PDA

View Full Version : Фейл тема в секса ;д;д;д



NomNomNom
11-07-2011, 08:59
Значи всички си мислят че хванат ли ги техните...става лошо...и за тва никои не казва на техните....аз пък сам сигурна че ако половината от теч дето се крият техните ще ги подкрепат незавсимо на колко са...щото родителите обичат да сме откровени....мойта майка примерно единственото което ми каза беше: Оценявам че ми го казваш..но моля те нека аз ти купя презерватив..И защо по дяволите половината се криете...? :? :? :?

Добре бе , само аз ли лолвам на болднатото .


Моля те , прави секс , но ..
нека аз да ти купя презерватив.

Просто ми звучи като - сери, но нека аз да ти избърша задника, не знам какво да кажа :lol: :lol: :lol:

NqkfaNikakva21
11-07-2011, 09:03
пф, не си ли е да изпиташ кефа от покупката на презервативи докато аптеката е пълна със стари хора и те гледат сякаш кой знае какво правиш :lol:

NomNomNom
11-07-2011, 09:06
пф, не си ли е да изпиташ кефа от покупката на презервативи докато аптеката е пълна със стари хора и те гледат сякаш кой знае какво правиш :lol:
Аз преди няколко месеца си купих ескапел за първи път, нямаше гаф, ама моя нещо го хвана параноята :-o
Та, отиваме аз и бившият ми приятел /защото сегашният ме беше саднал с параноята си / в една аптека и на едната каса аз - Една опаковка Ескапел, на другата каса бившият ми приятел - Ей от тез бонбоните, шарените, 10 :lol: :lol: :lol: :lol:

Значи, бях едновременно депресирана и рофл :lol:

Ev1l
11-07-2011, 10:15
Laught My Fucking Ass Off !

cweeet
11-07-2011, 10:37
Laught My Fucking Ass Off !
много си готин, защото знаеш какво значи лмфао и също така си много готин, защото пишеш болднато.
Ще ти се възхищавам.

ohluv
11-07-2011, 11:00
14 годишна казва на баща си че се ебе редовно К.О.

WhiteGuardian
11-07-2011, 11:08
Laught My Fucking Ass Off !
много си готин, защото знаеш какво значи лмфао и също така си много готин, защото пишеш болднато.
Ще ти се възхищавам.
искам и на мен да ми се възхищаваш бейб :oops:

ledenakrasota
11-07-2011, 11:11
Баща ми ми вземаше превръзките, когато бях малка. И какво? :-o

cweeet
11-07-2011, 11:12
Laught My Fucking Ass Off !
много си готин, защото знаеш какво значи лмфао и също така си много готин, защото пишеш болднато.
Ще ти се възхищавам.
искам и на мен да ми се възхищаваш бейб :oops:
k

xxxbrokenhearthxxx
11-07-2011, 11:29
Laught My Fucking Ass Off !
много си готин, защото знаеш какво значи лмфао и също така си много готин, защото пишеш болднато.
Ще ти се възхищавам.
каза хърбел на щърбел :lol:

LovEsIckk
11-07-2011, 12:03
Аз не виждам нищо смешно.
Поне ще взима скъпи и качествени презервативи на дъщеря си, а не от ония по 20ст.

cweeet
11-07-2011, 13:35
Laught My Fucking Ass Off !
много си готин, защото знаеш какво значи лмфао и също така си много готин, защото пишеш болднато.
Ще ти се възхищавам.
каза хърбел на щърбел :lol:
кога съм писала болднато и съм използвала цялото произношение на съкращенията?
смартасс отивай в ъгъла.

KumchoValcho
11-07-2011, 13:37
Като купуваш презервативи ти трябва ебахти силната психика омг