде доста по-интересно :oops:

ledenakrasota
11-07-2011, 12:57
Ще има ама по-късничко, а и ако решите и вие да споделите нещо ще бъде доста по-интересно :oops:




Искам!


И после какво стана? Видяхте ли се пак или... :)

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 13:08
И после какво стана? Видяхте ли се пак или... :)
Да но нататък историята не е интересна и ще я запазя за себе си :oops:

ledenakrasota
11-07-2011, 13:13
И после какво стана? Видяхте ли се пак или... :)
Да но нататък историята не е интересна и ще я запазя за себе си :oops:


Добре! Разкажи ни за първия ти път! :D

DaughterOftheDevil
11-07-2011, 13:14
темата я следя с интерес 8-)

ledenakrasota
11-07-2011, 13:15
темата я следя с интерес 8-)


и аз! Няма ли някой друг с подобни историики? :(

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 13:21
За първия си път няма да разказвам за сега.
В момента почвам да пиша втората история ама и ще ям така, че след 1 час горе/долу ще е готова

ledenakrasota
11-07-2011, 13:38
За първия си път няма да разказвам за сега.
В момента почвам да пиша втората история ама и ще ям така, че след 1 час горе/долу ще е готова


Нямам търпение! И аз отивам да си напиша домашните! :lol: Чакам разказче!


И без това си изчетох всичко в нас. :(

nyancat
11-07-2011, 13:56
искам да стана нинджа наемен убиец пред 359 година с.хр.

ledenakrasota
11-07-2011, 14:59
Един час мина! Къде ми е разказа? :(

Passi0n
11-07-2011, 15:16
...

По-късно може да споделя още някое сексуално преживяване :oops:

баси историята :lol:

как така се пипате с мръсни ръце :shock:

Miichelle
11-07-2011, 15:18
Малко ми е изкуствена с чукането на пейката, но както и да е.. Давай следващата

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 15:26
Беше декемврийски ден, предната нощ беше валяло сняг и навън всичко беше в киша. Стоях си в къщи и по някое време ми звънна един познат с който рядко пием кафе. Той беше с още едно момче което бегло познавам. Пуснахме се по чершията но повечето заведения бяха пълни. След дълго обикаляне накрая седнахме в едно кафенце където не бях сядал сигурно от 5, 6 години.
Докато си пийвахме кафенцатата забелязохме , че едни момичета от съседната маса ни зяпат и се подсмихват нещо.....
Не ми се видяха познати физиономии, а и другите две момчета също не ги познаваха.
След 5, 10 минути момичетата изведнъж дойдаха до наща маса и попитаха дали могат да седнат до нас. Поканихме ги разбира се.
Двете момичета седнаха от единия край на масата , а едното седна до мен и ми каза "мога ли да те питам нещо" аз и казах ми питай ме..
Тя ме хвана за ръката и ме пита дали съм бил ходел с едикояси преди едиколкоси години и аз и казах да аз съм и я питах тя откъде ме познава !
Тя ми отговори, че момичето с което съм ходел и е сестра. Чак тогава зацепих коя е и си спомних за името и, ама тя беше малка когато ходих със сестра и и обясних, че затова не съм я познал.
Тогава тя почна да ми обяснява колко била влюбена като малка в мен и как искала да се омъжи за мен и разни такива глупости....
Като и да е тя ми поиска телефона и аз и го дадох и и казах да прати поздрави на сестра си.
От другия ден се почнаха постоянни обаждания от нейна страна, "айде на кафе" "кога ще се видим" и тн. Това продължи няколко месеца
Нямах интерес към нея и и казах да престане да ми звъни всеки ден, защото няма да излезнем , а и съм ходил с сестра и дълго време така че няма да стане работата. Не бяхме излизали но тя си звънкаше от време на време да ме чуе.
След това излезнаха едни ваучери на мтел с които говориш безплатно от 9 вечерта до 5 сутринта (още помня рекламата
http://www.vbox7.com/play:6329c9e3 ) и започнахме да си говорим всяка вечер имало е доста случаи до 5 сутринта.
Тогава започнах я опознавам и ми се стори готин човек.
Споделяхме се всякви работи (всичко беше тайна разбира се)
След известно време, вече може би май месец тя ми сподели , че си има приятел и че я е отворил ( беше на 16, някъде 2 месеца преди да стане на 17) тогава беше първият път когато ме жегна нещо.
Попитах я вече ще ме остави ли на мира и тя ми отговори, че за мен винаги ще се намери едно местенце.
Мина се време и взехме да се чуваме по-рядко. Или тя беше с прителя си и не и беше до мен или аз си имах няква работа...
Честно казано тогава взе да ми липсва това внимание което ми обръщаше преди и се чувствах малко кофти.
Един ден както си обикалях с колата с двама мои приятели минавахме покрай една автобусна спирка и с периферното си зрение ми се стори, че я видях. Обърнах колата, спрях пред спирката и се указа, че наистина е тя. Махнах и с ръка да се приближи.
Тя дойде и я питах за къде се е запътила. Тя ми каза , че отива до гаджето си, и аз и казах да се качи да я закарам. Няколко дни по-късно ми се обади да ме покани на рождения си ден , който щяла да празнува в приятеля си. Аз разбира се отказах под предлог,че не познавам никого там. Тогава тя ми каза, че иска да се видим и не приема не за отговор. Съгласих се с ясната идея какво ще се случи като се видим (може би бях привлечен от идеята да бъда нечий любовник)
Няколко дни след това тя ми се обади и ми каза къде е и ще ме чака там. Запалих колата и отидох да я забера. Когато се видяхме и двама бяхме притеснени по не една и две обективни причини.
Седнохме на едно заведение пихме по едно кафенце след това я попитах къде иска да отидем и тя ми каза някъде извън градът.
Усамотихме се в една горичка излезнахме от колата поприказвахме си малко и в един момент аз я прегърнах и започнах да я целувам.
И двама бяхме възбудени от идеята, че правим нещо лошо, нещо нередно именно това беше тръпката. След това седнахме в колата аз си запалих цигара и бях пуснал малко седалката, а тя си сложи главата в скута ми. Усети ми члена който беше се натопорчил в крачола ми, погледна ме и ме попита не ме ли дразн така както е надолу в крачола ми. Аз и отговорих, че ако я притеснява може да го премести. Тогава тя ми разкопча дънките извади ми члена и започна да си играе с него. Аз я попита дали няма да ми го налапа така и така е отвънка :Д Тя ми отговори , че прави свирки само преди секс.
Аз и казах тва да ти е проблема и секс ще има.
Тогава тя ми го налапа и започна да го смуче с всчка силаз не беше много добра но за сметка на това влагаше ентусиазъм.
Разкопчах и дънките и си вкарах пръстите в сливата и при което усетих , че устата и започва да става все по влажна.
След това пуснах нейната седалка напълно свалих и дънките и я одупих. Разтворих и бузките с ръце и започнах да я лижа. Вкарвах си езика във влажната и слива от време на време и смучех клиторът.
След малко вече усетих, че е достатъчно възбудена, обърнах я по гръб и и започнах да я чукам точно така както се чука чужда жена, без грам нежност и без да я жалиш, абе точно си беше чукане...
По едно време ми стана доста топло излезнах от колата и я одупих.
Аз бях прав извън колата, а тя беше одупена на седалката.
Чуках я колко силичка имам. След малко тя явно ме усети, че ще свършвам и ми каза нещо от рода на изчакай малко не свършвай още...
Тогава аз забавих леко и след няма и минута тя ми каза свърши в мен...... и леко трепереше. Аз не я чух първия път и викам "м ? " Тя ми повтори искам да свършиш в мен.... Ами бях толкова възбуден и без много много да му мисля и напълних сливата
Това беше единствения случай в който аз и момичето да свършим заедно.
След това си я закарах до тях, на излизане тя ме целуна погледна ме и ми каза да не се притеснява...... че не ходим..... и че никой няма да разбере какво е станало......

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 15:29
Малко ми е изкуствена с чукането на пейката, но както и да е.. Давай следващата

Ами който иска да вярва бе
+ тва аз по паркчета, скамейки и коли имам повече опит отколкото на легло :lol:

ledenakrasota
11-07-2011, 15:57
Имаш някаква мания по горите! :lol: Първо в парка, после в гората. :-o

Claymore
11-07-2011, 15:58
Няма да чета темата, нито един пост дори, просто ще се обзаложа, че ще са от сподели. инфо

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 16:01
Няма да чета темата, нито един пост дори, просто ще се обзаложа, че ще са от сподели. инфо

За какво ще се обзаложиш ?
Историите са 100% истина нито съм си си измислял нито съм ги копирал от някъде

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 16:02
Имаш някаква мания по горите! :lol: Първо в парка, после в гората. :-o
Там е най-готино и има много повече тръпка 8-)

ledenakrasota
11-07-2011, 16:04
Имаш някаква мания по горите! :lol: Първо в парка, после в гората. :-o
Там е най-готино и има много повече тръпка 8-)


Каква?


Да те застреля някой бракониер или да те ограби циганин? :lol:

torVPN
11-07-2011, 16:07
Аз залагам, че е поне 1000% истина.
В някви много интересни филми живеете, а като спрете ТВ пак си оставате в тях.

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 16:07
Имаш някаква мания по горите! :lol: Първо в парка, после в гората. :-o
Там е най-готино и има много повече тръпка 8-)


Каква?


Да те застреля някой бракониер или да те ограби циганин? :lol:

Ами едва ли някой ловджия няма да види кола насред гората :lol:
Абе има си много тръпка, който е пробвал знае :oops:

ledenakrasota
11-07-2011, 16:09
Ами едва ли някой ловджия няма да види кола насред гората :lol:
Абе има си много тръпка, който е пробвал знае :oops:


Някоя мечка в тъмното да те оближе отзад, докато си със смъкнати гащи? :shock: :shock: :razz:

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 16:11
Аз залагам, че е поне 1000% истина.
В някви много интересни филми живеете, а като спрете ТВ пак си оставате в тях.
И защо смяташ така ?
В ежедневието понякога се случват и интересни неща , а не само по филмите

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 16:13
Ами едва ли някой ловджия няма да види кола насред гората :lol:
Абе има си много тръпка, който е пробвал знае :oops:


Някоя мечка в тъмното да те оближе отзад, докато си със смъкнати гащи? :shock: :shock: :razz:

:lol: :lol: :lol:

DaughterOftheDevil
11-07-2011, 18:39
Няма да чета темата, нито един пост дори, просто ще се обзаложа, че ще са от сподели. инфо

+

DaughterOftheDevil
11-07-2011, 18:46
Кога ги санъва тези неща бе 8-) Oy7ofCon7roL ?

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 18:55
Кога ги санъва тези неща бе 8-) Oy7ofCon7roL ?
Снощи пиленце, снощи :oops:

ledenakrasota
11-07-2011, 19:00
Кога ги санъва тези неща бе 8-) Oy7ofCon7roL ?
Снощи пиленце, снощи :oops:



Искам още! :lol:

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:02
Чаай да видим са вечер ко ша сънувам http://lotro.nnm-guild.com/images/smilies/emoticon-0103-cool.gif

DaughterOftheDevil
11-07-2011, 19:04
ама то големи измислици бе голямо нещо 8-)

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:07
ама то големи измислици бе голямо нещо 8-)
Ае измисли и ти нещо тогава?

miminko сигурен съм , че има доста каво да кажеш по темата :-)

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:11
Така ще кажиш :-)

DaughterOftheDevil
11-07-2011, 19:12
ама то големи измислици бе голямо нещо 8-)
Ае измисли и ти нещо тогава?

miminko сигурен съм , че има доста каво да кажеш по темата :-)

Повярвай мога да ти измисля подобни ,но не ми се занимава с простотии :razz:

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:14
Така ще кажиш :-)
Е бива ли да си разказвам мемоарите на деца?
оти пък да не бива :oops:

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:14
Повярвай мога да ти измисля подобни ,но не ми се занимава с простотии :razz:
Да ама ще е измислица :-)

DaughterOftheDevil
11-07-2011, 19:15
ама то големи измислици бе голямо нещо 8-)
Ае измисли и ти нещо тогава?

miminko сигурен съм , че има доста каво да кажеш по темата :-)

Повярвай мога да ти измисля подобни ,но не ми се занимава с простотии :razz:
Да ама ще е измислица :-)

Дам същото като твоето ,но в моето ще има доза истина 8)

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:16
Оти не съм педофил, че да ви докарвам ерекция.
Аз педофил ли съм ?

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:16
DaughterOftheDevil скрий се някъде :oops:

DaughterOftheDevil
11-07-2011, 19:17
DaughterOftheDevil скрий се някъде :oops:

1во ти

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:21
Оти не съм педофил, че да ви докарвам ерекция.
Аз педофил ли съм ?
Ти си на... 20?
Бях преди няколко години :lol:

LovEsIckk
11-07-2011, 19:24
Порно за вас няма ли?

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:25
miminko това е тема табу :oops:

LovEsIckk изчерпихме лимита вече :oops:

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:30
Ако ми се окажеш батко се хвърлям в Марица. Не ми го причинявай.
Не бе глупости :lol:

около 25 съм

ledenakrasota
11-07-2011, 19:31
Оставете го намира, за да ми напише разказчето си ! :x

CraZyTyY
11-07-2011, 19:33
Оставете го намира, за да ми напише разказчето си ! :x

да не се подмокряш като го четеш лол

ledenakrasota
11-07-2011, 19:34
Оставете го намира, за да ми напише разказчето си ! :x

да не се подмокряш като го четеш лол


:shock: :shock:


Няма какво да правя :(

CraZyTyY
11-07-2011, 19:35
тъжно.. www.xnxx.com

ledenakrasota
11-07-2011, 19:35
тъжно.. www.xnxx.com


За четене става въпрос бе! :shock:

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:36
Оставете го намира, за да ми напише разказчето си ! :x
Казах ти , че няма смисъл да ги пиша при положение , че нята нява интересна предистория и няма да излезне нищо интересно.
Къв разказ може да излезне примерно от секс в тоалетната свирка в кафене, докарване на момиче до оргазъм в дискотека и тн.
Няма какво да се разказва толкова ако се сетя за нещо пикантно ще пиша :-)

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:37
Е то и аз разправям че съм около 29, щото тройката ми засяда в гърлото.
На мен нищо не ми засяда там 8-)

CraZyTyY
11-07-2011, 19:37
тъжно.. www.xnxx.com


За четене става въпрос бе! :shock:

каза, че нямаш кво да правиш..

ledenakrasota
11-07-2011, 19:37
Оставете го намира, за да ми напише разказчето си ! :x
Казах ти , че няма смисъл да ги пиша при положение , че нята нява интересна предистория и няма да излезне нищо интересно.
Къв разказ може да излезне примерно от секс в тоалетната свирка в кафене, докарване на момиче до оргазъм в дискотека и тн.
Няма какво да се разказва толкова ако се сетя за нещо пикантно ще пиша :-)



Искам един голям том като мемоарите на Дон Жуан и да са световно известни, но за българин. :lol: :lol: :lol:

ledenakrasota
11-07-2011, 19:38
тъжно.. www.xnxx.com


За четене става въпрос бе! :shock:

каза, че нямаш кво да правиш..


Да, но не и това! :x

CraZyTyY
11-07-2011, 19:39
тъжно.. www.xnxx.com


За четене става въпрос бе! :shock:

каза, че нямаш кво да правиш..


Да, но не и това! :x


ако си сама, мога да намина.. щото и аз нямам кво да правя :oops:

Oy7ofCon7roL
11-07-2011, 19:40
Искам един голям том като мемоарите на Дон Жуан и да са световно известни, но за българин. :lol: :lol: :lol: Можеше и да се получи нещо ако освен мен бяха се включили и още няколко човека :(

ledenakrasota
11-07-2011, 19:44
ако си сама, мога да намина.. щото и аз нямам кво да правя :oops:


Нареди се на опашката пред вратата. :oops:




Не си ли момиче? :shock:

DaughterOftheDevil
11-07-2011, 19:50
http://spodeli.net/

SpiritInBlack
09-16-2013, 20:07
След като клекна аз я попитах дали както е застанала така не би искала да ми направи свирка. Тя се смути в първия момент и ми каза, че не би искала да я помисля за "такова" момиче.
Аз я успокоих, че няма нищо такова и, че вече си имам мнение за нея и да не се притеснява. След това тя ми каза добре разкопчай си дънките....

Pick up at its best rofl